Skocz do zawartości

Pamesa - tibet blanco


demo

Recommended Posts

To gres z rodzaju lapatto , czyli taki półpoler . Wyglądają fajnie zaraz po klejeniu ale po miesiącu miejsca nieszlifowane przyjmują brud i wygląda to źle . W dodatku bardzo trudno wyczyścić te miejsca zabrudzone nawet stosując specjalistyczne preparaty . Praktycznie nie można po czasie usunąć w 100% zabrudzeń co stwierdziłem osobiście . Nie wiem jak inne kafle Pamesy ale te to naprawdę wielki syf i w dodatku ok. 50% płytek jest krzywych . Nie dajcie się zwieść przyjemnemu dla oka wyglądowi . Pamesa to hiszpańska firma i chyba już więcej nie będę miał ochoty na jej produkty , a już na pewno zapali mi się mocne czerwone światło gdy usłyszę tę nazwę . Z moich doświadczeń wynika że najlepsze są włoskie polery i tyle . Hej .
Link do komentarza
Cytat

To gres z rodzaju lapatto , czyli taki półpoler . Wyglądają fajnie zaraz po klejeniu ale po miesiącu miejsca nieszlifowane przyjmują brud i wygląda to źle . W dodatku bardzo trudno wyczyścić te miejsca zabrudzone nawet stosując specjalistyczne preparaty . Praktycznie nie można po czasie usunąć w 100% zabrudzeń co stwierdziłem osobiście . Nie wiem jak inne kafle Pamesy ale te to naprawdę wielki syf i w dodatku ok. 50% płytek jest krzywych . Nie dajcie się zwieść przyjemnemu dla oka wyglądowi . Pamesa to hiszpańska firma i chyba już więcej nie będę miał ochoty na jej produkty , a już na pewno zapali mi się mocne czerwone światło gdy usłyszę tę nazwę . Z moich doświadczeń wynika że najlepsze są włoskie polery i tyle . Hej .




No proszę jak to nagrody i wyróżnienia - sobie, a życie - sobie.
Link do komentarza
Certyfikaty są wprawdzie z 2006 r. więc może zdążyli się "popsuć " . Oglądając je w salonie była prosta ale to była tylko jedna czy dwie sztuki . W paczkach było już znacznie gorzej . Wadą tych kafli jest jeszcze to że mają nierówno szlifowane fazy krawędziowe które w niektórych miejscach są szerokie na dwa milimetry a w innych potrafią całkiem zanikać . Dziadostwo panie i syf ; nigdy więcej żadnej Pamesy .
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...