Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Maty na lodówki

Recommended Posts

Matach - naklejka chyba nie była zbyt dobrym pomysłem. Przecież kawałki naklejki pozostały by na lodówce na stałe i tym samym do niczego by się nie nadawała. Pisząc o macie myślę o czymś takim, co można przyczepić na lodówkę, a nie naklejać.
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Bardzo fajne - ale mi się płonąca róża podoba icon_smile.gif - tylko jak to ma się do uchwytów ?

No właśnie też mnie to interesuje, chociaż w wielu modelach lodówek uchwyty tak sa ustawione, że w niczym nie przeszkadzają.
  • 5 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Bodaj w M Jak mieszkanie czytałam o matach na lodówki.
Ponoć przyczepia się je na jakiś czas, fajnie wyglądają i nie niszczą lodówki.
W arcie pisali, że można korzysta z nich przez kilka lat.
Ile w tym prawdy?

Ale jakie funkcje według Ciebie mają pełnić te maty, tylko ochronne czy również dekoracyjne.? Ponieważ nie spotkałam się aby lodówka w jakiś sposób się niszczyła, chyba, że umieszcza się na niej magnesy itp.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, jakiś czas temu kupiłem mieszkanie w kamienicy, wszystko było w porządku do czasu ,gdy sąsiad nie spowodował pożaru, niestety moje mieszkanie ma z nim ścianę wspólną, a on sam wyprowadził się zostawiając ten pustostan z dziurawym dachem i wybitymi oknami na pastwę bezdomnych.Grzyb w masowych ilościach pojawił się w sklepie pod nim. Proszę o pomoc co zrobić, żeby w jakiś sposób odizolować tę ścianę od wilgoci z jego mieszkania, żeby grzyb nie przeszedł do mnie i czy jest w ogóle jakiś sposób, żeby ratować moje mieszkanie, ponieważ w takiej sytuacji sam zostanę bez dachu nad głową.
    • Witam, jakiś czas temu kupiłem mieszkanie w kamienicy, wszystko było w porządku do czasu ,gdy sąsiad nie spowodował pożaru, niestety moje mieszkanie ma z nim ścianę wspólną, a on sam wyprowadził się zostawiając ten pustostan z dziurawym dachem i wybitymi oknami na pastwę bezdomnych.Grzyb w masowych ilościach pojawił się w sklepie pod nim. Proszę o pomoc co zrobić, żeby w jakiś sposób odizolować tę ścianę od wilgoci z jego mieszkania, żeby grzyb nie przeszedł do mnie i czy jest w ogóle jakiś sposób, żeby ratować moje mieszkanie, ponieważ w takiej sytuacji sam zostanę bez dachu nad głową.
    • Oj, Heniu, chyba skali braknie... Kiedy przestaniesz się ośmieszać, jak ostatni kretyn? Aż mi ciebie żal. Bidula taka...  
    • Swego czasu mieszkaliśmy na drugim piętrze w domu jednorodzinnym bez cyrkulacji. Na ciepłą wodę trzeba było czekać w granicach 2-3 minut. Po 5 minutach leciała znów chłodna. Czyli w 5 minut woda się zdążyła ochłodzić w rurach. Nie wiem jaka jest tam izolacja, ale wyobraź sobie, że z każdą minutą tracisz np 1°C na temperaturze wody w obiegu, czyli, jeżeli spadnie np o 5°C kocioł musi dogrzać. Na pierwszym piętrze pewnie co 10 minut, plus kolejne piętro być może co 5 minut. Także trzeba byłoby to wszystko przeliczyć, ile kosztuje wylanie wody na próżno, a ile podgrzewanie jej np co 10 minut. To są wyliczenia tylko z mojego doświadczenia, wariant pesymistyczny, ale tak to mniej więcej tam wyglądało. Jakby nie bateria termostatyczna pod prysznicem, można by sobie było zaserwować zimno-gorący prysznic. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Czemu nie dwufunkcyjny? Z ciekawości pytam, bo dwufunkcyjny zamontowałbym z konieczności. Jeżeli nie miałeś przy starych grzejnikach odpowietrzników to musiały być osobno zamontowane, przy nowych wystarczą Ci te które są przy grzejnikach. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...