Skocz do zawartości

Program komputerowy do wykańczania wnętrz


Martex

Recommended Posts

Czy jest jakiś program komputerowy-, który pozwoliłby mi zrobić wizualizację wnętrza mieszkania i pokombinować z kolorami na ścianach, sufitami podwieszanymi i w ogóle ocenić jak to mieszkanie najlepiej by urządzić itp..
Na razie w telegraficznym skrócie pisząc wymieniłam okna, instalację elektryczną, hydraulikę. Jestem na etapie tynków, grzejników.
Jeszcze dużo przede mną, ale ciężko jest mi cokolwiek zdecydować, ocenić na oko jakby najlepiej urządzić kiedy wchodzę do swojego mieszkania, a w salonie króluje betoniarka wespół z górą piachu obok worków z wapnem itp...
Link do komentarza
Witaj.

Na rynku jest sporo programów które pomogłyby Ci wykończyć wnętrza czy zaplanować instalację. Problemem mogą być ceny za takie programy oraz ich złożoność której opanowanie zajmie Ci więcej czasu niż wybudowanie wymarzonego domu. Na nic nie zda Ci się program jeśli nie jesteś fachowcem w danej dziedzinie i nie znasz zasad projektowania. Program narysuje Ci to co mu każesz ale nie powie Ci że zrobiłaś to dobrze czy źle. Obawiam się że Twój pomysł nie jest najlepszy. Zajmij się zarabianiem pieniążków na Twój wymarzony, bezpieczny, dobrze zbudowany dom. A projektowaniem niech zajmą się osoby które robią to już wiele lat.

Samemu można zaprojektować altanę ogrodową i do tego wystarczy Ci "paint".
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...