Skocz do zawartości

Układanie paneli podłogowych a meble


tdmc

Recommended Posts

Witam.
Jestem na etapie kupna paneli podłogowych do mojego pokoju jak i ich ułożenia. Lecz mam mały problem z usunięciem mebli z mojego pokoju, gdyż są większe od moich drzwi (chyba 40) i się nie zmieszczą.
I tu moje pytanie do Państwa, czy jak ułożę większą część paneli w danym pokoju, to czy mogę meble położyć na tych panelach już ułożonych i kontynuować dalsze układanie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Cytat

Meblami można jeździć po pokoju, z tym nie ma problemu. Gorzej jeżeli trzeba będzie dodatkowo przygotować = wyrównać podłoże ...


wlasnie, kolezka kilka lat temu sam polozyl panele w malym pokoiku (ok 2x3m) i okazalo sie, ze podloga jeszcze z prlu - mega krzywa i z paneli zrobily sie "fale dunaju", a po kliku tyg. panele pekly na laczeniach
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

panele pękły ???????????? chyba miał takie z tesco bo nawet jak jest lekko krzywa podłoga i kładziesz na styropian to się uleżą



kupujac byle co czlowiek jest zadowolony raz - jak placi icon_biggrin.gif a podloge wymienia sie chyba najrzadziej, wiec tu to juz nie rozumiem oszczedzania na panelach czy fachowcach. pozniej tez najtrudniej pnaprawic.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Równa powierzchnia to podstawa a oszczędzanie zawsze się kończy dopłacaniem :-/ jak wybierzesz porządne panele drewniane a nie jakieś byle co to nic się z nimi nie będzie działo. Zawsze warto sprawdzić zalecenia producenta przed położeniem. Wpisz w google "panele drewniane" na pewno znajdziesz jakiś filmik instruktażowy dla montażystów samouków ;)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam.
Jestem na etapie kupna paneli podłogowych do mojego pokoju jak i ich ułożenia. Lecz mam mały problem z usunięciem mebli z mojego pokoju, gdyż są większe od moich drzwi (chyba 40) i się nie zmieszczą.
I tu moje pytanie do Państwa, czy jak ułożę większą część paneli w danym pokoju, to czy mogę meble położyć na tych panelach już ułożonych i kontynuować dalsze układanie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.




Jak najbardziej możesz tak zrobić. W tej sytuacji będzie to jedyne rozwiązanie, chyba, że zdecydujesz się rozkręcić meble, jednak szkoda zachodu.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...