Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adiqq

Czy ktoś wie co to jest?

Recommended Posts

Gość adiqq
Witam
dzisiaj rano zauważyłem obok drogi dojazdowej do domu takie oto "ozdoby" - co to jest i do czego może służyć?
wie ktoś?
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka

nie wiem czemu to ma służyć, więc na razie wstrzymam się ze zgłoszeniem tego na policję...
  • Lubię to 1

w gminie zapytaj , czy coś nie planują ... może jakiś rów , albo coś innego i materiał zwożą?
  • Lubię to 1

Mnie to wygląda że w tym jednym leży szef mafii węglowej a w drugim szef mafii sołncewskiej niejaki "Pietia"
Forma betonowa i te uchwyty-zaczepy........
Tak by mi pasowało.
Że to oni tam leżą.
Ale mogę się mylić - tam może być zabetonowany ktoś równie ważny -icon_smile.gif

acha no i ta płyta na wierzch do przykrycia, kiedy zakopią te dwa sarkofagi.....
Ewiq!
Wiem że szporujesz na kolędę.
Kliknąłem "Pomocną poradę"
Dasz posłuchać po wigilii chociaż na 2 dni?
-icon_smile.gif Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)

Gość adiqq
no właśnie w srodku pusto, specjalnie sprawdzałem ;)...to wygląda jak większa wersja drenażu korytkowego, tyle że jedna ściana jest zaślepiona i jest toto dużo większe....

Cytat

bobiczek ... a to betonowych bucików już się nie stosuje? icon_eek.gif od kiedy? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

tylko nad morzem albo jak jest głęboka rzeka......
W Wodzisławiu nie ma............. -icon_smile.gif

Cytat

no właśnie w srodku pusto, specjalnie sprawdzałem ;)...

to nie szkodzi - zainteresowani znaczy się - dojadą dopiero.......na pewno.....
Też nad ranem....na pewno....... -icon_smile.gif

Cytat

tylko nad morzem albo jak jest głęboka rzeka......
W Wodzisławiu nie ma............. -icon_smile.gif

w Wodzisławiu.....kurde....nie obrażej mnie, bo kolęd nie dostaniesz icon_razz.gif

Cytat

no dobra...dam dam icon_biggrin.gif

za "dam,dam" - też pomocna porada się należy -icon_smile.gif

Cytat

w Wodzisławiu.....kurde....nie obrażej mnie, bo kolęd nie dostaniesz icon_razz.gif

specjalnie tak piszę - żeby nikt z Rybnikiem nie skojarzył -icon_smile.gif

Cytat

no dobra...dam dam icon_biggrin.gif

Ty lepiej, Ewcia dopisz co Mu dasz ... bo wiesz ... potem będzie już za późno ... jak zacznie łapać ... za słówka ... icon_lol.gif

Cytat

no właśnie w srodku pusto, specjalnie sprawdzałem ;)...to wygląda jak większa wersja drenażu korytkowego, tyle że jedna ściana jest zaślepiona i jest toto dużo większe....

może to tylko część materiału i zwozić będą na raty? icon_biggrin.gif

Cytat

Mnie to wygląda że w tym jednym leży ... a w drugim szef mafii sołncewskiej niejaki "Pietia"

Chyba nie, niedawno go widziałem jeszcze. Ale nie przywitał się ze mną, chociaż przechodził obok. Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)

Cytat

Chyba nie, niedawno go widziałem jeszcze. Ale nie przywitał się ze mną, chociaż przechodził obok.

no czyli, że duch pewnie icon_biggrin.gif

sprawa wyjaśniona modernizacja energetyki, czyli słupy będą wymieniać
ale jak to w naszym kochanym kraju bywa, wczoraj otwieram garaż chcąc wyjechać na zakupy,, tu wyjazdu nie ma 2 auta, jeden dźwig i mi mówią panowie, że 20 minut, bo oni muszą wypakować słupy!!!!!!
zezwolenia jakieś chyba były i się wzięli do roboty
jak zaczęłam robić zdjęcia, to jeden mi powiedział, że nie dał zgody.......
oj bobiczek, ty to masz nerwy....

aha zapomniałam dodać, że jak Adi wczoraj pół dnia wydzwaniał żeby się dowiedzieć, co to to nikt nic nie wiedział

Cytat

Witam
dzisiaj rano zauważyłem obok drogi dojazdowej do domu takie oto "ozdoby" - co to jest i do czego może służyć?
wie ktoś?
Brak obrazka
Brak obrazka
Brak obrazka

nie wiem czemu to ma służyć, więc na razie wstrzymam się ze zgłoszeniem tego na policję...

To konstrukcje żelbetowe, które mogą służyć np. jako przepusty drogowe, obudowy kanałów etc.

Cytat

sprawa wyjaśniona modernizacja energetyki, czyli słupy będą wymieniać

a nie mówiłam? icon_biggrin.gif

Cytat

aha zapomniałam dodać, że jak Adi wczoraj pół dnia wydzwaniał żeby się dowiedzieć, co to to nikt nic nie wiedział

niezły burdel tam mają .... siostrzyczki ... icon_lol.gif

Gość adiqq
ano nie da się ukryć że siostrzyczki mają....wczoraj dowiezli jeszcze słup..na sąsiedniej działce jest jeszcze taki stary drewniany słup, to jego chyba będą wymieniać...

Cytat

to jeno się cieszyć .... będzie bezpieczniej .... betonu trąba nie ruszy tak łatwo jak drewna ... icon_wink.gif

tak, tylko jak będą stawiać i znowu znienacka, to pół dnia z głowy i wyjazd zablokowany icon_biggrin.gif

Cytat

tak, tylko jak będą stawiać i znowu znienacka, to pół dnia z głowy i wyjazd zablokowany icon_biggrin.gif

coś za coś.... icon_lol.gif

Cytat

ale ja tam wcale się nie prosiłam o nowe słupy kurde icon_evil.gif

no ale zobacz ... choć teraz czujesz się pominięta , w perspektywie czasu na dobre jednak wyjdzie icon_biggrin.gif

Cytat

Z czego???

znienacka retro znienacka stawiać słupy wysokiego napięcia....nie co innego icon_biggrin.gif
już mnie wystraszyłeś kurde, że po ośmiomiesięcznej przerwie w pracy z wprawy wyszłam kurde i dziecki mnie zagną w ortografii

Gość adiqq
Cytat

no ale zobacz ... choć teraz czujesz się pominięta , w perspektywie czasu na dobre jednak wyjdzie icon_biggrin.gif

nam te słupy nie są do szczęścia potrzebne...na tej działce obok idzie inna linia zasilająca chyba starą cegielnie w pobliżu...kto był ten widział ten komin...trudno nie zauważyć icon_biggrin.gif

Cytat

nam te słupy nie są do szczęścia potrzebne...

nigdy nie mów nigdy - zaraz idziesz na zasłużoną emeryturkę - dokupisz po sąsiedzku teren - parking otworzysz oświetlony, albo produkcję plastikowych pistoletów na pacpatrony......................
Kto wie, kto wie............ -icon_smile.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Działka rodziców ma ok 15 arów powierzchni, więc na pewno da się ją podzielić. A wjazd możliwy będzie do wykonania bliżej piekarni. Z zapewnieniem dostawy mediów nie powinno być kłopotów - wszak to prawie środek wielkiego osiedla w Twoim mieście...
    • Ma zakopane 3 kręgi betonowe. Do środka kręgów dochodzi rura PE które ma w przyszłości zasilać automatyczne nawodnienie.  Teraz z tego miejsca mają się rozchodzić rury do zasilenia nawodnienia. Na zdjęciu jest widoczna druga rura PE ale ta ma służyć do zasilenia w wodę budynku gospodarczego.  Czy to jest dobry pomysł żeby w tym miejscu zainstalować elektrozawory do automatycznego podlewania. Z tego miejsca ma wychodzić rura do zasilenia automatycznych zraszaczy oraz udzielna sekcja do podlewania kropelkowego.  Rury wprowadzone będą nisko w kręgach i będzie można z nich spuszczać na zimę wodę.  Czy jest gdzieś w necie dostępny schemat budowy automatycznego nawadnia ogrodu. Czy takie rozwiązanie ma szanse się sprawdzić?  
    • Gość
      Z chęcią zapłacę 100 zł za metr kwadratowy . Ale niestety dziś Pan dał mi ofertę aż mnie z nóg zniosło . Nie potrafił się określić w jaki sposób mi koszt obliczył .
    • A u mnie wujek Google jest innego zdania     Zresztą tak mnie kiedyś uczyli...   Ja zwykle montowałem sedes śrubami do posadzki, a silikonu używałem do przyklejenia sedesu do podłoża i - tak jak pisze mhtyl - i uważam na 99,9%, że a właściwie nie trzyma  uszczelka na złączu rury wylotowej z sedesu z rurą kanalizacyjną. Zdarza się to wtedy, gdy w trakcie korzystania z kibelka porusza się on, gdyż jest źle przymocowany. Trzeba zdemontować kibelek, wymyć dokładnie podłogę i sedes od dołu, kupić nowy zestaw do mocowania sedesu (w skład zestawu wchodzą po dwie sztuki: kołki rozporowe, długie wkręty, tulejki odpowiednio wyprofilowane i zaślepki), usunąć - jeśli były użyte - stare śruby i kołki, albo nawiercić nowe otwory w posadzce i od nowa zamontować sedes i ozdobić białym silikonem             Ooooo...    W linkowanym temacie czytam:   To chyba z rozpędu...
    • A podzielisz się, tak w skrócie, czym uzasadnia to że te szmaragdy tańsze? Bardzo mnie to zaintrygowalo. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...