Skocz do zawartości

Malujemy ściany


Recommended Posts

Ryzyko niewielkie, koszty – do przyjęcia. Za to efekt może przejść nasze najśmielsze oczekiwania! Mowa oczywiście o malowaniu ścian. Za pomocą farby, wałka, pędzla i kilku innych pomysłowych narzędzi możemy całkowicie przeobrazić wnętrze naszego domu.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wykanczanie/sciany-wewnetrzne/a/11546-malujemy-sciany

Link do komentarza
Waham się między dwoma kolorami do salonu, podoba mi się ze śnieżka barwy natury wrzos i kolor oliwkowy, ale nie mogę się zdecydować. Boję się, że umaluję na jeden z tych kolorów i później będę żałowała, że jednak nie wybrałam drugiego...
Link do komentarza
Cytat

Waham się między dwoma kolorami do salonu, podoba mi się ze śnieżka barwy natury wrzos i kolor oliwkowy, ale nie mogę się zdecydować. Boję się, że umaluję na jeden z tych kolorów i później będę żałowała, że jednak nie wybrałam drugiego...



to pomalujesz jeszcze raz icon_smile.gif

nie wiem czy to trendy czy nie ale fajną opcją jeśli się nie chce przemalowywać całej ściany jest dodanie na nią nowych elementów np. gwiazdek na sufit w pokoju dziecięcym. w castoramie kupiłem coś takiego i wśród znajomych robi furorę icon_smile.gif
Link do komentarza
Ponieważ kocham lato i jasne barwy zdecydowałam się pomalować ściany w salonie farbą w kolorze delikatnej żółci, ale naprawdę bardzo delikatnej. Wygląda jakby była muśnięta słońcem i właśnie o to chodziło. Duży plus za to, że w razie czego łatwo się ją czyści. Dodatki wybrałam pomarańczowe, mam też jasno beżowy dywan. Odkąd odświeżyłam salon uwielbiam spędzać w nim czas!.
Link do komentarza
  • 8 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...