Skocz do zawartości

Jak użytkuje się zlewozmywak z materiału TECTONITE?


Gama

Recommended Posts

Witam, jestem zainteresowana zlewozmywakiem z tektonitu, ale nie wiem jak się ten materiał użytkuje... w sklepie jest b. polecany (oczywiście). Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia swoje, znajomych itp. to b. proszę o wyjaśnienie mi tej kwestiii. Różnice są np w wadze- fragranit jest cięższy, ale jak z wytrzymałością tektonitu na uderzenia?
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam, jestem zainteresowana zlewozmywakiem z tektonitu, ale nie wiem jak się ten materiał użytkuje... w sklepie jest b. polecany (oczywiście). Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia swoje, znajomych itp. to b. proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii. Różnice są np w wadze- fragranit jest cięższy, ale jak z wytrzymałością tektonitu na uderzenia?




Tectonite to mieszanka trzech składników: długie włókna szklane zmieszane z żywicą poliestrową,powłoki PiMC nadającej zlewozmywakowi granitowy wygląd oraz unikalnej tekstury powodującej spływanie wody i zanieczyszczeń ze zlewu.Wszystko to razem tworzy zlew o wyglądzie granitu,wytrzymały ale zarazem lekki i łatwy w pielęgnacji.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Cytat

Tectonite to mieszanka trzech składników: długie włókna szklane zmieszane z żywicą poliestrową,powłoki PiMC nadającej zlewozmywakowi granitowy wygląd oraz unikalnej tekstury powodującej spływanie wody i zanieczyszczeń ze zlewu.Wszystko to razem tworzy zlew o wyglądzie granitu,wytrzymały ale zarazem lekki i łatwy w pielęgnacji.


dziekuje icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...