Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Łóżeczko dla maluszka w kształcie samolocika


stolarnia24

Recommended Posts

Samochód fajny, wydaje się, zę powierzchnia spania jest nieco większa niż w samolocie icon_smile.gif, ale za to funkcjonalność samolotu - większa. Widziałam kilka łóżeczek z możliwością rozsuwania - tzn, takich , które rosną razem z dzieckiem, to tez niezły pomysł.
Projekty fajne, smolot chyba z myslą o mniejszych dzieciach?
Link to postu
Samolocik ma materac z łóżeczka dla dziecka (materac 120x60cm)
Formułka to już materac 150x70 cm

Robiąc samolocik już w wymiarze 150x70cm to i do 6 roku życia wystarczy.

A z doświadczenia wiem ,że oporny maluszek już w wielu 1,5 roku chętnie
sam będzie spał w takiej kolorowej zabawce ,bo z reguły swojego klasycznego ze szczebelkami
łóżeczka już nie znosi bo się kojarzy z koniecznością spania i separacją od mamy .

Edytowano przez stolarnia24 (zobacz historię edycji)
Link to postu
Bardzo fajne propozycje. Na pewno dziecko mając takie łóżeczko byłoby zachwycone. Mam tylko wątpliwości, na jak długo takie łóżeczko by nam wystarczyło (chodzi mi oczywiście o szybki wzrost dziecka)? Dla jakiego wieku to jest przewidziane (widełki?). Ale pomysł i wykonanie bardzo fajne
Link to postu
Prawda jest taka że komercha robi swoje - łóżeczko batmana lub Ben-tena.

A co do samolocika - może czerwono-biała szachownica zamiast kółeczka RAF-u ?? icon_smile.gif

A tak w ogóle to samolocik mi się najbardziej podoba -i gratuluję pomysłu na biznes icon_smile.gif

A i logo BMW na kołach - to znak zastrzeżony.
Link to postu
 • 6 miesiące temu...
 • 1 miesiąc temu...
 • 6 miesiące temu...
Samolot jest świetny, ale dzieci szybko z takich rzeczy wyrastają.
Gdybyśmy mieli środki, pewnie byśmy kupili coś takiego. Raz się jest dzieckiem. Ile wspaniałych zabaw można urządzić w takim łóżku?
A tak mają dorosłe, wielkie łóżka, w których również i my możemy się przespać, gdy mamy gości. Albo gdy budzą się z płaczem.
Link to postu
 • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Nie odpuszczaj choćby skały srały. 
  • Właściwie, zgodnie z podpowiedziami Dagi z innych wątków, powinienem odpuścić, ale jak odpuszczę - to pozostanę KRASNOLUDEM, czy zgoła GREKIEM... i tak źle, i tak niedobrze...   Twoje, animusie, WYCZYTYWANIE "moich" intencji ma charakter zenkopochodnych zaczątków próby wywołania goownoburzy, czy coś podobnego...   Jako człowiek widomy i jeżdżący po kraju widzę napowietrzne - kabli podziemnych jakoś nie widać -  linie energetyczne i nawet nie mam pojęcia ile jest ich w sumie w całym kraju, ale jest ich trochę, skoro PGE ma ponad 380 tys km, nie wspominając o "majątku" Taurona, Enei i Energi... PGE się chwali, że ma już trochę sieci schowanej pod ziemią, kupiła super maszynę, będzie dalej sieci chować, Tauron, posiadający obecnie ponad 25 tys. km kablowych linii energetycznych pod ziemią, docelowo chce przebudować kolejne 22 tys. km istniejących linii napowietrznych, zastępując je podziemnymi, i ma w tym pomóc technologia bezwykopowego prowadzenia kabli. Nie będę wspominał o innych gospodarzach sieci... bo po co?   W wytłuszczonym fragmencie chciałem pokazać SKALĘ  "majątku" PGE i możliwość jednej, pojedynczej, "cudownej"maszyny SPOKOLUZIKOWO linkowanej przez Ciebie... I to pokazując i zdając sobie sprawę, że nie wszędzie się da zakopać kable - NIGDZIE NIE SUGEROWAŁEM CAŁKOWITEJ WYMIANY WSZYSTKICH ELEMENTÓW SIECI... A Ty WYCZYTAŁEŚ to co chciałeś wyczytać i zrobić ze mnie GREKA...   I jakby nie zwróciłeś uwagi na mój wniosek:    
  • Gość Pawel
   prawo budowlane Art. 29. u 2. Nie wymaga decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszenia, o którym mowa w art. 30 obowiązek zgłoszenia budowy i robót budowlanych, budowa: (...) 5. wiat przystankowych i peronowych; (...) Chyba nie ten fragment prawa - https://lexlege.pl/prawo-budowlane/art-29/
  • Zły stan elewacji może być spowodowany nie tylko starzeniem się materiałów elewacyjnych, ale i uszkodzeniami innych elementów budynku. Zanim więc przystąpimy do remontu elewacji, musimy koniecznie usunąć wszystkie ewentualne usterki mające wpływ na jej trwałość (niezależnie od tego, czy chcemy elewację jedynie odświeżyć, czy też połączyć jej remont z ociepleniem). Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/12914-zanim-wykonamy-remont-elewacji
  • Gość Robert
   Analiza gruntów jest kluczowym elementem w przypadku zabudowy działki. Najlepiej zgłosić się do osób, które posiadają doświadczenie w ich sprawdzeniu. Samemu zajmuje to również sporo czasu. 
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...