Skocz do zawartości

Historia edycji

Lidia67

Lidia67

nie ja zapodałam temat materacy tutaj. Po drugie - jesli ktoś uważa dziecko sypiajace  w łóżku rodziców a nie w swoim łózeczku jest dobre? No gratuluje... i pozostawie bez komentarza. Po trzecie...  Jani 63... widac wyrażnie, co już raz zauwazyłam, ze POJĘCIA NIE MASZ w temacie materacy dla dzieci. Jak krytykujesz i cokolwiek komuś zarzucasz- doczytaj i doedukuj się.  Nikt nie napisał ze dziecko ma problemy z kregosłupem... brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...przykro mi - w tym nie pomoge.   A Twoje zarzuty ... niby kogo ja tu promuje? Wiesz ilu jest producentów materacy gryczanych ? Widac nie. o zaletach gryki - też nie wiesz mimo że jest duzo artykułów na ten temat i wystarczy poszukac i poczytac , takze w temacie powyższego linku o "robakach" .... przypadki tak rzadkie jak mole w szafie , no ale nakręcajcie się i śpijcie z dziećmi razem w łózkach na piankowych supermateracach .. no ale jak ktos zauwazył - to tyllko forum budowlane ...

 

Lidia67

Lidia67

nie ja zapodałam temat materacy tutaj. Po drugie - jesli ktoś uważa dziecko sypiajace  w łóżku rodziców a nie w swoim łózeczku jest dobre? No gratuluje... i pozostawie bez komentarza. Po trzecie...  Jani 63... widac wyrażnie, co już raz zauwazyłam, ze POJĘCIA NIE MASZ w temacie materacy dla dzieci. Jak krytykujesz i cokolwiek komuś zarzucasz- doczytaj i doedukuj się.  Nikt nie napisał ze dziecko ma problemy z kregosłupem... brak umiejętności czytania ze zrozumieniem...przykro mi - w tym nie pomoge.   A Twoje zarzuty ... niby kogo ja tu promuje? Wiesz ilu jest producentów materacy gryczanych ? Widac nie. o zaletach gryki - też nie wiesz mimo że jest duzo artykułów na ten temat i wystarczy poszukac i poczytac , takze w temacie powyższego linku o "robakach" .... przypadki tak rzadkie jak mole w kuchni, no ale nakręcajcie się i śpijcie z dziećmi razem w łózkach na piankowych supermateracach .. no ale jak ktos zauwazył - to tyllko forum budowlane ...

 

×
×
  • Utwórz nowe...