Skocz do zawartości

Sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej


kubekbe

Recommended Posts

Mam atrakcyjną działkę budowlaną, dla klienta indywidualnego. Powoli zabieram się do jej sprzedania. Wiem, że chętnych (napalonych) będzie wielu. Zastanawiam się jak zorganizować kształtowanie się ceny sprzedając ziemię za jak najlepszą kwotę, a żeby przy tym nie dzwonić do każdego z chętnych po kilka razy informując o przebitkach pozostałych. Domyślam się, że taka zabawa może niektórych nawet zniechęcić do kupna. Nie zależy mi na szybkim sprzedaniu nieruchomości, bardziej interesuje mnie dotarcie do gremium potencjalnych kupców. Chciałbym jednak sprzedać działkę w przeciągu kilku miesięcy. Nie chcę korzystać z usług pośredników. Wpadł mi do głowy pomysł (być może oderwany od rzeczywistości) z zebraniem chętnych i przeprowadzeniem aukcji po jakimś czasie od wypuszczenia ogłoszenia. Na allegro prowizja jest spora, także raczej odpada. Czy przeprowadza się aukcje tradycyjne? Może jakieś inne pomysły?
Link do komentarza
Już widzę jak się pchają drzwiami i oknami aby tą działkę kupić. Licytacja? A wiesz jak licytacja przebiega? A jak nie osiągniesz zadowalającej kwoty to co odwołasz licytację? Jak tak to nie chciałbym tam być jako sprzedający.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...