Skocz do zawartości

Słuchawka prysznicowa z diodami led


Recommended Posts

Cytat

gadżecik .... icon_biggrin.gif
kup, powiedz czy świeci jak trza i kiedy trza , to ja też sobie kupię - bo akurat muszę wymienić w swojej łazience icon_biggrin.gif


Właśnie potrzeba wymiany słuchawki i cotygodniowy przegląd "nowości" dyskontów spowodował moje zainteresowanie tym "telefonem".

Cytat

a gdzie takiego można kupić? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_lol.gif


Kutasik, górala czy długopis? icon_redface.gif Edytowano przez Karlsen (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

pamiętam ... mam nadzieję, ze Ty za to pamiętasz , że ja stałam w pierwszej kolejności z rączką wyciągniętą do podziału icon_mrgreen.gif

może wrócimy do tematu wątku? Karlsen zaraz wpadnie i tu nas poustawia icon_redface.gif


Wszystko jest w temacie,aby kupić trza najpierw wygrać aby były fundusze na zakupy :hahaha2: Ależ pamiętam,pamiętam tylko ten podział na zlocie miał się odbyć icon_lol.gif
Link do komentarza
i tym oto sposobem kolejny na liście icon_biggrin.gif
nie bądźcie tacy zadowoleni, bo Was zaraz franek pogoni icon_biggrin.gif

a wracając do tematu, to ja na mieszkaniu wymieniałam co chwila słuchawkę prysznicową, ale teraz sprawiliśmy sobie już porządny sprzęt grohe, więc niestety ten gadżecik już nie dla mnie....ale długopis czemu nie icon_biggrin.gif
tyle, że do pracy nie mogłabym go nosić icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

a gdzie takiego można kupić? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_lol.gif



na Krupówkach.


Cytat

Wracając do tematu ... jak traficie tę "szóstkę" w Lotto to proszę o prezent w postaci tej słuchawki. Na tę chwilę pieniądze odkładam na materiały budowlane, a kosmiczne technologie ledowe pozostawiam na przyszłość. Dlatego też z zazdrością przeczytam relację z Waszego zlotu. icon_smile.gif



Ty się nie wygłupiaj, tylko dopisuj do listy
Link do komentarza
Cytat

Wracając do tematu ... jak traficie tę "szóstkę" w Lotto to proszę o prezent w postaci tej słuchawki. Na tę chwilę pieniądze odkładam na materiały budowlane, a kosmiczne technologie ledowe pozostawiam na przyszłość. Dlatego też z zazdrością przeczytam relację z Waszego zlotu. icon_smile.gif



nie marudź.... za 10 m-cy być może będzie zlot letni w okolicach Warszawy - to bliżej Ciebie niż jesienny kole Rzeszowa czy zimowy w górach .... mam nadzieję, że do tego czasu Ci się sytuacja z budową wyklaruje , znaczy czas znajdziesz i przyjedziesz , wtedy podział kasy z szóstki mhtyl'a nastąpi publicznie , żeby nikt nie poczuł się pominięty ... icon_lol.gif


Cytat

na Krupówkach.



byłam zimą ... a nie widziałam .... musiał być niezwykle mały icon_biggrin.gif znaczy nie warto icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Wracając do tematu ... jak traficie tę "szóstkę" w Lotto to proszę o prezent w postaci tej słuchawki. Na tę chwilę pieniądze odkładam na materiały budowlane, a kosmiczne technologie ledowe pozostawiam na przyszłość. Dlatego też z zazdrością przeczytam relację z Waszego zlotu. icon_smile.gif


a dlaczego "waszego"....zlot może być i Twój icon_biggrin.gif

Cytat

wtedy podział kasy z szóstki mhtyl'a nastąpi publicznie , żeby nikt nie poczuł się pominięty ... icon_lol.gif


mthyl nie przyznawaj się publicznie, że wygrałeś, bo nw tedy z 6 zrobi się 3 i ci ledwo na nowy kupon starczy icon_biggrin.gif
...wiesz pw jest lepszym rozwiązaniem icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

a dlaczego "waszego"....zlot może być i Twój icon_biggrin.gif



właśnie , umkło mnie to stwierdzenie .... icon_rolleyes.gif

zlot jest forumowy .... czyli wszystkich forumowiczów... i każdy jest mile widziany .... swego czasu raz nawet TB był - przyjechał i wyjechał cały icon_biggrin.gif


Karlsen ... mam wyrzuty sumienia , żeśmy Ci tak wewontek zaśmiecili ....
w ramach rehabilitacji - masz tutaj poczytaj - był podobny temat przerabiany .... icon_biggrin.gif
https://forum.budujemydom.pl/Swiecacy-kran-t15105.html
Link do komentarza
Cytat

mthyl nie przyznawaj się publicznie, że wygrałeś, bo nw tedy z 6 zrobi się 3 i ci ledwo na nowy kupon starczy icon_biggrin.gif
...wiesz pw jest lepszym rozwiązaniem icon_razz.gif


Ok! Zainteresowanym osobom wyślę na pw wiadomość icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Miałem okazję posmakować koloroterapii w saunie, a później przekonać się pod prysznicem o sile opcji "ice rain" oraz "tropical rain". Kosztowne te próbowanie było, ale za to mogę się pochwalić, czego to ja nie doświadczyłem icon_lol.gif
Świecący kran, ledowa słuchawka i guma o smaku rock&roll-owym. W którym kierunku zmierza ten świat? Dobrze, że z Wami można na każdy temat pogaworzyć.
Link do komentarza
Cytat

Zawstydzony nie wiem, co odpowiedzieć ... znaczy wiem do czego służy, ale do czego została użyta to inna bajka.



Nie ma się co wstydzić. To już tak z wieloma rzeczami bywa, ze ludzie wymyślają im całkiem inne przeznaczenie niż przewidywał producent... albo nawet Ustawodawca.

Np. do czego służy krzesło?

9544f2dc27a5e81989f53d74a727a9cd.jpg

6f5c281eda334413dec6d8a79ef6b35b.jpg Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Co sądzicie o tym wynalazku? Właśnie natrafiłem na Biedronkową ofertę http://www.biedronka.pl/prysznic_led/ i zastanawiam się czy może nie spróbować "koloro-terapii" dla ubogich.



Jeśli chodzi o produkt z Biedronki, to powstrzymałabym się. Lepiej kupić sprawdzony produkt, przekonałam się już o tym wielokrotnie.
Lepsza będzie duża słuchawka z szerokim strumieniem, co da efekt deszczowni:
http://megalazienki.pl/sluchawka/ideal-sta...a-140-mm,23058s
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość arturo72
Cytat

Bardzo ładnie wygląda taka słuchawka z diodami LED. Fajnie zmienia kolor wody icon_biggrin.gif


Mi tam woda ze słuchawki leci na głowę od strony włosów.Przy tej czynności z reguły oczy mam zamknięte i koloru wody nie widzę ;)
Dla mnie zbędny bajer,co więcej powiem,że pachnie kiczem.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość mhtyl
Cytat

Jeśli stać cię na takie gadżety to instaluj. Według mnie mało funkcjonalna rzecz, która po czasie się nudzi. Co innego instalacja w hotelowych łazienka, podnosi prestiż hotelu.


:bezradny: Do kogo ta odpowiedź? bo nie łapię.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Troszkę pozwolę sobie odświeżyć temat bo właśnie szukam takiej słuchawki i znalazłem ciekawą ofertę na jednej stronie gdzie nawet na filmie pokazali jak to działa
Czy ktoś z was może kupował już taką słuchawkę i może mi powiedzieć czy przy zapalonym świetle też widać kolory czy tylko przy zgaszonym?
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...