Skocz do zawartości

kolor oświetlenia w suficie podwieszanym- żółta czy biała BIEL


Martex

Recommended Posts

Mam pytanko.
W salonie robię podwieszany sufit- w jednej części salonu nad stołem (części jadalnej)- będzie podwieszona płyta, z której jakby z wnętrza będzie biło oświetlenie led (płyta ta podkreśli odrębność tej części salonu). W drugiej części salonu- tej z kanapą telewizorem itp będzie płyta podwieszana wklęsła prostokątna w której będzie jakiś tam sobie żyrandol. Salon mam dość spory- 30m2 Poradźcie mi proszę- jakie oświetlenie zrobić w pokoju (zwłaszcza w tej części nad stołem). ZIMNĄ BIEL CZY ŻÓŁTĄ BIEL. Remont robi nam znajomy, który radzi, żeby zrobić zimną biel, bo super oświetla itd. i nad częścią ze stołem i z telewizorem i kanapą Ja uważam (wolę) żółtą, czyli tą cieplejszą biel. A może nad stołem zrobić zimną biel, a nad tą z telewizorem, gdzie przecież skupia się życie rodzinne- oświetlenie z żółtą bielą. Znajomy upiera się, że lepsza będzie zimna- my z mężem upieramy się przy swoim. Nie znam się aż tak na tym, a nie chcę później żałować. A może zrobić zmienne oświetlenie? Można tak? Zimna biel kojarzy mi się z oświetleniem szpitalnym albo w gabinecie lekarskim? A Wy jak uważacie? Doradźcie coś icon_smile.gif !!! Edytowano przez Martex (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...