Skocz do zawartości

NIETYPOWA ADAPTACJA PODDASZA


Recommended Posts

Witam, dostałam w spadku stary dom do remontu ze strychem, który chcemy podnieśc, nowy dach polozyć itd. Dom na parterze ma 2 pomieszczenia i łazienke, pozniej jest jakby takie pół piętro które wychodzi na otwarta przestrzeń strychu. I teraz moje pytanie, co sądzicie o tym, żeby na dole zrobić 2 pokoje natomiast na strychu zrobić sypialnie, i otwarta kuchnie z salonem. Mój narzeczony uparł sie przy tym projekcie bo nie chce standardowego domu gdzie na dole salon i kuchnia a na górze pokoje. Doradźcie coś;) Bo szukam na stronkach i nigdzie nie widzialam podobnego projektu;)
Link do komentarza
Nikt Ci tak nie odpowie, bo to trzeba by obejrzeć. Twój opis jest tak zdawkowy, że nic z niego nie wynika. Poza tym, taką przebudowę warunkują czasami czynniki techniczne i bez dokładnej ich znajomości to trudno cokolwiek powiedzieć.
Podejrzewam, że i tak będziesz musiała skorzystać z usług projektanta.

Dodam tylko, że nie całe życie człowiek jest sprawny fizycznie i jak się ma 60 lat, to wchodzenie po schodach do kuchni dla wielu jest przekleństwem. Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...