Skocz do zawartości

Uważaj - 198 zł za ściągnięcie darmowego programu


Recommended Posts

co za normalnie zdzierwstwo .... z reguły jeśli jakiś program potrzebuję, to ściągam ze strony dobreprogramy.pl ... ale zdarza mi się ściagnąć coś skądinąd .... a teraz się bardzo intensywnie zastanawiam, czy aby czegoś ostatnio właśnie skądinąd nie ściągałam icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

miałam ostatnio sytuację , że młodsza córa będąc na wakacjach u babci i nudząc się w deszczowy dzień zobaczyła w tv reklamę gry na komórke "pyton" ... a ze bardzo głośno powiedzieli, że sms jest darmowy - więc uwierzyła i ściągnęła...
zapomnieli tylko równie głośno dodać, że każde wejście w tą grę powoduje połączenie z internetem ... w ten sposób zeżarło malej z karty ponad 40zeta w bardzo szybkim tempie ...
informacja o tym , że żre bo się łączy była a i owszem - ale na stronie internetowej w regulaminie - ale której 10-latce przyjdzie do głowy to sprawdzić?
choć zawsze uczulamy , że ma nie ściągać z zewnątrz gier , tapet, i innych bajerów - dała się skusić , bo przecież sms darmowy ... każde dziecko jest naiwne i nie szuka podtekstów...

według mnie taka forma reklamy powinna być zabroniona - a jeśli dozwolona , powinni w niej informować o wszystkich kosztach - i nie drobnym druczkiem tylko mówiąc to głośno i wyraźnie ... icon_evil.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...