Skocz do zawartości

jak zagospodarować działkę 70 arów


Lechosław

Recommended Posts

Witam, kupiłem działkę 10arów budowlaną i przylegające do niej pole 60 arów na wsi, narazie nie wiem czy bede chiał coś tam robić czy moze sprzedać, w kazdym razie działka narazie pozostaje "nieużywana" . Doradzono mi aby dziąłka nie zarosła chwastami oddać ją w dzierżawę rolnikowi, więc jak narazie użytkuje ją poprzedni własciciel i sieje sobie on tam co chce.
Ja wolałbym jednka łąke i trawę, zawsze to lepiej wygląda i moze coś by sie tam postawiło , jakis staw wykopało itd. Jednak utrzymanie trawy na takim polu chyba bedzie kosztowąć? Może ktos ma jakieś doświadczenie w tych sprawach, czy np. może łatwo znaleśc chętnego który by wypasał krowy lub coś podobnego?
Dzięki i pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

Jeżeli dalej użytkuje były właściciel to chyba jakąś dzierżawę Ci płaci,a jak nie wiesz co z nią zrobisz to niech dalej ją dzierżawi bo co szukać dziury w całym.


no nie płaci, za darmo mu pozwoliłem, bo nie chiałem aby chwastami zarosło. No chodzi mi o to ze moze warto by miec ładną działeczkę zatrawiona, zeby czasem tam pojechać , ale obawiam sie kosztów utrzymania takiej działki. czyli koszenie, zbieranie trawy itd.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...