Skocz do zawartości

ile biorą wykionawcy w waszych rejonach?


Recommended Posts

Cytat

A co ma używanie w słownictwie budowlanym słowa inwestor ze znaczeniem tego słowa pochodzącego od słowa inwestycja.



Cytujesz, ale nie rozumiesz co napisałeś:
Cytat

Inwestor – osoba fizyczna lub prawna, któray dokonuje inwestycji, czyli podejmuje takie działania gospodarcze, w których efekty pojawiają się raczej w przyszłości niż natychmiast.



Cytat

to że nazywacie sie inwestorami a budujecie domy mieszkalne dla samych siebie nie oznacza że to jest inwestycja według definicji inwestycji.
Fakt że w prawie używa się tego słowa nie jest równoznaczne z precyzyjnym użyciem tego określenia.

Inwestycją jest budowa warsztatu, kupno wiertarki a nie budowa miejsca do spania.



Zapomniałeś sprawdzić w WIKI co znaczy określenie inwestycja, albo też, nie masz świadomości tego, że dom mieszkalny jest majątkiem trwałym.
Link do komentarza
Cytat

to nie problem przyznać się do błędu inwestorzy . ani razu nie obraziłem nikogo w tamtym temacie. Fakt wytknięcia paskudnych kafelek z łażni (kto to wali kafelki do sufitu aż) i rzeźni jest faktem bezguścia pani daggulki przeniesionego z łazienki blokowej w Jastrzębiu.



Natomiast :

- fakt widocznych braków w wykształceniu zawodowym objawiających się niewiedzą w tematyce w której pracujesz dyskwalifikuje Cię w moich oczach jako wykonawcę godnego zaufania ,

- propagowanie hasła "tylko drogo jest dobrze" , a wszyscy tani wykonawcy i zatrudniający ich inwestorzy to idioci dyskwalifikuje Cię w moich oczach jako wykonawcę kierującego się etyką - a więc Twoja uczciwość stoi tu pod znakiem zapytania - ponieważ skoro ktoś inny oferuje mi usługę taniej , to zapewne Ty szukasz naiwniaków i chcesz ich orżnąć ... tudzież jesteś niezaradny życiowo i nie radzisz sobie z prowadzeniem firmy ...

- fakt używania ciężkiego języka , brak polotu w wypowiedziach skłania mnie do rady żebyś może jeszcze raz powtórzył te 8 klas ciężko będzie Ci po latach .... ale cóż - może warto....

- brak jakiegokolwiek poczucia humoru w wypowiedziach brak umiejętności używania ripost , kontr a w zamian wjeżdżanie na prywatę i wytykanie błędów świadczy o poważnych brakach w inteligencji ...

- o brakach w inteligencji - ale emocjonalnej świadczy także fakt , iż nikt Cię tu nie lubi , jesteś jak wrzód na tyłku a mimo tego nadal tu jesteś .... masochizm? upierdliwość? nerwica natręctw? wiesz, to się leczy .... jeśli Cię nie stać to się zrzucimy na karnet do psychoterapeuty , powiedz tylko słowo ....

A mój gust? w pierwszej kolejności cenię sobie jednak funkcjonalność i wygodę i odkryłam po latach , ze lubię mieć jednak kolorowo ... więc mam . Być może Ty lubisz mieć stodołę plakatami gołych bab powyklejaną i mi nic do tego - więc proszę się odpieprzyć od mojego gustu , bo mój gust to nie jest Twoja sprawa .
Ponadto - jak już Ci napisałam wczoraj : ja sobie mogę zatrudnić projektanta wnętrz , zmienić kafelki i zrobić z tym domem co mi się tylko zamarzy jeśli tylko zechcę - a Twoich braków niestety nie da się tak łatwo zniwelować.
Więc na zakończenie uprzejmie Cię proszę, żebyś sobie odpuścił bo źle wybrałeś sobie kozła ofiarnego, sirotko .
Jesteś dla mnie żadnym adwersarzem ...


rozbawić nie potrafisz, nic godnego uwagi nie oferujesz, inteligentnej rozmowy poprowadzić nie potrafisz .... nic to po Tobie , człowieku ....
i tym akcentem niezbyt optymistycznym zakończę dyskusję z Tobą.... najzwyczajniej szkoda mi czasu .... już ktoś napisał tu na Twój temat , że na dyskusję z Tobą szkoda jednej czcionki .... i ja się z tym zgadzam ...
Link do komentarza
Cytat

to nie problem przyznać się do błędu inwestorzy . ani razu nie obraziłem nikogo w tamtym temacie. Fakt wytknięcia paskudnych kafelek z łażni (kto to wali kafelki do sufitu aż) i rzeźni jest faktem bezguścia pani daggulki przeniesionego z łazienki blokowej w Jastrzębiu.


Już raz napisałem,ale powtórzę: co ma do dyskusji wykonawca z inwestorem w sprawach np położenia kafelków czy tapet. Inwestor żąda,płaci i wymaga a wykonawca ma to dobrze zrobić. A czy wszyscy musimy mieć takie same gusta? Każdy robi ,buduje i urządza dom jak jemu pasuje.Ty wyśmiewasz a nie krytykujesz a to jest różnica,szkoda że Ty jej nie odróżniasz. A jak z Ciebie taki Super Fachura to daj kilka namiarów (telefonów,adresów) na inwestycję przez Ciebie wykonane, no chyba nie spękasz przecież wszystko robisz dobrze to nie ma co się wstydzić,no nie? Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

co jeszcze, nudno i mało prawdziwie.

I nie wykonuję inwestycji tylko wasze konsumpcyjne zachcianki.


Budowa domu to zachcianka? To fajnie masz jesteś fachura od zachcianek icon_biggrin.gif

Cytat

Nigdzie nie napisałem że wszystko robię dobrze więc nie kłam.


Chłopcze sam kłamiesz jak pies,a kto pisał że poprawia po partaczach i nabijał się że krzywe ściany murują inni co tanio biorą, chłopcze sam nie pamiętasz co pisałeś.
Link do komentarza
Cytat

Chłopcze sam kłamiesz jak pies,a kto pisał że poprawia po partaczach i nabijał się że krzywe ściany murują inni co tanio biorą, chłopcze sam nie pamiętasz co pisałeś.





A co to ma za związek z tym że nie robię wszystkiego idealnie?

Poprawiam po kompletnych debilach, niewolnikach nie mających zielonego pojęcia o budowie zatrudnianych zazwyczaj przez ludzi takich jak ty których nie stać na dom ale chcących się pokazać.
Link do komentarza
Cytat

A co to ma za związek z tym że nie robię wszystkiego idealnie?

Poprawiam po kompletnych debilach, niewolnikach nie mających zielonego pojęcia o budowie zatrudnianych zazwyczaj przez ludzi takich jak ty których nie stać na dom ale chcących się pokazać.


A jednak też wszystkiego idealnie nie robisz icon_eek.gif ale ceny to masz z górnej półki icon_biggrin.gif Jak nie chcesz dać namiarów na Twoje dzieła to ja tego już nie będę komentował tylko życzę Ci Szczęśliwej ,Szerokiej Drogi.
Link do komentarza
Cytat

A co to ma za związek z tym że nie robię wszystkiego idealnie?

Poprawiam po kompletnych debilach, niewolnikach nie mających zielonego pojęcia o budowie zatrudnianych zazwyczaj przez ludzi takich jak ty których nie stać na dom ale chcących się pokazać.


no
i właśnie potem, już po takich jak Ty, zapewne poprawiają normalni rzemieślnicy, co potrafią robić, nie tylko ryczeć
Link do komentarza
Cytat

A jednak też wszystkiego idealnie nie robisz icon_eek.gif ale ceny to masz z górnej półki icon_biggrin.gif Jak nie chcesz dać namiarów na Twoje dzieła to ja tego już nie będę komentował tylko życzę Ci Szczęśliwej ,Szerokiej Drogi.



Nie mam cen z górnej półki. Znowu kłamiesz.
Dla Ciebie tynk Bolixa to górna półka, a dla mnie Basf o którym nie słyszałeś. No chyba że z kasety do magnetowidu który nadal u Ciebie służy bo do DVD Cię nie dopuścili.
Link do komentarza
Jako, że przesłaniem tego FB jest też nauka, to w ramach edukacji zastosuj w praktyce I zasadę wykonawcy – „KLIENT NASZ PAN”, bez względu na to, czy śmierdzi groszem, czy też nie.

Pofikaj tak jak tu, w rzeczywistym świcie (a nie w wirtualnym), sygnując swoje wypowiedzi własnym nazwiskiem i firmą (o ile takowa istnieje)- zaprawdę, powiadam Ci, gołodupcem niechybnie zostaniesz (nadal?).
Link do komentarza
Cytat

W realnym świecie ludzie mają ciekawa pracę i tam toczą życie. A nie w niedzielę rano wypisują bzdety że piją kawkę na tarasie- kogo to obchodzi?.Towarzystwo wzajemnej adoracji.


Jak to kogo?Ciebie skoro to czytasz a teraz o tym piszesz icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...