Skocz do zawartości

Odstraszacze gryzoniów, kuny, myszy


Piatal1981

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
Kolega pyta czy ktoś stosował .. Miło mi być jedynym naiwnym człowiekiem na forum. Nasza miała działać nie tylko na myszy itp, ale też na komary, muchy - no idealne do domku na wieś.

Kosztowało to coś około 400 zł. Nietrafiona inwestycja. Linku jakoś znaleźć nie mogę, a nazwy firmy nie pamiętam.

Ktoś mi wspominał o tym, że: na myszy działają szczury, na szczury kuna, a na kunę - zapach psa. Wystarczy wyczesać jakiegoś, sierść zwinąć w kulki i poupychać w kątach. Jeszcze nie próbowałam, ale psa już "zbieram do kupy " ;)
Link do komentarza
Nie. Kuna itp zrobi sobie gniazdo w takim miejscu, że pies tam nie wlezie. Wystarcza jej to, że nie spotka go pyskiem w pysk, jako sąsiada zza ściany jak najbardziej go toleruje. Piesek na podwórku czy w domu odpada, dlatego właśnie sierść trzeba wtyka w różne zakamarki. Tylko po raz kolejny mówię - to jest metoda zasłyszana.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 lata temu...
Cytat

Kolega pyta czy ktoś stosował .. Miło mi być jedynym naiwnym człowiekiem na forum. Nasza miała działać nie tylko na myszy itp, ale też na komary, muchy - no idealne do domku na wieś.

Kosztowało to coś około 400 zł. Nietrafiona inwestycja. Linku jakoś znaleźć nie mogę, a nazwy firmy nie pamiętam.

Ktoś mi wspominał o tym, że: na myszy działają szczury, na szczury kuna, a na kunę - zapach psa. Wystarczy wyczesać jakiegoś, sierść zwinąć w kulki i poupychać w kątach. Jeszcze nie próbowałam, ale psa już "zbieram do kupy " ;)



U mnie tez ostatnio grasuje jakieś zwierzę, czytając różne forma prawdopodobnie to kuna, choć na oczy jeszcze stwora nie widziałem...a propo tego zapachu psa? Nie chce żadnego kupować, nie chce też instalować odstraszacza, bo ktoś mi mówił, że słychać dźwięki po załaczeniu, a mam dom z poddaszem użytkowym i martwię się, ze wszystko będzie słychać. A czy odstraszacz zapachowy da radę, znalazłem Odstraszacz na kuny w spryskiwaczu.
Może jakbym przy oknach i pod dachem popsikał to by dało radę. Używał ktoś zapachowych odstraszaczy na kunę?
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 5 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...