Skocz do zawartości

Recommended Posts

pdy.jpg

Chodzi mniej więcej o takie płyty. Kładę je w dwóch rzędach na drodze. Teraz mam takie trochę głupie pytanie ale nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi, jaki jest standardowy rozstaw takich płyt ( oczywiście ustawiane będą wzdłuż a nie po szerokości ) ??? Mam nadzieje że mnie zrozumieliście, chodzi o standardowy rozstaw dwóch rzędów tych płyt do użytku zwykłych samochodów.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bardzo możliwe że dział jest nie odpowiedni ale naprawdę nie wiem gdzie ten temat umieścić, jesteśmy w czasie roboty więc proszę o szybką i konkretną odpowiedź. Edytowano przez paczka99 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

...nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi, jaki jest standardowy rozstaw takich płyt ( oczywiście ustawiane będą wzdłuż a nie po szerokości ) ??? Mam nadzieje że mnie zrozumieliście, chodzi o standardowy rozstaw dwóch rzędów tych płyt do użytku zwykłych samochodów.



Bo nie ma czegoś takiego. Inny będzie np. dla "malucha" a inny dla limuzyny.
„Złoty środek” musisz sobie sam wyliczyć - zakładając, że koła "liczonego" pojazdu są na osi każdej płyty.


Ps. A te płyty to nie są przypadkiem dla ciężkich pojazdów w konfiguracji „poprzecznej” ?
Coś, tak na oko, są zbyt krótkie dla osobówek.
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

pdy.jpg

Chodzi mniej więcej o takie płyty. Kładę je w dwóch rzędach na drodze. Teraz mam takie trochę głupie pytanie ale nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi, jaki jest standardowy rozstaw takich płyt ( oczywiście ustawiane będą wzdłuż a nie po szerokości ) ??? Mam nadzieje że mnie zrozumieliście, chodzi o standardowy rozstaw dwóch rzędów tych płyt do użytku zwykłych samochodów.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bardzo możliwe że dział jest nie odpowiedni ale naprawdę nie wiem gdzie ten temat umieścić, jesteśmy w czasie roboty więc proszę o szybką i konkretną odpowiedź.



Może po prostu dopasuj do swojego samochodu?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...