Skocz do zawartości

skrzynka na narzedzia


Etka

Recommended Posts

Cytat

Już je wszystkie obejrzałam na allegro i dalej nie wiem którą zakupić. Dużo tego...


Najrozsądniej wygląda taskrzynka z trzeciego linku daggi, ta z kólkami, ale uwierz mi, że niemożliwym jest zlikwidowanie szukania narzędzi na budowie... Najlepsza skrzynka, najbardziej kolorowe narzędzia nie pomogą nawet najpedantyczniejszemu pedantowi - zawsze coś diabeł ogonem przykryje w najmniej oczekiwanym momencie icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Najrozsądniej wygląda taskrzynka z trzeciego linku daggi, ta z kólkami, ale uwierz mi, że niemożliwym jest zlikwidowanie szukania narzędzi na budowie... Najlepsza skrzynka, najbardziej kolorowe narzędzia nie pomogą nawet najpedantyczniejszemu pedantowi - zawsze coś diabeł ogonem przykryje w najmniej oczekiwanym momencie icon_confused.gif


W takim razie u nas na budowie jest kilka diabłów na etacie.
Dziękuję za pomoc, skrzynkę zakupię ( tą z trzeciego linku). Nieduże pieniądze, może choć trochę będzie łatwiej.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ja może nie pomogę, ale przedstawię patent, który wymyśliłam dla męża i on jest zachwycony. Zbierałam puszki po mleczkach Nan (duże i małe). Są rewelacyjne na różne różności- odrywa się tylko nalepki i my mamy ich w tonach, wszystko pomieszczą, ja już nawet segreguję w nich puste nakrętki plastikowe.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Znam ból.
Ja wymyśliłem coś takiego:
1 - duża skrzynka na kółkach - na narzędzia ciesielskie typu dłuta piły ,młotki itp,
ma też ona dużo przegródek na małe śróby czy też gwoździe.
2 - skrzynka mniejsza - na wszystko co jest związane z elekroniką i elektryką ,łącznie z drobnymi kawałkami przewodów.
3 - najmniejsza skrzynka służy do przechowywania różnych kluczy do odkręcania śrób i nakrętek.
Oczywiście wszystkie elektroniczne narzędzia pomiarowe trzymam w szufladzie w kuchni(żona już się przyzwyczaiła)
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Duża skrzynka na kółkach jest nieporęczna i to jej zasadniczy minus. Poza tym sprawdzi się jako "stacjonarne" miejsce na narzędzia,wtedy tak. Proponuję raczej mniejszą i lżejsza skrzynkę jeśli będziesz często przenosił narzędzia.


Ostatnio mój chłopak robił zakupy w jakimś większym markecie budowlanych i dostał w prezencie od nich własnie skrzynkę na narzędzia. Taką dużą, poręczną, z ich logo reklamowym na obudowie. Jest bardzo zadowolony. Popatrz po sklepach, może ine miejsca też mają podobne promocje icon_smile.gif.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...