Skocz do zawartości

Jakie są zalety stosowania obejm kominowych w porównaniu z tradycyjnym montażem anten do komina?


Recommended Posts

Odpowiedź eksperta: Zastosowanie stalowych obejm kominowych to bezinwazyjny sposób na przytwierdzanie do komina masztu antenowego bez konieczności wiercenia w nim otworów i używania wielu narzędzi.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kominki-i-kominy/porady/13821-jakie-sa-zalety-stosowania-obejm-kominowych-w-porownaniu-z-tradycyjnym-montazem-anten-do-komina

Link do komentarza
Gość Kominiarz
Do komina niemożna montowac zadnych elementów!!!! Anteny itp zamocowane do komina kominiarz przy przegladzie ma rpawo usunac gdyz stanowia elelent zabroniony. Na kominie niemozna nic wieszac!.
Link do komentarza
Cytat

Do komina niemożna montowac zadnych elementów!!!! Anteny itp zamocowane do komina kominiarz przy przegladzie ma rpawo usunac gdyz stanowia elelent zabroniony. Na kominie niemozna nic wieszac!.


A w imię jakiego prawa? Może dasz przepisy czy ustawę która tego zabrania ,bo ja coś takiego pierwsze słyszę. Jak możesz to oświeć mnie trochę.
Link do komentarza
Kto napisał, że do komina nie można nic montować ? Od kiedy maszt z anteną przeszkadza kominowi wentylacyjnemu? Nigdy nie sądziłem, że na świecie jest tylu idiotów do puki nie znałem Internetu!.
Link do komentarza
Cytat

Kto napisał, że do komina nie można nic montować ?
Od kiedy maszt z anteną przeszkadza kominowi wentylacyjnemu? Nigdy nie sądziłem, że na świecie jest tylu idiotów do puki nie znałem Internetu!.



Najpierw se spróbuj uziemić taką antenę (zgodnie z przepisami) a potem pogadamy i na temat idiotów. Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Najpierw se spróbuj uziemić taką antenę (zgodnie z przepisami) a potem pogadamy i na temat idiotów.


Co prawda ja jeszcze nie mam zamontowanej anteny,ale gość który mi będzie montował całą instalację TV i SAT a w późniejszym terminie i RDI powiadał że trzeba będzie maszt podpiąć do odgromówki. Maszt ma właśnie być na kominie na obejmach od strony kanałów wentylacyjnych.Jeżeli to nie jest ok to jeszcze mogę zmienić ale widziałem od groma takich mocowań na kominach i jedne domy miały odgromówkę a inne nie.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...