Skocz do zawartości

Agatka /Dom dla Ciebie


zo26

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Cytat

alicja super zdjęcia
Zrób zdjęcie Kuchni jeszcze i łazienki na górze


witaj rodzyneczko. co do lazienki na gorze to dopiero bedzie zrobiona na jesień jak dobrze pojdzie. a co do kuchni to mielismy z nią ostre wyzwanie. był duzy problem a jak ktos sie znalazl zeby nam ją zrobic ta żądali od 6, 7 tysiecy wzwyz, a naszym zdaniem to bylo zdecydowanie za duzo za tak małą kuchnie. tak wiec wpadlismy na pomysl zeby kupic zwykle mebelki i dopasowac do nich blaty i dwie szafki stojące. na razie wygląda to tak.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

alicja30 czy mogła bym prosić o zdjęcia kotłowni przedpokoju i wc na dole?
z góry dziękuję icon_wink.gif


witaj aniaad. kotlowni nie mamy. mamy kominek z DGP, a nasz zapas drzewa na zime znajduje sie na podworku. oto zdjecia przedpokoju i łazienki na dole. jeszcze mamy troszke małych robotek do wykonczenia ale to szczegol, najwazniejsze ze mieszkamy w naszej agatce. pozdrawiam pozdrawiam.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witajcie, my mieliśmy taki sam problem z meblami do kuchni.... Dopiero czwarty "fachowiec" podjął sie jej zrobienia. Kosztowała nas 4700zł. Pierwszy wszedł i załamał ręce, drugi to samo, trzeci był za DROGI, a czwarty wpadł nawet nie pytał nas co gdzie ma stać i w parę minut rozrysował nam plan - to się nazywa prawdziwy fachowiec.


siemanko!!!!!proszę napisz jak masz zagospodarowany wykusz, czy są to szafki narożnikowe czy zwykłe zaślepione blatem????????????????

[quote name='Arni' date='4.05.2010, 21:07 ' post='96828']
Dawno tu nie zaglądałem. Oto moja już prawie gotowa Agatka:
Arni bardzo cię proszę odpowiedz mi czy kuchnia była też wieksza ??????????czy szafki w wykuszu są narożne całkiem zagospodarowane ?czy zaślepione blatem??proszę jeszcze napisz z czego ten blat?????????????????dziekuje z gory bo stoje na etapie kuchni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Cytat

witaj rodzyneczko. co do lazienki na gorze to dopiero bedzie zrobiona na jesień jak dobrze pojdzie. a co do kuchni to mielismy z nią ostre wyzwanie. był duzy problem a jak ktos sie znalazl zeby nam ją zrobic ta żądali od 6, 7 tysiecy wzwyz, a naszym zdaniem to bylo zdecydowanie za duzo za tak małą kuchnie. tak wiec wpadlismy na pomysl zeby kupic zwykle mebelki i dopasowac do nich blaty i dwie szafki stojące. na razie wygląda to tak.


Moim zdaniem to droga alicja30 mądrych stolarzy którzy reklamują się na rynku jest bardzo mało,ja miałam ten sam problem i pewnie nie tylko icon_evil.gif Jednego spośród wszystkich znalazłam,który myślał normalnie i szafki na wymiar chciał zrobić naprawdę na wymiar bo pozostali "masakra".
Link do komentarza
Cytat

Moim zdaniem to droga alicja30 mądrych stolarzy którzy reklamują się na rynku jest bardzo mało,ja miałam ten sam problem i pewnie nie tylko icon_evil.gif Jednego spośród wszystkich znalazłam,który myślał normalnie i szafki na wymiar chciał zrobić naprawdę na wymiar bo pozostali "masakra".


witam po długiej nieobecności,my już zamieszkujemy w naszej Agatce od 29.06.2011.mieszkamy w bardzo jeszcze ekstremalnych warunkach,mamy zrobiony mały pokoik i łazienkę i teraz przymierzamy się do kuchni.mieliśmy kilka projektów i ceny porównywalne,było to wyżej niż 7tys.długo odkładałam tę kuchnię właśnie ze względu na cenę. wybór padł na Black Red White cena jeszcze wyższa ale projekt najbardziej godny uwagi.dołożyłam do niego parę swoich pomysłów i chyba to jest to.mam nadzieję że będzie warta tej ceny.napiszczcie proszę w których miejcach macie cięcia blatów,pozdrawiam..
Link do komentarza
Cytat

witam po długiej nieobecności,my już zamieszkujemy w naszej Agatce od 29.06.2011.mieszkamy w bardzo jeszcze ekstremalnych warunkach,mamy zrobiony mały pokoik i łazienkę i teraz przymierzamy się do kuchni.mieliśmy kilka projektów i ceny porównywalne,było to wyżej niż 7tys.długo odkładałam tę kuchnię właśnie ze względu na cenę. wybór padł na Black Red White cena jeszcze wyższa ale projekt najbardziej godny uwagi.dołożyłam do niego parę swoich pomysłów i chyba to jest to.mam nadzieję że będzie warta tej ceny.napiszczcie proszę w których miejcach macie cięcia blatów,pozdrawiam..


WITAJ!!!!!!!!!!!
Napisz jak zagospodarowali ci szafki ?czy naprawdę są na wymiar i będą tak skośne jak ten wykusz?
My też zamieszkujemy AGATKĘ także w ekstremalnych warunkach od 30 sierpnia ale jest super ważne że na swoim,a od tej kuchni to głowa boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Witam po bardzo długiej przerwie. My niestety nie możemy się przeprowadzić, bo nie mamy jeszcze prądu. Jak dobrze pójdzie, to prąd podłączą w listopadzie.

Obecnie stolarz montuje nam kuchnię pod wymiar. Jak będzie skończona to wrzucimy fotki. Odnośnie cen, to nie ma co liczyć na sensowną kuchnię za mniej niż 8 tys. Robiliśmy wyceny u trzech stolarzy i każdy wycenił podobnie nasze pomysły.
Oczywiście można ciąć koszty dając najsłabsze zawiasy,tanie siłowniki, prowadnice itp. ale na kuchni nie ma co oszczędzać, bo robi się ją na wiele lat.
Odnośnie stolarzy - nie robili problemów, ale zaznaczyli, że przez wykusz praca będzie trudniejsza, a tym samym droższa.
Link do komentarza
Cytat

WITAJ!!!!!!!!!!!
Napisz jak zagospodarowali ci szafki ?czy naprawdę są na wymiar i będą tak skośne jak ten wykusz?
My też zamieszkujemy AGATKĘ także w ekstremalnych warunkach od 30 sierpnia ale jest super ważne że na swoim,a od tej kuchni to głowa boli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


wiaj vanlun szafka w wykuszu będzie u nas tak jak ten wykusz.w pierwszej wersji zrobiono ją na prosto ale wtedy pozostała niewykorzystana przestrzeń a mi zależy na każdym cm bo nie mam szafek wiszących a tych dolnych też nie jest za wiele
Link do komentarza
Cytat

wiaj vanlun szafka w wykuszu będzie u nas tak jak ten wykusz.w pierwszej wersji zrobiono ją na prosto ale wtedy pozostała niewykorzystana przestrzeń a mi zależy na każdym cm bo nie mam szafek wiszących a tych dolnych też nie jest za wiele


Dzięki za odpowiedz sylunia133,bardzo fajny pomysł.Mi też zależy na kazdym cm bo jednak nie jest duża ta kuchnia.A jak zakończysz tak jak w głównym projekcie czy jakis barek??????My myślimy nad barkiem przy którym z drugiej strony można usiąść.
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za odpowiedz sylunia133,bardzo fajny pomysł.Mi też zależy na kazdym cm bo jednak nie jest duża ta kuchnia.A jak zakończysz tak jak w głównym projekcie czy jakis barek??????My myślimy nad barkiem przy którym z drugiej strony można usiąść.


tak,będzie barek tzn.bardziej tzw.nadblat i częściowo pod niego wchodzi mała lodówka podblatowa,taka podręczna bo docelowa będzie w piwnicy.wszystko znowu po to żeby zyskać na przestrzeni icon_smile.gif nie dostałam jeszcze projektu w posiadanie ale jak będę miała to się pochwalę.
Link do komentarza
Hej,
U mnie prace wrą. Zaczynają robić dach, a kończone są właśnie kominy i ściany szczytowe. Na parterze mam już też zaczęte działówki icon_smile.gif Załączam zdjęcia.

DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg


DSC01446.jpg



Mam pytanie o komin zewnętrzny i okładanie do kamieniem naturalnym. Dowiadywałam się o piaskowiec i okładzina jest ciężka.. przy okładzinie tzw. murowej wyliczyłam, że to może być nawet 3-4 tony! Wzmacniacie jakoś powiązanie komina ze ścianą szczytową?

I jeszcze jedno pytanie o okienko trójkątne. Czy macie je otwierane? Jeśli tak, to gdzie jest klamka? Nie ma z nim problemu haczenia? Sprzedawcy przestrzegają mnie przed otwieranym takim okienkiem, ale przecież jakoś trzeba je umyć czasem..
Link do komentarza
Cytat

Hej,
U mnie prace wrą. Zaczynają robić dach, a kończone są właśnie kominy i ściany szczytowe. Na parterze mam już też zaczęte działówki icon_smile.gif Załączam zdjęcia.
[attachment=11711:IMAG0124.jpg]
[attachment=11712:IMAG0127.jpg]
[attachment=11713:IMAG0144.jpg]
[attachment=11714:IMAG0145.jpg]

Mam pytanie o komin zewnętrzny i okładanie do kamieniem naturalnym. Dowiadywałam się o piaskowiec i okładzina jest ciężka.. przy okładzinie tzw. murowej wyliczyłam, że to może być nawet 3-4 tony! Wzmacniacie jakoś powiązanie komina ze ścianą szczytową?

I jeszcze jedno pytanie o okienko trójkątne. Czy macie je otwierane? Jeśli tak, to gdzie jest klamka? Nie ma z nim problemu haczenia? Sprzedawcy przestrzegają mnie przed otwieranym takim okienkiem, ale przecież jakoś trzeba je umyć czasem..


witaj jeśli chodzi o komin to my przykotwiliśmy go w paru miejscach do ściany z obu stron a okienko jest podzielone na mały trójkąt i dwa prostokąty i właśnie te dwa prostokąty są otwierane.nie ma żadnego kłopotu z otwieraniem.na wcześniejszych stronach dodałam zdjęcia podejrzyj pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Fakt dla mnie też odrobinę za nowoczesna,z początku miała być angielska,ale trochę ją ,,postarzę" icon_wink.gif dodatkami,półkami... a na ścianie płytki z kolekcji Macieja Zienia,kocham je straszliwie icon_biggrin.gif



Nowoczesne kuchnie są super icon_smile.gif Bardzo fajna, ładna kuchnia. Lodówka pod barkiem?

Moja żona chce wiedzieć jakie masz plany odnośnie okien w kuchni (rolety, żaluzje, czy też coś innego).
Link do komentarza
Cytat

Nowoczesne kuchnie są super icon_smile.gif Bardzo fajna, ładna kuchnia. Lodówka pod barkiem?

Moja żona chce wiedzieć jakie masz plany odnośnie okien w kuchni (rolety, żaluzje, czy też coś innego).


Tak Siena,lodówka pod barkiem,stara dostała eksmisję do piwnicy icon_biggrin.gif,no właśnie okno,i tu jest bolączka ,coś koło rolety rzymskiej,bo firanka odpada z pewnością.Może u Was coś podpatrzę...
Link do komentarza
Cytat

W koncu mamy naszą upragnioną kuchnię,nie obędzie się bez małych poprawek ale to już szczegóły np.za krótki front bo projektant żle wyliczył.Z większych wymiana blatu pod płytą,płyta nie jest w osi szuflad.Reklamacja została przyjęta bez protestów...



Piękna! Bardzo w moim stylu, też zapisuje.. kiedyś taką będę miała w swojej Agatce :-)

Gratuluję
Link do komentarza
Witam po kolejnej przerwie.
Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami projektu Agatka II od 16 sierpnia icon_wink.gif
W tym tygodniu złożyliśmy pełną dokumentację w starostwie i czekamy... To wszystko już za wami... Śledzę forum na bieżąco i nie mogę się doczekać na rozpoczęcie "działań budowlanych", bo mam serdecznie dość "papierologii". Pozdrawiam wszystkich, szczególnie Ania2011!

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...