Skocz do zawartości

Brico Depot w Puławach


Recommended Posts

Już pierwszego dnia, własciwie wieczoru zaszedłem tam, aby zobaczyć jak to wygląda wśrodku icon_biggrin.gif

Pooglądałem i żeby nie wyjść z pustymi rękami kupiłem maleńkie opakowanko preparatu ułatwiającego usuwanie silikonu za jakieś 18 z groszami. Następnego dnia w Gali zobaczyłem ten sam preparat za 15 z groszami icon_confused.gif
Takich kupujących były tłumy, ceny kilku towarów były niższe niż gdzie indziej, a pozostałych trochę wyższe icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jeden zesprzedawców powiedział, że nóg nie czuje, ale dowiedział się, że milion obrotu już dawno przekroczyli icon_rolleyes.gif
Jeleni ( takich jak i ja - też) było setki icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
PORAŻKA!! tak jak ktoś juz napisał-jak nie znasz cen to popłyniesz!! co z tego że kilknaście produktów moją w promocji, na całej reszcie rżnięcie aż przykro na ceny patrzeć!! co z tego że mpka mają taniej, skoro pierwszy raz zobaczyłem 25kg (wszedzie jest 30), a drzwi wejściowe W PROMOCJI za ok 300zł to bałbym sie w przeciągu montowąć żeby wiatr ich nie pogiął, a do skrzydła za 150-180zł i tak trzeba zamek dokupić. TRAGEDIA NIE SKLEP!! ps. jedna zaleta: długo czynny.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...