Skocz do zawartości

Odkopanie Fundamentu i zrobienie piwnicy


Recommended Posts

Cytat

a w

a w

ja chciallbym zeby mi ktos odpowiedzial praktycznie wiedzacy a nie tak jak wyzej pisali MĄDRZY KRUŻY WYSZUKUJĄ W NECIE ODPOWIEDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kolego widzę,że umiesz używać polskich liter ,to pisz poprawnie, nikt Cię nie pogania, masz czas aby napisać coś poprawnie a nie unosić się przy tak błędnym pisaniu.I nie traktuj tego tzn mojego posta jako pogarda dla Twojej pisowni tylko jako dobra rada,bo pisząc tego posta nie miałem zamiaru Cię urazić.
Link do komentarza
Cytat

widze ze nikt sie nie zna na tym forum z podstawowej wiedzy o budownictwie.



dostałeś odpowiedź:

Cytat

Bo takie roboty są na pozwolenie na budowę, a jak pozwolenie, to i projekt. Jak projekt, to rozwiązania konstrukcyjne.



na co jeszcze liczysz? aż ktoś zacznie Ci przyklaskiwać i napisze: tak, spoko , buduj - na zdrowie ... ?
no to ja Ci napiszę : buduj chopie , bedziesz zadowolony .... tylko po cholere mam Ci pisać , jak nie można?
zastanów się po co tu przyszedłeś , bo odpowiedź zgodną z prawem budowlanym już otrzymałeś ...

Cytat

mi chodzi o to czy jak odkopie ten fundament i zrobie obok piwnice czy ta sciana nie bedzie sie obsówała????



a weźmiesz na swoje sumienie odpowiedzialność za śmierć swojego dziecka, które wejdzie do tej piwnicy i mu się strop zawali na głowę?
chyba nie wiesz o czym piszesz , człowieku icon_evil.gif
po to jest pozwolenie na budowę (wymagane w takiej sytuacji) , po to jest projekt nad którym siedzi projektant i liczy obciążenia , żeby Ci się to na Twoją i rodziny głowę nie zawaliło, człowieku ....
czego oczekujesz? że ktoś weźmie odpowiedzialność za Twoje głupie pomysły?
nie na tym forum ....

Cytat

to nie jest dyktando kazdy pisze jak pisze !!



kultura osobista wymaga tego, żeby razić po oczach tak rażącymi błędami - od tego jest w komputerze program, który podkreśla Ci na czerwono wyrazy z błędami - wystarczy poprawić ...
brak chęci wykonania tego prostego zadania świadczy o braku szacunku do czytających te Twoje wypociny ...
Link do komentarza
a to wszystko być może z nie zrozumienia intencji naszego Doradcy

Kolega Wyszczekany przeczytał Art.28 i tyle, pominął odwołanie w pkt1 do Art 29-31, gdzie stoi co i jak
być może gdyby przeczytał Art.3 pkt.6 to miałby mniej wątpliwości

przecież wystarczy, że zgłosi budowę nie "dobudowywanej piwnicy" tylko szczelnego zbiornika na gnojówkę lub gnojowicę Art 29.1.1.c), można by rzec, że ma rację, rewizję zrobi w ścianie obok, nie od góry i wszystko (prawie) gra

a możliwości jest więcej - co by nie szukać - może wybudować wiatę Art 29.1. 5) (choć podziemną - chyba zły przykład),
albo przydomowy basen/oczko wodne Art 29 1.15) (zadaszone, bo co ma ziemia lecieć i deszcz padać)
albo punktów: obserwacyjnych stanów wód podziemnych oraz monitoringu jakości wód podziemnych (Art.29 1. 21 b), tu nie ma ścisłego określenia jak to może wyglądać Edytowano przez Barbossa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
coś mi się wydaje, że Ono jest niezorientowane:
Cytat

Chciałbym zrobić dodatkowa piwnice pod tarasem ........




Cytat

do bajbaga widze ze znasz sie na szukaniu w internecie a napewno nieznasz sie na budownictwie. jak byj umiala czytac ze zrozumieniem to ten art. nie mówi o mojej sytuacji teraz nie potzeba pozwolen na takie rozbudowy.




pracowity poranek co, Redakcjo? Edytowano przez Barbossa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...