Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A tego nie słyszałem, żeby NKWD o 4.30 obrady w sejmie robiło? Może przypomnij ten fakt historyczny. Z drugiej strony - posłom korona  (nomen omen) z głowy nie spadnie, jak za sutą pensję i przywileje popracują nockę siedząc w domu przy laptopie. W końcu sami sie tam prosili, żeby ich wybrać.   A tu z innej beczki. To do tych, co im się kwarantanna nie podoba i chcieliby produkcji gospodarczej za wszelką cenę. No bo bożkiem dla nich jest PKB !   Bill Gates - o pandemii: "– Tu nie ma kompromisu. Ciężko jest powiedzieć ludziom: możecie nadal chodzić do restauracji czy kupować domy, ignorujcie stos ciał. Chcemy, żebyście wydawali pieniądze, bo jakiś polityk uważa, że wzrost PKB jest wszystkim, co się liczy. Sugerowanie, że możemy mieć oba światy, jest szalenie nieodpowiedzialne – mówił Gates w niedawnym wywiadzie dla TED.   W innej rozmowie – z CNN – przyznawał, że sytuacja, w której się wszyscy znaleźliśmy, jest wyjątkowa i niesamowicie trudna, ale lepiej mieć problem natury gospodarczej, niż pozwolić wygrać wirusowi. igdy za mojego życia nie zdarzyło się tak, żebyśmy musieli w tak zdecydowany sposób zmienić nasze zachowania i podjąć decyzje, które mają tak drastyczny wpływ na gospodarkę po to, by ratować ludzkie życie. Ludzie woleliby, żebyśmy nie musieli tego robić i jest to zrozumiałe. Ale lepiej mieć problem gospodarczy - gospodarka jest w stanie się odbić - niż pozwolić wirusowi na rozprzestrzenienie się po całym kraju i dopuścić do sytuacji, w której powoduje miliony zgonów. To jest cena, którą musielibyśmy zapłacić – tłumaczył Gates, odnosząc się do sytuacji w USA, które mają w tej chwili najwięcej zarażonych na świecie."   https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koronawirus-kwarantanna-czy-gospodarka-bill-gates-nie-ma-watpliwosci/e49vh5m   To tak nt. niektórych durnych postów, że nie kwarantanna, tylko utrzymanie PKB jest ważne!
    • Oczywiście, że o głosowaniu. A godzina 4.30 to o tym, kto w takich godzinach lubił pracować. Wszystkie przykłady idą od wschodu.
    • Obrażasz pierwszy wypisując i pokazując kościół jako zło tego świata. To że w kościele nie wszystko jest jak powinno być to każdy normalnie myślący wie o tym i ja też ale na takie pomyje to nawet i ateista obojętnie nie przejdzie obok takich kłamstw. Ja swojej religii nie obrażam ale jak chcesz to tak sobie wmawiaj, a pomyje i szambo to ty wylewasz na wszystkich katolików. Nikogo też nie nawracam na katolicyzm bo nie to  miejsce na to. Natomiast ty srasz tak jak cię za młodu w Moskwie nauczono i wyszkolono, w końcu uczyłeś się u mistrzów propagandy i głoszenia jedynej słusznej prawdy -  "Правда".
    • Ryszardzie, staram się. Od dawna nie odpisuję tym krzykaczom, którym wszyściutko kojarzy się z obrażaniem (ponoć) ich uczuć religijnych. Tyle, że oni sami w najmniejszym stopniu podstawowych zasad tej (podobno) swojej religii nie przestrzegają i nie zachowują. Dlatego mierzi mnie, gdy taki wyznawca miłości bliźniego zjawia się skądś i zaraz próbuje na mnie nasrać i to tak, że piana mu tekst zasłania i nie wiadomo nawet o co mu chodzi.   Ale dobrze, dotąd starałem się nie odpisywać na prowokacje tych wzorcowych pseudo - katolików (bo w rzeczywistości, to ja katolików lubię i szanuję, ale takich, którzy kierują się zasadami wyznawanej wiary), chociaż plują jadem jak węże strażackie i postaram się nie odpowiadać im w dalszym ciągu. Oni nie są warci odpowiedzi. A że plują i srają... cóż! Jak osioł czasem człowieka kopnie, to nie znaczy, że człowiek musi mu oddać. Osły takie już plugawe są, że kopią. Dlatego pozostają osłami. 
    • Nie,nie przegapiłem tego ale o tych sługusach to już był komentarz retra Natomiast ta 4.30 to chyba jednak o głosowaniu.. Natomiast jeśli chodzi o "sługusów prezesa" to.....no może powstrzymam się. PAX   też mam wrażenie że odroczenie,chyba że się mylę   https://www.zus.pl/firmy/ulgi/umorzenia/odroczenie-terminu-platnosci-skladki   ale opłata prolongacyjna    Nie będziesz płacił odsetek za zwłokę, a jedynie opłatę prolongacyjną. Wysokość tej opłaty to 50% stawki odsetek za zwłokę obowiązującej w dniu podpisania umowy.  Opłata jest naliczana od następnego dnia po terminie płatności składki do dnia odroczenia włącznie. czyli to jest pewnego rodzaju kredyt
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...