Skocz do zawartości

Izolacja a powietrze


Recommended Posts

Ekspertem nie jestem.

Pamiętam jeszcze z dzieciństwa, że wełna mineralna powodowała raka płuc. Z tego co wiem, to dzisiaj są już wełny które się rozpuszczają w ludzkim organizmie chyba po 36h.

Może się mylę, ale trop powinien być dobry.

Ekspertem nie jestem.

Pamiętam jeszcze z dzieciństwa, że wełna mineralna powodowała raka płuc. Z tego co wiem, to dzisiaj są już wełny które się rozpuszczają w ludzkim organizmie chyba po 36h.

Może się mylę, ale trop powinien być dobry.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Ekspertem nie jestem.

Pamiętam jeszcze z dzieciństwa, że wełna mineralna powodowała raka płuc. Z tego co wiem, to dzisiaj są już wełny które się rozpuszczają w ludzkim organizmie chyba po 36h.

Może się mylę, ale trop powinien być dobry.




Na rynku jest dostępna wełna ekologiczna która nie ma wszystkich szkodliwych związków w sobie i niczym nie pyli.
Np KNAUF, który ma wszystkie najwyższe certyfikaty jakości.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam, zastanawia mnie, czy rodzaj zastosowanego ocieplenia domu może wchodzić w jakieś reakcje z powietrzem i wpływać na jego jakość wewnątrz budynku??



Witam,
odpowiadając na Pana pytane na rynku dostępna jest ekologiczna wełna produkowana w technologii ECOSE. Produkt otrzymał certyfikat na najwyższym poziomie Eurofins GOLD, potwierdzający, że wełna reaguje w 0,000% z powietrzem.
Nie zawiera ona takich substancji jak formaldehyd, akryl oraz fenol. Łatwiejsza jest także w montażu, ponieważ nie mamy uczucia swędzenia oraz nie pyli tak jak tradycyjne wełny.
Chętnie odpowiem na inne pytania

Pozdrawiam
Adam Sztabach
eRzecznik firmy Knauf Insulation


Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...