Skocz do zawartości

szarość w małymp omieszczeniu?


meryy

Recommended Posts

Witam, mam problem odnosnie koloru scian w moim pokoju. Mam nadzieje, ze pomozecie mi go rozwiazac! Mianowicie pokoj jest dosc maly (ok. 12,5 mkw), w formie "kwadratu" z jedna mala
wneka, nie posiada balkonu (caly dom wybodowany jest w takim stylu, ze w ogole nie ma balkonow), niestety sa skosy, jedno okno jest w formie "okraglej" jaskolki, a drugie polaciowe; ma spelniac zadanie sypialni, miejsca do nauki oraz przechowywania podrecznych rzeczy typu ksiazki i osobiste szpargaly (garderoba znjduje sie poza pokojem). Problem polega na tym, ze mam juz gotowe meble (zrobione na zamowie), ktorych kolor dobieralam pod kolor scian, ale teraz nie jestem pewna czy to bedzie dobrze sie zgrywalo, a malowanie juz za pare dni i musze sie zdecydowac. Chcialam uzyskac wrazenie pokoju surowego a zarazem (paradoksalnie) przytulnego o oryginalnym wnetrzu pasujacym do
mojej zwariowanej osobowosci. Podstawowym kolorem mebli jest delkiatny fiolet-lila, z ostrymi kolorowymi dodatkami (rozowe drzwiczki w komodzie i elementach lozka oraz 4 male szufladki na biurku - 2 szafirowe, 1 pomaranczowa, 1 zielona). do tego jest jedna wiszaca kwadratowa szafka nienawiazujaca do reszty mebli - rama jest czarna, a polki rowniez kwadrarowe (jest ich 9) z 5 drzwiczkami w kolorach czarnych i 4 w podstawowych kolarach (zielen, czerwien, zielen, zolc). szafka ta wisi na osobnej scianie (bez skosu), innej niz znajduje sie reszta mebli; i wlasnie ta sciane chcialam miec w kolorze szarym imitujacym beton. Kolejna sciana w takim kolorze to sciana we wnece, w ktorej ma byc niska komoda. Wszystkie meble wykonane sa "na wysoki polysk". podlaga jest z drewnianych desek. Reszte scian planowalam w jasnym, cieplym kolorze (np. delikatny roz). Czy Waszym zdaniem te szare sciany pasuja i czy nie pomniejsza optycznie pokoju? Dziekuje z gory za pomoc!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...