Skocz do zawartości

Beton ekspansywny


odaro

Recommended Posts

Czy ktoś z Was spotkał się z takim pojęciem jak beton ekspansywny albo zaprawa, cement ekspansywny.

Jest to beton który podczas wiązania powiększa swoją objętość.

Taki beton polecił mi doradca pewnej firmy do zamontowania opływu punktowego do prysznica ponieważ dobrze wypełnia wszystkie ubytki betonu lub posadzki.

Postanowiłem zrobić przeróbki w łazience gdzie zamiast wanny będzie prysznic u musiałem wykuć kanał w posadzce z miksokreta teraz potrzebuje to jakoś naprawić.

Znacie jaką zaprawę z ekspansywnym cementem?
Link do komentarza
Cytat

Czy ktoś z Was spotkał się z takim pojęciem jak beton ekspansywny albo zaprawa, cement ekspansywny.

Jest to beton który podczas wiązania powiększa swoją objętość.

Taki beton polecił mi doradca pewnej firmy do zamontowania opływu punktowego do prysznica ponieważ dobrze wypełnia wszystkie ubytki betonu lub posadzki.

Postanowiłem zrobić przeróbki w łazience gdzie zamiast wanny będzie prysznic u musiałem wykuć kanał w posadzce z miksokreta teraz potrzebuje to jakoś naprawić.

Znacie jaką zaprawę z ekspansywnym cementem?



Witam, na stronie ISIC jest informacja o cemencie ekspansywnym - polecam dla ugruntowania wiedzy.

A na stronie firmy SIKA są produkty z tej grupy - gotowe do uzycia. Proszę jedynie wnikliwie zweryfikować opisy by nie "przestrzelić" z wyborem produktu.

Ja osobiście zatrzymałem się na produkcie SikaGrout-212.

Prosze jeszcze zapoznac się z tym linkiem i zatrzymac się na chwilę przy produkcie Hydroplug.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...