Skocz do zawartości

Agila - beton na fundamenty


Komandos

Recommended Posts

Witam,
chciałbym się państwa zapytać o ocenę (jeśli ktoś miał styczność) betonu na fundamenty Agila (to jest produkt Lafarge). Interesują mnie opinie o zachowaniu się tej substancji tak po ok. kilku miesiącach. Użyłem go u siebie kilka miesięcy temu, ale strzeżonego Bozia strzeże a że jest to stosunkowo nowy produkt... więc chętnie się dowiem o tym co mnie czeka.

(zrobiłem już jeden mały offtop jak się okazało w złym temacie o Lafarge i ich nowym produkcie).
Link do komentarza
Cytat

:spam:
Jest tak zachwycony tym betonem,że niemal oślepł z olśnienia jego właściwościami.
Jak czytam takie coś to mi się niedobrze na wątrobie robi.
Czysty spamowiec i reklamowiec.



Jeśli uważacie "szara eminencjo" że w dziale ogłoszeń ktoś odpowie mi na moje pytanie to przenieście.

P.S. panie mhtyl, pora zmienić wątrobę.
Link do komentarza
Cytat

Jeśli uważacie "szara eminencjo" że w dziale ogłoszeń ktoś odpowie mi na moje pytanie to przenieście.

P.S. panie mhtyl, pora zmienić wątrobę.


Kolego a od kiedy w dziale ogłoszeń zwraca się o opinię i porady icon_eek.gif Bo Twoje pytanie w temacie tak brzmi.
Natomiast co do treści Twoich postów to zmień pisanie ,bo teraz treść Twoich wypowiedzi wskazuje jednoznacznie na spamowanie i reklamę. I bez urazy pisz dalej i udzielaj rad i porad icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...