Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Ek-Bud


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
  • 10 miesiące temu...
Podzielam opinię pierwszego Autora. Jak wiedzą, że wyciągną jeszcze od człowieka pieniądze to są mili, uprzejmi i pomocni. Ale jak współpraca zaczyna dobiegać końca to same nieprzyjemności. Jakieś dodatkowe FV za palety - o czym nie było mowy i jeszcze się wykłócają, że nie można wystawić korekty jak dowiadują się, że palety mogą śmiało odebrać dostarczając resztę towaru. Problem od kilku miesięcy z uzyskaniem gwarancji na zakupione towary - już więcej nie skorzystam z usług firmy i odradzam innym!!!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość Agnieszka
Ja jestem zadowolona z usług tej firmy. Bardzo dobra ekspozycja. Takiego wyboru dachówek i cegły nie widziałam w żadnej hurtowni. Miła i profesjonalna obsługa do samego końca transakcji.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Gość mysliwiec99
Witam, 2 razy miałem doczynienia z tą "firmą" z Chojnic w ciągu 5 lat. Niestety 2 razy zostałem potraktowany w sposób bardzo brzydki. Pierwszy raz wybierając produkt gość mi powiedział że mnie na niego nie stać choć pierwszy raz mnie w życiu widział. Drugi raz potrzebowałem wyceny - też mnie zbyli nawet nie oddzwonili masakra NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Gość pierwszy i ostatni raz

Waszym celem jest skrajna maksymalizacja zysków. Na początku było OK Jak tylko pan zorientował sie że nie mam wyjścia (chwilowy brak koloru który wybrałem) i muszę u was kupić- nie mieliście żadnych skrupułów. Pierwsza wycena była wyżej niż cena katalogowa. Po moich naciskach wielka łaska zejście do cen katalogowych . W innych hurtowniach ten sam produkt minimum 23% niżej od katalogu. Kupowałem w wielu hurtowniach ale takich cen nie widziałem nigdzie. Łaska ze dadzą wycenę - najlepiej przyjedź i zapłać. Polecam pytajcie się w innych hurtowniach a zobaczycie że Ek-bud trudnią się spekulacją szczególnie w tych czasach gdzie ceny rosną strasznie. Pan który siedzi po lewej stronie od wyjścia (czerwona twarz)- opryskliwy i chamski. Miałem kupić więcej ale wziąłem tylko to co musiałem.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...