Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Maty na lodówki

Recommended Posts

Matach - naklejka chyba nie była zbyt dobrym pomysłem. Przecież kawałki naklejki pozostały by na lodówce na stałe i tym samym do niczego by się nie nadawała. Pisząc o macie myślę o czymś takim, co można przyczepić na lodówkę, a nie naklejać.
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Bardzo fajne - ale mi się płonąca róża podoba icon_smile.gif - tylko jak to ma się do uchwytów ?

No właśnie też mnie to interesuje, chociaż w wielu modelach lodówek uchwyty tak sa ustawione, że w niczym nie przeszkadzają.
  • 5 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Bodaj w M Jak mieszkanie czytałam o matach na lodówki.
Ponoć przyczepia się je na jakiś czas, fajnie wyglądają i nie niszczą lodówki.
W arcie pisali, że można korzysta z nich przez kilka lat.
Ile w tym prawdy?

Ale jakie funkcje według Ciebie mają pełnić te maty, tylko ochronne czy również dekoracyjne.? Ponieważ nie spotkałam się aby lodówka w jakiś sposób się niszczyła, chyba, że umieszcza się na niej magnesy itp.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam. W końcu zabieram się za drenaz i mam dylemat. Wiadomo że spód (dno) rury drenarskiej nie powinien być niżej od spodu ławy gdyz może to grozić podcinaniem ławy. A czy góra rury może być powyżej góry ławy która równa się górze posadzki piwnicy? Bo jeśli ława ma 35 cm wysokości a rura ma 10cm średnicy to mamy tylko 25 cm spadku. Skoro u mnie łączna długość ścian wynosi 480cm to licząc spadek 0,5% mamy różnicę wysokości pomiędzy początkiem a końcem drenażu równe 24 cm. Więc na styk?  
    • Nie będzie wyższej strony dach ma być załamany na środku, czyli tniemy krokwie na pół i szczyt opiera się na płatwie/płatwi ( nadal niewiem jak to odmienić ) i od niej liczymy spadki, na boki. Tak jakby płaski dwuspadowy . Zacinać nic nie będzie bo dach ma wystawać ( zarówno w projekcie jak i ten zmieniony ) po obrysie z każdej strony ok 80 cm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    • NOWOŚĆ 2021 ... System rynnowy NIAGARA Kwadratowa - Blachy Pruszyński   Nowoczesny kształt systemu rynnowego tworzy doskonałe dopełnienie modernistycznych budynków. System rynien metalowych oferowany przez naszą firmę to kompletny system odwadniania. Stworzony został z myślą o estetyce, funkcjonalności, ale przede wszystkim wytrzymałości. Nasza technologia pozwoliła nam stworzyć produkty zachwycające nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również aspektem wizualnym. Jakość naszych produktów to JAKOŚĆ DO KWADRATU. https://pruszynski.com.pl/niagara-kwadratowa.php    
    • Proszę sprawdzić informacje dotyczące masy hydroizolacyjnej jaka została zastosowana na fundamencie, czy jest dopuszczona do kontaktu ze styropianem. Jeżeli jest to Dysperbit, to jest bezpieczny, ponieważ masy asfaltowe wodorozcieńczalne nie reagują ze styropianem. Niebezpieczne są  preparaty na bazie rozpuszczalników organicznych, które agresywnie oddziałują na styropian. Płyty styropianowe TERMONIUM fundament, które mają bardzo małą wrażliwość na wilgoć i mogą być przez długi czas kontakt z wodą i zawilgoconym gruntem.  Należy je mocować do ściany fundamentu przy pomocy kleju poliuretanowego Termo Organika, a następnie obłożyć folią np. kubełkową i zasypać gruntem lub kruszywem zapewniającym lepszą przepuszczalność w sytuacji kiedy zastosowany został drenaż wokół budynku.  Więcej informacji o produkcie TERMONIUM fundament
    • Dzięki To rzeczywiście - jeśli nie ma jakiegoś obostrzenia w prawie miejscowym -  podnieść, ile trzeba - tak, żeby było to funkcjonalne. I nie wydaje się , żeby tam coś się zmieniło w tej więźbie zamówionej.  Natomiast jeśli dach będzie bardziej płaski, to z tej minimalnie wyższej strony przydałoby się jakieś ograniczenie dachu albo fajermurek - bo przy zacinajacym deszczu będzie się tam lało na zewnątrz. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...