Skocz do zawartości

Funkcjonalny Dom do 150 m2


Recommended Posts

Hej,

Przeglądam forum ale jakoś nie znalazłem tematu. Poszukuję powolutku działki do budowy domu i tu jest właśnie moje pytanie. Czy krążą w sieci albo są już sprawdzone i funkcjonalne projekty domów (użytkowe poddasze) do 150 m2?
Chodzi mi o jakieś propozycje coś co już wiadomo że ma ręce i nogi. Przeglądając projekty bez żadnej weryfikacji pod tym względem można walnąć na niezłą minę tzn projekt ładny fajny itp ale koszmarnie drogi do realizacji, nie funkcjonalny w życiu i drogi w adaptacji. Za każdą sugestię będę wdzięczny.

PZDRV
Link do komentarza
Szukałem na razie powierzchownie. Po prostu chcę skorzystać z okazji i zamiast kopać 30 tematów po 200 postów mieć to szybciej. Zależy mi na zwięzłych informacjach tzn nazwa projektu bez wdawania się w szczegóły bo te znajdę później w wątkach (wtedy już się szuka wiadomo czego). Także krótko nazwa projektu (to tylko dwa trzy wyrazy) i resztę poszukam sam icon_smile.gif To ułatwi mi znacznie początek poszukiwań. Jakaś propozycja ?
z góry dzięki.
Link do komentarza
hehe, dobre Barbossa....



Cytat

Szukałem na razie powierzchownie. Po prostu chcę skorzystać z okazji i zamiast kopać 30 tematów po 200 postów mieć to szybciej. Zależy mi na zwięzłych informacjach tzn nazwa projektu bez wdawania się w szczegóły bo te znajdę później w wątkach (wtedy już się szuka wiadomo czego). Także krótko nazwa projektu (to tylko dwa trzy wyrazy) i resztę poszukam sam icon_smile.gif To ułatwi mi znacznie początek poszukiwań. Jakaś propozycja ?
z góry dzięki.



musisz troche sam poszukac, nikt tego nie zrobi za ciebie....sa tutaj na forum watki także i o tym i wcale nie mają po 200 stron...
zrozum, to nie złośliwośc, tylko nikomu nie chce się pisać n-ty raz tego samego....
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...