Skocz do zawartości

Kuchenka elektryczna na dwie płyty


zbyszekr114

Recommended Posts

Cytat

Witam.Kupiłem kuchnie eldomu i po 2tygodniach jedna płyta duża przestała grzać ,wziąłem próbówkę i przed termicznym bezpiecznikiem jest prąd za już niema .Sprawdziłem dane bezpiecznika sf214e 10a ale nie rozumiem napisu tego ;C1122 ,czy dobrze odczytałem .Jaki inny bezpiecznik mogę zastosować termiczny ?Dziękuję


To przecież jest od tego gwarancja,a jak zaczniesz sam coś grzebać to mogą w ogóle gwarancji nie uznać. A bezpiecznik to powinien być taki jaki był ewentualnie zamiennik powinna być tez podana wartość temperatury bo 10A to tylko jeden z wartości tego bezpiecznika.A czy przypadkiem nie jest ten bezpiecznik wciskany taki jaki jest np w bojlerze elektrycznym.
Link do komentarza
Cytat

Tylko muszę dostarczyć lub wysłać do punktu naprawy ok 70km(dużo zachodu wartość70zł)bezpiecznik termiczny ok.4zł Taki bezpiecznik; http://energia.abc24.pl/default.asp?kat=29...3553.Zastanawia mnie ta temperatura bezp.ter. ten co jest w urządzeniu nic nie pisze na nim np.100 C lub 215C tylko C1122


Rozumiem ,że wartość części do wymiany jest nie współmierna do procedury gwarancyjnej tylko czy aby w przyszłości tzn w okresie gwarancji jak coś się jeszcze spiepszy (oby nie icon_biggrin.gif ) to mogą odrzucić gwarancję bo była Twoja ingerencja w sprzęt. A co do tego bezpiecznika to takie bywają w żelazkach, czajnikach bezprzewodowych, suszarkach do włosów itp tylko problem z tą temperaturą bo nie wiadomo jaka :bezradny: Najprościej będzie jak udasz się do porządnego sklepu elektrycznego i tam powinni udzielić fachowej porady (o ile trafisz na sprzedawcę fachowca) bo przecież to dla nich normalka icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...