Skocz do zawartości

Co sądzicie o takiej szafie?


prospektinwestycje

Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
Mnie się nie podoba, ale chciałabym wiedzieć jak ten facet zagościł na tych drzwiach? To jest jakoś za szybą, przyklejone, to plakat?

Chodzi mi o to, że sama będę potrzebowała "innych" drzwi w zabudowanej szafie w przyszłym przedpokoju i jestem ciekawa, czy można te drzwi obić jakoś materiałem, który się będzie powtarzał na zrobionych przeze mnie wieszakach. No i sobie ubzdurałam coś takiego a nawet nie wiem czy to się da ...
Link do komentarza
Cytat

Mnie się nie podoba, ale chciałabym wiedzieć jak ten facet zagościł na tych drzwiach? To jest jakoś za szybą, przyklejone, to plakat?


Mowila mi jedna amatorka handmade, ze to sie po prostu przykleja (a konkretnie material do szyby/drewna - od spodu/na wierzch) - czy cos takiego chcesz zrobic?
(a ten Slash to pewnie jakas folia)
Link do komentarza
Ja bym byl za przyklejeniem materialu... pytanie, czy chcesz go miec na zewnatrz (wtedy nie ma innych pytan), czy wolisz, zeby byl za szyba - wtedy trza by chyba "specjalniejsze" te drzwi (albo jakies mniejsze moduly, zeby drzwi sie nie "wygly", albo dodatkowe usztywnienie, tez zeby sie nie "wygly")...
A przemyslalas pomysl doglebnie? W czym sie bedziesz przegladac? :P

A na tych zdjeciach to widze "pierwsza szafa w zyciu" ;) Jak musze isc po drabine, zeby cos siegnac z gornej polki, to wiem, ze nastepna szafa bedzie inaczej rozplanowana icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Jak w temacie, podoba się? Skupiamy się na Slash'u.



nie , takiego bym se nie zrobiła na bank ....
aleście zawalili po całości .... taką fotę? TAKĄ? OSZALELI? icon_evil.gif
tak skiepścić - nie do pomyślenia .....
jak patrzeć - to żeby było chociaż na co .... a ma takie piękne foty ... w akcji ... z ogniem... z testosteronem wylewającym się uszami ....
jak się nie znają , to nie wtykać łap .... icon_twisted.gif
dla przykładu .... icon_rolleyes.gif

Slash_Velvet_Revolver_sie_1017760.jpg

Brak obrazka

Brak obrazka

ewentualnie takiego - choć rozumiem, że niektórzy - niekoniecznie ... icon_lol.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
No! I na tych przynajmniej ma Gibsona!
A wracajac do techniki wykonania - o co cale halo? Skoro to wydruk na folii, a folia przylepiona na drzwi/lustro/szybe, to czym mamy sie podniecac? Jezeli dobra folia i dobrze nalozona (pod profile), to moze sie nie bedzie odklejac, ale rysowac to juz ile wlezie, a jak jeszcze blyszczaca, to bedzie to widac niemilosiernie... Mniej wiecej jak tluste paluchy odbite na korpusie gitary na oswietlonej scenie icon_smile.gif
Link do komentarza
[quote name='SRX' date='7.11.2011, 23:23 ' post='245889']
Lustro będzie na innej ścianie. icon_smile.gif Takie piękne z złoconej ramie, która już leży w piwnicy. icon_smile.gif
No właśnie nie chciałabym szyby bo za szybą cały urok straci ten materiał.


Zależy czy to jest materiał samoprzylepny czy musisz to naklejać np. tkanina
Materiał samoprzylepny naklejasz od środka na boki wcześniej skropiwszy spryskiwaczem( wodą) płytę drzwi.Zgarniasz na boki przylepiec tak aby woda spod spodu wypłynęła( zapobiega to powstawaniu bąbli ) robisz to aż do krawędzi (metalowej rączki) nie naklejając na nią , ale do samej krawędzi następnie nożykiem do tapet tniesz pod takim kontem (nożyk pochylony na stronę drzwi)aby obciąć wzdłuż krawędzi
Nie wiem jakiego typu są profile na Twojej szafie bo estetyczniej wygląda gdy materiał jest wpuszczony pod profil (rączkę) ale wymaga to rozebrania drzwi na częśći i czasami zastosowania innych płyt co pociągnie za sobą większe koszty

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Jak w temacie, podoba się? Skupiamy się na Slash'u.



Gdybym decydowała się na tako motyw, to chciałabym, żeby wyglądał jak najbardziej realnie, a więc raczej jeden i niekoniecznie lewitujący icon_smile.gif

Taka szafa to zdecydowanie mocne uderzenie, jeśli pasuje do reszty wnętrza, a właściwie reszta wnętrza pasuje do niej, będzie wyglądać doskonale.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

W zasadzie racja,na garderobę możemy nakleić niemal wszystko. Ważne aby całość miała ręce i nogi,była praktyczna w codziennym użytkowaniu. To w końcu najbardziej istotna sprawa.Motyw z koniem jest całkiem fajny,ale jakoś mi nie leży... Już zdecydowanie bardziej wole te kwiaty.



cholera...

Cytat

To zależy kto co lubi. Ty lubisz to, podoba ci się i jest ok. Mi zdecydowanie bardziej podoba się szafa z koniem:)




Cytat

Dwa powyższe posty przyprawiły mnie o ból głowy.



Słusznie!!!

Tak radykalnie zmienić zdanie...

A tu tylko cztery miesiące minęły...
A może to upał uderzył do głowy?
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...