Skocz do zawartości

Czy to zadziała


Recommended Posts

Witajcie - od razu ubiegam moderatora - temat jest trochę spamowaty... ale chcę usłyszeć wasze zdanie...:

Kupowałem AGD do kuchni w nowobudowanym domu... Wybór padł na Siemensa + Liebherr - generalnie do wydania było grubo ponad 10k PLN... No i zaczęły się schody... Szukałem na ceneo, skąpcu i tak dalej - ale w każdym wypadku musiałem pisać maila do sklepów z listą sprzętów, które zamierzam kupić i pytać o rabaty... generalnie upierdliwa sprawa...

Pomyślałem, iż można to odwrócić i napisałem prosty portalik: www.wiecejniz1.pl - zasada jest taka - mamy listę sprzętów AGD lub RTV, które zamierzamy kupić i wystawiamy rodzaj aukcji wstecznej - sklepy składają oferty na dostawę całości zestawu zawierającą tylko cenę całości (z dostawą) oraz termin realizacji... Klient nie płaci nic, sklep płaci tylko za faktycznie zrealizowane zamówienia (grosze).

Co o tym sądzicie? Wiadomo, że jak klient nie wierzy w internet to go nie przekonam, ale może ułatwi to trochę sprawę dla osób, które szukają zestawów agd...
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...