Skocz do zawartości

Czas zacząć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia


Recommended Posts

Santa Claus Is Comin' To Town :santajump:

Album z świątecznymi przebojami zdobyty w wakacje? Ten pomysł wydał mi się na tyle absurdalny, że warty pokazania :biggrin:



Zapraszam wszystkich do zabawy w Aktywie Forum. Za aktywny udział w dyskusjach merytorycznych na forum.budujemydom.pl otrzymasz:

* 1 punkt za post
* 3 punkt za każdy zainicjowany temat

Po zarejestrowaniu w programie i zebraniu 120 punktów można otrzymać ten wyjątkowy czteropłytowy album.

A w ramach wyrównywania szans punktowych, liczenie punktów dla każdego uczestnika zabawy zaczynamy TERAZ.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

waham sie , bo nie wiem czy dam radę i czy warto zaczynać ... icon_rolleyes.gif


Daga nie pękaj icon_biggrin.gif Z dyskotekowym szaleństwem dałaś radę w dwa dni to i tu dasz radę. Wierzę w Twoje umiejętności :yahoo: Warto chociaż spróbować, a jak się spróbuje i zasmakuje to już dalej samo poleci :flying:
Link do komentarza
Cytat

przeceniasz mnie ... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

ale ok ... spróbujmy , bo widzę że masz ochotę na płytki .... icon_biggrin.gif
to co? robimy zamęt? :tease2:


Trza będzie zrobić jakąś borutę :patyk: i rozruszać trochę towarzystwo.
Link do komentarza
Cytat

Trza będzie zrobić jakąś borutę :patyk: i rozruszać trochę towarzystwo.



no to lecim .... 2734 icon_biggrin.gif
kto się przyłączy do zabawy? icon_wink.gif

p.s. z góry przepraszam wszystkich którym będę działać na nerwy przez najbliższy tydzień... icon_redface.gif


edit: gdyby to był czteropak Iron Maiden tudzież "starej" Metallica , to natrzaskałabym w jeden dzionek ... a że kolędy jeśli wygram - podaruję już nawet wiem komu , to rozłożę sobie to na dłuższy czas żeby nie przeciążać siebie i forumowiczów którzy mają w końcu swoją cierpliwość ... icon_lol.gif
życzę wszystkim udanej zabawy ... bo tak też to traktuję... icon_biggrin.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

no to lecim .... 2734 icon_biggrin.gif
kto się przyłączy do zabawy? icon_wink.gif

p.s. z góry przepraszam wszystkich którym będę działać na nerwy przez najbliższy tydzień... icon_redface.gif


U mnie 469 icon_cry.gif to troszkę mniej niż u Ciebie.
Jaki tydzień icon_exclaim.gif icon_question.gif Znając Ciebie to w dwa,trzy dni się uwiniesz :biggrin:
Link do komentarza
Cytat

patrz na edycję mojego poprzedniego wpisu ... icon_wink.gif


Czyli powolutku,skrupulatnie podążać będziesz do celu.
Ja coś nie powalczę bo mi net coś się zawiesza,chyba to sprawa konkurencji icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Czyli powolutku,skrupulatnie podążać będziesz do celu.
Ja coś nie powalczę bo mi net coś się zawiesza,chyba to sprawa konkurencji icon_biggrin.gif



mój też śmiga niczym błyskawica ... córa przyjechała , trzy kompy chodzą w domu i te pozostałe oprócz mojego sygnał mi skutecznie zabierają... pewnie reszta domowników klnie na mnie - analogicznie ... icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

oki plan wykonany icon_biggrin.gif
przepraszam wszystkich za wszędzie ewiq0 ewiq0.......już mnie to samą denerwowało icon_razz.gif


Chwileczka, jaki plan? A druga płytka to gdzie icon_mrgreen.gif icon_question.gif Przeca był zakład.

Cytat

i co .... teraz sama ze sobą mam gadać? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif


Możesz liczyć na rozmowę ze mną icon_biggrin.gif Jak i ile będę mógł to pomogę,bo ja taki już jestem miękkiego serca tongue.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

... a jednak sporo, te 120 punktów, no chyba, że piszemy o wszystkim i o niczym


Wszystkie chwyty dozwolone icon_biggrin.gif w regulaminie redakcja podała za co i w jakich działach i tematach można zbierać punkty. I zapewniam że to nie jest aż tak dużo ja Ci się wydaje a pisanie samo idzie i na temat icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...