Skocz do zawartości

Zamknij okno, dym ucieka


Sławomir

Recommended Posts

Cytat

Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nowe Miasto" zakazała niedawno palenia papierosów na balkonach. Głośny w Polsce zakaz władze spółdzielni tłumaczą skargami na dym wpadający do mieszkań. Było ich tak wiele, że zakaz dotyczy nie tylko balkonów, ale i palenia przy otwartych oknach. Rzecz jasna podobne problemy mają nie tylko mieszkańcy Rzeszowa, ale i wszystkich innych miast. Anna Duźniak, która często odwiedza rodziców mieszkających na osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, mówi, że ich sąsiad kopci na balkonie jak lokomotywa. - Rodzice zamykają okna w pokoju, ale to nie pomaga - dodaje.



Więcej... http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala...a_balkonie.html

Papcio Chmiel już to w 1987 roku wymyślił :ih:

DSC01446.jpg



To jeszcze jeden powód, aby mieszkać w domu jednorodzinnym icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Więcej... http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobiala...a_balkonie.html

Papcio Chmiel już to w 1987 roku wymyślił :ih: [attachment=11687:strona_44.jpg]

To jeszcze jeden powód, aby mieszkać w domu jednorodzinnym icon_smile.gif




Można pójść jeszcze dalej w zakazach i zabronic lokatorom gotowania potraw o intensywnym zapachu. Skończą sie zapachy pomidorówki i bigosu na klatce schodowej a nawet w tym samym pionie w mieszkaniach.
Link do komentarza
Akurat z tymi papierochami to przesadzają, wiem jak jest to u mnie. Jest kilkunastu starych pierdół (tak 65 l +) w naszej spółdzielni i wymyślają kwadratowe jaja. Jeszcze powinni chodzić z hasłem "Myśmy przyszłością narodu" icon_smile.gif. Wracając do meritum, ostatnie ogłoszenie w naszej spółdzielni brzmiało mniej więcej tak:
"Z dniem tym i tym zabrania się suszenia bielizny osobistej na balkonach, ze względów estetycznych i jeszcze jakieś ble, ble odnośnie regulaminu"
To jest dopiero paranoja, oczywiście, po ogłoszeniu wszystkie tzw. majty lądują na balkonie, niech się moherki podniecają.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...