Skocz do zawartości

KOMINKI WODNE DORACTWO MONTAż CAłA POLSKA


Gość mariobros35

Recommended Posts

Gość mariobros35
Montaż kominków wodnych firm merkury,byrski,ctm polonia,makroterm,lechma itp wykonuję też modernizacje kominków powietrznych poprzez montaz na wylocie spalin płaszcza wodnego nr tel 0-509-902-507 e-mail:kuletamariusz@poczta.fm
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Montaż kominków wodnych firm merkury,byrski,ctm polonia,makroterm,lechma itp wykonuję też modernizacje kominków powietrznych poprzez montaz na wylocie spalin płaszcza wodnego nr tel 0-509-902-507 e-mail:kuletamariusz@poczta.fm


Planuję monaż kominka z płaszczem wodnym
Jestem po tynkach i wylewkach, czy to problem ?
Jak kształtuje się cena całkowitego kosztu takiej realizacji ,tzn. - udostępniam budynek do wykonania zlecenia i odbieram gotowy produkt wykonany i działający.
Kominek będzie współpracował z instalacją plastikową REHAU RAUBASIC i kotłem olejowym tworząc całość.

pozdrawiam
e-mail : bo1234@tlen.pl [color=#FF0000]
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Planuję monaż kominka z płaszczem wodnym
Jestem po tynkach i wylewkach, czy to problem ?
Jak kształtuje się cena całkowitego kosztu takiej realizacji ,tzn. - udostępniam budynek do wykonania zlecenia i odbieram gotowy produkt wykonany i działający.
Kominek będzie współpracował z instalacją plastikową REHAU RAUBASIC i kotłem olejowym tworząc całość.

pozdrawiam
e-mail : bo1234@tlen.pl [color=#FF0000]


jeżeli zlecenie jeszcze aktualne,dawno nie zaglondałem na forum icon_redface.gif to proszę o kontakt na mejla kuletamariusz@poczta.fm pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...