Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
autorushd

Przydział mocy wegług kalkulatora vatenfall?

Recommended Posts

i wszystkie na raz na full zapodajesz?

jest tam na dole napisane jak wyliczyć moc przyłączeniową
samo bezduszne klikanie może być niewystarczające, czasami warto przeczytać komentarze/wyjaśnienia Edytowano przez Barbossa (zobacz historię edycji)

Ta definicja powinna wyjaśnić:

Cytat

Moc przyłączeniowa – Należy przez to rozumieć moc czynną planowaną do pobrania lub wprowadzenia do sieci, określoną w umowie o przyłączenie do sieci jako wartość maksymalną wyznaczaną w ciągu każdej godziny okresu rozliczeniowego ze średnich wartości tej mocy w okresach 15-minutowych, służącą do zaprojektowania przyłącza.

Mozesz sobie "ręcznie" wyliczyć - bedzie bardziej adekwatne dla Twojego przypadku.

ok, a teraz inne pytanie bo byłem w PGE i rozmawiałem z konsultantka ale wolę to na forum potwierdzić.

Facetka twierdziła, że jeśli wezmę zabezpieczenie 25A lub zabezpieczenie 40A, to jeśli już budynek będzie oddany do użytku nie ma ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT STAŁYCH związanych z taka różnica mocy.

Do tej pory byłem przekonany że jeśli zamawiam większą moc to na fv dostane jakąś dodatkowa opłatę.

Nie chodzi mi o opłatę jednorazową za każdy dodatkowy kilowat. Jak to jest?

Gość adiqq
opłat stałych nie ma, zapłacisz tylko więcej za zamówioną moc. Przynajmniej ja na fakturze nie mam opłat zależnych od mocy

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...