Skocz do zawartości

klatka schodowa - inspiracje


daggulka

Recommended Posts

Oto kot z serii trzech różnych w tym jeden ma być wiszący .... trzasnęłam przed chwilą, zostały jeszcze dwa .... icon_biggrin.gif
60/45cm ... malowany na płótnie - nie naciągałam na blejtram , ponieważ jeśli zdecyduję się powiesić gdziekolwiek to będzie w antyramie ... podkład na płótnie to grunt biały rozcieńczony wodą nałożony gąbką .... kot malowany czarnymi akrylami icon_smile.gif
jak myślicie - nada się do czegoś ? icon_redface.gif

Brak obrazka
Link do komentarza
szanowny ślubny zasugerował innowacyjne rozwiązanie aranżacji klatki schodowej ... icon_biggrin.gif
otóż wymyślił, żeby pomieszać dwie techniki , czyli: namalować koty na płótnie , oprawić w antyramy i umieścić je na ścianie w sąsiedztwie domalowanych sprzętów....
wyglądałoby to tak, że namalowałabym bezpośrednio na ścianie czarnym akrylem fikuśny stół z wazonikiem , nad stołem wisiałby kot w antyramie tak jakby na tym stole stał .... obok powyżej namalowałabym gałąź albo belkę i poniżej wisiałby kot w pozycji wiszącej, który byłby w antyramie i sprawiał wrażenie, że zwisa z tej gałęzi namalowanej na ścianie ...

nie mam wyobraźni jak by to wyglądało, nigdy w ten sposób nie mieszałam technik ... ale mógłby być ciekawy efekt ...
pomyślę....
najpierw muszę namalować wiszącego kota - a nie mam weny ... może jutro ... icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

co myślicie o takim rozwiązaniu? icon_biggrin.gif
Link do komentarza

w najbliższy weekend będę miała trochę wolnego czasu , więc chciałabym zakończyć temat wykończenia klatki schodowej ... coraz bardziej skłaniam się ku temu , żeby tam coś jednak namalować .... icon_biggrin.gif

kilka inspiracji- może drzewo? - to naklejki , ale spokojnie dałabym radę namalować akrylami na ścianie ... nie wiem jakim kolorem malować na zielonej ścianie... czarnym ? icon_rolleyes.gif

czy może macie inny pomysł na malunek? może coś Wam wpadło w oko przy przeglądaniu stron w internecie? icon_smile.gif

Brak obrazka

naklejka-drzewo-fantazja_524.jpg

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

438-w2.jpg

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Zrób ładnym fioletem



ładnym ... znaczy jakim? icon_lol.gif
bo tak ... problem jest w tym, że ta ściana jest nie za jasna i nie za ciemna ... czyli biały nie wchodzi w grę, bo będzie zbyt mało widoczny i sie zleje , czarny w sumie pasowałby do balustrady , a fiolet nawiązywałby do salonu w sumie ... ale jaki ten fiolet, żeby się nie gryzło?
Link do komentarza
Cytat

zobaczę , czy dostane taka farbe akrylową .... jeśli będzie tylko paskudny fiolet , który będzie po rozjaśnieniu białym wyglądał jak jagodowa kupa icon_wink.gif , to se daruje i namaluje czarnym ... icon_biggrin.gif

ewentualnie ... jaki by jeszcze wchodził w grę?


ja dorabiałem w kastoramie za 1 l zapłaciłem 48 zł ale robią i półlitrowe puszeczki. Paleta to 10 000 kolorów do wyboru polecam
Link do komentarza
zrobiłam fotki dziewczyn , zamazałam trochę kontury i zrobiłam sepią .... fajnie wyszło , i zastanawiam się jednak nad 3 fotami w większym formacie (np. 40/40cm , albo 40/50cm).... oczywiście mam 7 i nie potrafię się zdecydować ....
forma oprawy do przemyślenia : albo antyrama , albo w formie plakatu samoprzylepnego i wokoło namaluję farbami ramkę .... się obaczy - może też ktoś coś ciekawego zaproponuje?
Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
EPILOG:
Po kilku tygodniach patrzenia na zieleń - mogę z ręką na sercu powiedzieć, że ją polubiłam i podoba mi się .... co zadziwiło mnie bardzo biorąc pod uwagę pierwsze odczucia na jej widok icon_biggrin.gif
Dlatego - postanowiłam jej nie zasłaniać niczym i postawiłam na foty moich dziewczyn ....
Poniżej efekt ... icon_biggrin.gif
Dziękuję wszystkim którzy doradzali mi w tym temacie - wierzę, że Wasze inspiracje które tu zaistniały kiedyś jeszcze komuś się przydadzą.... icon_smile.gif

widok z parteru:
Brak obrazka

widok z poddasza:
Brak obrazka
Link do komentarza
Bardzo ładnie to wyszło na prawdę. Z tymi kotami to faktycznie by pasowały ale w dole takie przemykające koty schodami do góry, susami i wiesz jak koty po schodach chodzą. Moja zawsze mnie takimi susami wyprzedza
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...