Skocz do zawartości

Okna Vetrex- reklamacja pozytywnie rozpatrzona


Recommended Posts

Cytat

Serwisant w końcu się pojawił. sprawdził i poprawił wszystko, co było do poprawienia...
Niestety po pewnym czasie okazało się, że w bardzo zimne wieczory "wieje do środka" przez jedno z dużych okien przesuwnych.... bardzo delikatnie, ale jednak.

W tej chwili "coś się stało" z oknami balkonowymi. Każde z nich przy otwieraniu/zamykaniu "haczy" o futrynę.



Niestety u mnie pojawiło się coś podobnego po ostatniej fali upałów. Cztery duże okna balkonowe (dwuskrzydłowe) jakby opuściły się i wyraźnie najeżdżają na okucie w dolnej belce ościeżnicy. Próbowałem okuciem podregulować tą przypadłość ale zabrakło już gwintu. Będę próbował ponownie się skontaktować z firmą Vetrex i posiłkować się serwisantem.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Cztery duże okna balkonowe (dwuskrzydłowe) jakby opuściły się i wyraźnie najeżdżają na okucie w dolnej belce ościeżnicy.


Plastiki w dużych przeszkleniach do tego ruchomych i z niezbyt dobrych profili, to zawsze kłopot. Jeżeli na okuciach nie da się już podciągnąć trzeba będzie poprawić przeszklenia, a to już większy kłopot i raczej robota dla serwisu.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

kupiłem okna Vetrex, poniżej moje wrażenia:

1. fatalny dystrybutor: P.H.U. Remax [dane osobowe usunięte przez administratora] (woj. małopolskie), zdecydowanie nie polecam, dość powiedzieć, że źle wymierzył dwa największe okna i nie ozywał się przez 2 miesiące. (ale to nie wina firmy Vetrex, że współpracuje z takimi ludźmi...)

2. w oknach przesuwnych są źle zamontowane klamki (kwestia mechanizmu "zamykającego"), zgłosiłem problem na stronie Vetrex, żadnej reakcji. Zadzwoniłem po 3 dniach, stwierdzili że "wpisują zlecenie w system"...
W ciągu 3 tygodni ma pojawić się serwisant i coś z tym zrobić. Minęły już 2, czekamy...




witam
tak przypadkowo zobaczyłem to forum i chciałbym spytać jak się skończyła ta sprawa z [dane osobowe usunięte przez administratora] ??
nie będę ukrywał że zakupiłem też okna u tego gościa i też zle zmierzył otwór okienny powiedział że dziura jest za duża więc budowlaniec podmurował jeszcze do góry o jakieś 40 cm tym samym zamontował okno i oszpecił nam dom

proszę o jakieś wieści
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

witam
tak przypadkowo zobaczyłem to forum i chciałbym spytać jak się skończyła ta sprawa z [dane osobowe usunięte przez administratora] ??
nie będę ukrywał że zakupiłem też okna u tego gościa i też zle zmierzył otwór okienny powiedział że dziura jest za duża więc budowlaniec podmurował jeszcze do góry o jakieś 40 cm tym samym zamontował okno i oszpecił nam dom

proszę o jakieś wieści
Pozdrawiam




Mirek 58 - nie obraź się!
Tak przypadkowo - strasznie operujesz danymi osobowymi.
I ze trafiłes przypadkiem tutaj aby spytać - My Ci wierzymy!
Ale tak nie wolno - w temacie okna Vetrex.

PS:
a swoją drogą - jakieś te okna strasznie często reklamowane na forum - prawda?
Link do komentarza
Cytat

Mirek 58 - nie obraź się!
Tak przypadkowo - strasznie operujesz danymi osobowymi.
I ze trafiłes przypadkiem tutaj aby spytać - My Ci wierzymy!
Ale tak nie wolno - w temacie okna Vetrex.

PS:
a swoją drogą - jakieś te okna strasznie często reklamowane na forum - prawda?



tak przypadkowo to kupiłem okna za prawie 30 tyś i chyba mam prawo się wypowiedzieć i ostrzec innych przy okazji że coś jest nie tak
jakie dane osobowe taką osobę można znaleść na google i wcale nie są ukryte - prowadzi biznes
Link do komentarza
Cytat



tak przypadkowo to kupiłem okna za prawie 30 tyś i chyba mam prawo się wypowiedzieć i ostrzec innych przy okazji że coś jest nie tak
jakie dane osobowe taką osobę można znaleść na google i wcale nie są ukryte - prowadzi biznes



a tak przypadkowo przed zakupem tych okien - długo szukałeś i sprawdzałeś? Co, gdzie i jakie warto kupić? za 30.000zeta?

Śmierdzi!
Ten zakup

Link do komentarza
Cytat

nie będę ukrywał że zakupiłem też okna u tego gościa i też zle zmierzył otwór okienny powiedział że dziura jest za duża więc budowlaniec podmurował jeszcze do góry o jakieś 40 cm tym samym zamontował okno i oszpecił nam dom


icon_eek.gif

Ty pewien jesteś? nie wcisnęło Ci się przypadkiem to zero? 4 cm rozumiem (choć nie powinno się to zdarzyć), ale 40 cm? co on nawalony przyjechał mierzyć? Jak można się z pomiarem przejechać o prawie pół metra?!
Link do komentarza
Cytat

icon_eek.gif

Ty pewien jesteś? nie wcisnęło Ci się przypadkiem to zero? 4 cm rozumiem (choć nie powinno się to zdarzyć), ale 40 cm? co on nawalony przyjechał mierzyć? Jak można się z pomiarem przejechać o prawie pół metra?!



zaraz wklei zdjęcia i pokaże fakturkę zakupu!
Inaczej nie uwierzę.
Nie pokaże?
Nie chce podać?
A to szkoda!!!!!!!!!! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

a tak przypadkowo przed zakupem tych okien - długo szukałeś i sprawdzałeś? Co, gdzie i jakie warto kupić? za 30.000zeta?

Śmierdzi!
Ten zakup




oj sprawdzałem sprawdzałem wiele firm i był problem do w jednej robili okna ale bez jednego mojego tego z łukiem w innej firmie doradzali mi że ich okna są najlepsze ale nie mogą zrobić trzy metrowych drzwi przesuwnych inna firma znowu chciała zrobić wszystkie okna ale z poprzeczkami poziomymi co na prawdę wyglądało nie ładnie , były też firmy które nie wprawiały okien dachowych i tak przerobiłem chyba z dziesięciu przedstawicieli okiem ,
Ten przedstawiciel wszystkie okna zrobił dobrze tylko to jedno jedyne z łukiem jest spaprane i jeszcze od przodu domu . cały wizerunek domu jest do bani


Cytat

icon_eek.gif

Ty pewien jesteś? nie wcisnęło Ci się przypadkiem to zero? 4 cm rozumiem (choć nie powinno się to zdarzyć), ale 40 cm? co on nawalony przyjechał mierzyć? Jak można się z pomiarem przejechać o prawie pół metra?!




dokładnie tyle 40 cm prawie dwa pustaki porotherm
Link do komentarza
Cytat

tak jest na planach ,



do planującego powinieneś mieć pretensje - nie do wykonawcy okien!
To jakaś bzdura projektowa jest!


Cytat

Mirek, a Ty zapłaciłeś temu panu od okien? ja bym nie zapłaciła, dopóki nie przyjechałby z oknem o dobrym wymiarze, a Ty kazałeś murarzowi to podmurować, po co?



a co miał murarz zrobić? osadzać okno w stropie betonowym?

Podglądam i mam pytanie - to okno - to klatka schodowa? tak? Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Mirek, a Ty zapłaciłeś temu panu od okien? ja bym nie zapłaciła, dopóki nie przyjechałby z oknem o dobrym wymiarze, a Ty kazałeś murarzowi to podmurować, po co?



he kiedy przyjechał gośc mierzyć okna był też murarz nawet powiedział temu od okien ze zostawił mu trochę więcej miejsca na okno żeby nie było problemu go wstawić , koleś od okien zmierzył i stwierdził że otwór jest za duży więc murarz podmurował tyle ile chciał Pan od okien


Cytat

do planującego powinieneś mieć pretensje - nie do wykonawcy okien!
To jakaś bzdura projektowa jest!




a co miał murarz zrobić? osadzać okno w stropie betonowym?

Podglądam i mam pytanie - to okno - to klatka schodowa? tak?



tak za oknem są schody


Cytat

he kiedy przyjechał gośc mierzyć okna był też murarz nawet powiedział temu od okien ze zostawił mu trochę więcej miejsca na okno żeby nie było problemu go wstawić , koleś od okien zmierzył i stwierdził że otwór jest za duży więc murarz podmurował tyle ile chciał Pan od okien




tak za oknem są schody
widzę że i murarz dobrze zrobił wszystko i nie bzdura projektowa , widzę ze kolega jest inżynierem od projektów




Cytat

do planującego powinieneś mieć pretensje - nie do wykonawcy okien!
To jakaś bzdura projektowa jest!




a co miał murarz zrobić? osadzać okno w stropie betonowym?

Podglądam i mam pytanie - to okno - to klatka schodowa? tak?


tak za oknem są schody

Cytat

he kiedy przyjechał gośc mierzyć okna był też murarz nawet powiedział temu od okien ze zostawił mu trochę więcej miejsca na okno żeby nie było problemu go wstawić , koleś od okien zmierzył i stwierdził że otwór jest za duży więc murarz podmurował tyle ile chciał Pan od okien




tak za oknem są schody






tak za oknem są schody

Edytowano przez mirek58 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

he kiedy przyjechał gośc mierzyć okna był też murarz nawet powiedział temu od okien ze zostawił mu trochę więcej miejsca na okno żeby nie było problemu go wstawić , koleś od okien zmierzył i stwierdził że otwór jest za duży więc murarz podmurował tyle ile chciał Pan od okien




tak za oknem są schody



oj ludzie ocząśnijcie się w jakim wieńcu dodałem zdięcie jak to wygląda od srodka ze schodami to jest projekt z archona a nie jakieś bazgroły z przeczkola

wieć jaka bzdura budowlan !!!!????
Link do komentarza
Cytat

Mirek!
Zniknęły gdzieś zdjęcia które wkleiłeś.
Możesz sprawdzić co się stało?

Dobrze było tam widoczne szczegóły, postaraj się aby zdjęcia wróciły, jeśli możesz



nie ma i nie bedzie więcej fotek zacząłem pisać na tym forum aby porozmawiać normalnie i napisać o moim problemie ale tylko usłyszałem że to bzdura budowlana , zanim coś napiszesz to pomyśl co piszesz bo widzę że w budowlance to masz straszne braki skoro twierdzisz że okno jest na wieńcu , zresztą PO CO OGLĄDAĆ JAKĄŚ BZDURĘ BUDOWLANĄ SKORO TY JESTEŚ PEWNIE PROJEKTANTEM I NIE WIADOMO CO JESZCZE - WIDZE ŻE NA KAŻDYM FORUM ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ MECENAS CO SIE ZASIEDZI PRZED KOMPUTEREM I MYŚLI ŻE POZJADAŁ WSZYSTKIE ROZUMY

DLA MNIE TEMAT ZAMKNIĘTY

ŻEGNAM

I DZIĘKI ZA POMOC POZDRAWIAM TYCH NORMALNYCH UCZESTNIKÓW NA FORUM
Link do komentarza
Przesadzasz i to bardzo. Na poczatku wstawiles zdjecia z zewnatrz i faktycznie wygladalo to jak okno w wiencu. Otoz pragne Cie poinformowac, ze nie znam na pamiec kilku tysiecy projektow domow, dostepnych na polskim rynku. Z laski swojej mogles chociaz napisac nazwe projektu, a inteligetniejsi forumowicze odnalezli by go w sieci. Zbytkiem dobroci byloby podanie linku, ale po co? Przeciez istnieje zelazna zasada, ze jak Ty znasz rozplanowanie pomieszczen jednego projektu, to przekazem telepatycznym, poznaja go rowniez inni uzytkownicy forum. W koncu zyjemy w XXI wieku. Moze dla Ciebie tak projektowany dom, to standard, ale najwidoczniej forumowicze, jak i Twoi budowlancy mieli inne zdanie w tej kwestii. EOT
Link do komentarza
Cytat

nie ma i nie bedzie więcej fotek zacząłem pisać na tym forum aby porozmawiać normalnie i napisać o moim problemie ale tylko usłyszałem że to bzdura budowlana , zanim coś napiszesz to pomyśl co piszesz bo widzę że w budowlance to masz straszne braki skoro twierdzisz że okno jest na wieńcu , zresztą PO CO OGLĄDAĆ JAKĄŚ BZDURĘ BUDOWLANĄ SKORO TY JESTEŚ PEWNIE PROJEKTANTEM I NIE WIADOMO CO JESZCZE - WIDZE ŻE NA KAŻDYM FORUM ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ MECENAS CO SIE ZASIEDZI PRZED KOMPUTEREM I MYŚLI ŻE POZJADAŁ WSZYSTKIE ROZUMY

DLA MNIE TEMAT ZAMKNIĘTY

ŻEGNAM

I DZIĘKI ZA POMOC POZDRAWIAM TYCH NORMALNYCH UCZESTNIKÓW NA FORUM



Strasznie się rozkrzyczałeś i podnieciłeś - no ale skoro temat zamknięty i się żegnamy - no to żegnamy.


Cytat

oj ludzie ocząśnijcie się w jakim wieńcu dodałem zdięcie jak to wygląda od srodka ze schodami to jest projekt z archona a nie jakieś bazgroły z przeczkola

wieć jaka bzdura budowlan !!!!????



ja jakoś się ocząsne pewnie, cała reszta z przeczkola też pewnie da jakoś radę -i uznajemy że rzeczywiście to nie jest wieć jaka bzdura budowlan !!!!????

Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...