Skocz do zawartości

Domek SRX oraz reszty


Recommended Posts

Cytat

Już w 2010 pisałem o tym w tym wątku,ale SRX się nie ustrzegła .


https://forum.budujemydom.pl/Najczestrze-bl...omu-t10805.html
Szlifierka kontowa z tarczą diamentową i niech rżną morze się w końcu nauczą



Dlatego mówiłem Sandrze na obradach, że to niedopuszczalne nie chwalić się zdjęciami z etapów budowy...bo jednak ludzie ciekawie zaglądają i to i owo wychwycą - jak jeszcze jest możliwość poprawienia....
aha - czekam na to obiecane OZC na maila icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

Dlatego mówiłem Sandrze na obradach, że to niedopuszczalne nie chwalić się zdjęciami z etapów budowy...bo jednak ludzie ciekawie zaglądają i to i owo wychwycą - jak jeszcze jest możliwość poprawienia....
aha - czekam na to obiecane OZC na maila


Brak zdjęć to duża strata niestety .
Ale nie dziw się na pewno zarobiona w nowej pracy .Aha... gratuluję ładnie pociągniętej budowy, zwłaszcza że to sezon praktycznie zimowy. Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dzięki. icon_smile.gif

Adiqq już są na twym mailu. icon_smile.gif

Jutro się jadę z nimi wykłócać o tą belkę. Jak byłam tam w poniedziałek to powiedziałam jak ma być zrobione, a wczoraj mi R. mówi, że nie mogą tak zrobić bo żeby dać później wełnę to będzie trzeba jakiś stelaż zakładać bo do styropianu się przyczepić nie da. Dzwoniłam do nich, mają mi tam nic nie murować dopóki nie przyjadę.
Nikt nie mówił, że będzie łatwo, mam nadzieję, że te poranne wizyty na budowie nie będą częste bo nie wyrobię czasowo, za długo w pracy muszę siedzieć. icon_confused.gif

Myślałam, że R. jakoś to uciągnie, ale powiedział, że jak się nie da to się nie da i jeszcze się na mnie wkurzył. icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

Dzięki. icon_smile.gif

Adiqq już są na twym mailu. icon_smile.gif

Jutro się jadę z nimi wykłócać o tą belkę. Jak byłam tam w poniedziałek to powiedziałam jak ma być zrobione, a wczoraj mi R. mówi, że nie mogą tak zrobić bo żeby dać później wełnę to będzie trzeba jakiś stelaż zakładać bo do styropianu się przyczepić nie da. Dzwoniłam do nich, mają mi tam nic nie murować dopóki nie przyjadę.
Nikt nie mówił, że będzie łatwo, mam nadzieję, że te poranne wizyty na budowie nie będą częste bo nie wyrobię czasowo, za długo w pracy muszę siedzieć. icon_confused.gif

Myślałam, że R. jakoś to uciągnie, ale powiedział, że jak się nie da to się nie da i jeszcze się na mnie wkurzył. icon_evil.gif



Murarze na rzęsach staną i każdego kita pocisną żeby tylko nie poprawiać....niech nie opowiadają głupow, bo to żaden problem nie jest...tego będzie 10-15cm, problemem to nie jest....pooglądaj zdjęcia w moim dzienniku, jak mam ładnie popsute za murłatą, ale ten pasek 10cm na szczytach, to niewidoczny jest na tych zdjęciach...

aha, a maila nie dostałem...

o, tutaj ładnie widać, jak jest zostawione 10cm na styropian...
7247839.jpg
u ciebie tej szpary nie ma, bo jest murowane do równa...
po prawej widać za murłatą nieszczęsne bloczki, zamiast których miał byc styropian.... Edytowano przez adiqq (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Witam

To może tym razem ja spróbuję

U mnie murłata jest zlicowana na zewnątrz, na tej fotce widać styro z elewacji, który jest podciągnięty prawie do desek, potem do tego styro doszła wełna
Brak obrazka

a tu ściana szczytowa, problemu z przykręceniem stelaża nie ma, przecież kątownik jest kręcony ze 20 cm niżej niż styropian
Brak obrazka

nie pozwól by Ci ściany szczytowe podmurowali do końca (do górnej powierzchni krokwi) jak wcześniej koledzy pisali


pozdrawiam
TINEK
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
Cytat

Wcale się nie odcięła, właśnie z nią gadałem telefonicznie chwile temu i się dziś przeprowadza do nowego domu, no i zaprosiłem na zlot więc pewno wpadną w piątek na pogaduchy do Brennej.


To tym bardziej ochrzan się należy. Nowy dom gotowy, a dziennik budowy zaniedbaaaaaaaaaaaaaany, oj zaniedbany.

Fotek żądam, dużo!
Link do komentarza
Cytat

Wcale się nie odcięła, właśnie z nią gadałem telefonicznie chwile temu i się dziś przeprowadza do nowego domu, no i zaprosiłem na zlot więc pewno wpadną w piątek na pogaduchy do Brennej.



Toś mnie zaskoczył teraz!!! icon_eek.gif
To się uwinęli!
A nic nie wspominała - myślałem że odłogiem wszystko leży - a tu proszę - jaka niespodzianka icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
Cytat

Podejrzewam że po zamieszkaniu - posadzili tuje żeby ich nie podglądać, pozbyli sie internetu, chodzą spać po 18.30
I mają wszystko w gdzieś!!!!!!!!!
icon_biggrin.gif


E tam Pawełku powoli oni są bardzo młodzi, obstawiam że to co podgrubiłem to ok ale zamiast spać to uprawiają dziki sex w dużych liściach icon_lol.gif
Link do komentarza
Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, więc spróbuję wkraść się w Wasze łaski ilością zdjęć. ;) (Tak naprawdę boję się zrugania na kulce za totalne opuszczenie wątku icon_razz.gif ) Zdjęcia zrobione latem, parę rzeczy już jest nowych, mamy taras na tarasie, garderobę w garderobie i coś co kiedyś stanie się ogrodem. Obiecuję zdjęcia, teraz będzie łatwiej. icon_smile.gif A póki co zapraszam do środka icon_smile.gif

1. Wiatrołap-jeszcze tam nic nie oprócz wieszaka z palety w wykonaniu Radka


2. Hall




Po lewej od schodów jest pokój babci, tam zdjęć nie robiłam.


Nasz dzwonek do drzwi:


3. łazienka na dole










4. schowek pod schodami



5. Salon










I otworzone okno tarasowe:


6. Kuchnia



















Góra icon_smile.gif
Wchodząc po schodach na hall na lewo jest wejście do naszej sypialni i łazienki, na prawo do dwóch pokoi.
Sypialnia i łazienka:


Pokoje:


Sypialnia:




Garderoba:


Wejście do łazienki, najpierw taki kącik cos ala pralnia:




A następnie łazienka:
















I teraz pokoje. Są zupełnie nieurządzone i prawie nieużywane, na razie pełnią funkcję składzików.
Mój pokój:


Radka pokój:



Link do komentarza
Sandra, i jak to wszystko wybudowałaś bez konsultacji z Nami? Toszto jest niedopuszczalne icon_biggrin.gif
Gratulację ładnego domku i oby miło tam spędzaliście czas.
A mnie zaintrygował odkurzacz w schowku pod schodami, jest jeszcze na chodzie? icon_biggrin.gif to już zabytek prlu icon_smile.gif
A nie był bym sobą jakbym słowa krytyki nie dał icon_razz.gif nie podoba mi się wykończenie okien dachowych. Nie to, że są wykonane niechlujnie ale nie pot tym kątem co powinny, znaczy się pionowa powierzchnia wnęki powinna być równoległa do ściany a pozioma równoległa do podłogi, takie coś daje więcej światła i wygodę wyglądania przez okno. Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Sandra i bardzo dobrze że się boisz. np ale że o Nas nie zapomniałaś i że się z Radkiem zapisaliście więc to zmienia "trochę" cały tragizm sytuacji icon_wink.gif

Po pierwsze to szczerze Wam Gratuluje wybudowania nowego ślicznego domu. Po 2 to Wszystkiego najlepszego w nowym domu i samych miłych niespodzianek od losu. (Bo to że niespodzianki będą to wiadomo stąd moje precyzyjne życzenie.)


Po 3, cały dom mi się podoba, kolorystyka łazienek i kuchni oraz dzwi i podłogi. mi się bardzo podoba. Dom świeżo po zasiedleniu to wędrówka do celu, tutaj widać że mieszkańcy mają gust i nie idą na skróty, Podoba mi się koncepcja nowocześnie wykończonego wnętrza ze starymi elementami, meblami, dzwonkiem,zielonym odkurzaczem itp.( icon_mrgreen.gif )

Na uwagę zasługują również bardzo fajne przeszklenia na parterze.Efekt jest po prostu super.

PS. Sandra nie myślałaś, żeby niektóre pomieszczenia np swój pokój albo sypialnię zrobić w stylu vintage ? Coś mi sie wydaje że on do Ciebie bardzo pasuje. icon_wink.gif
Link do komentarza
Draagon icon_smile.gif Ta roleta w kuchni to zamiast drzwi do szafki, drzwi musiałyby się otwierać na blat więc nic nie możnaby było tam postawić, a tak roleta otwiera się do góry. icon_smile.gif

mhtyl, pod koniec to już nie ja budowałam, sił mi brakło i musiał mnie kolega poratować, który jest autorem prawie całego wykończenia, jeździł, kupował, montował, nawet decyzje podejmował jak nie potrafiłam się zdecydować icon_lol.gif
A odkurzacz, jamnik służył nam rok, nie do zdarcia, zresztą widać, że mamy sentyment do zabytków. icon_lol.gif Na gwiazdkę teściowa ( icon_cool.gif ) kupiła nam nowy, ale jamnik zostaje z nami i będzie do zadań specjalnych. icon_smile.gif

gawel a dziękuję, miło, że Ci się podoba. icon_smile.gif To dopiero poczatek ale zamysł dobrze odkryłeś - baza nowoczesna, dodatki starocie icon_biggrin.gif Ale tak będzie tylko w salonie i kuchni. Sypialnię planuję nowocześnie, w czerni i bieli, a mój pokój w stylu takim własnie coś jak vintage, bardziej shabby chic. W pokoju od Radka będzie siłownia więc tam stylu nie planuję. icon_lol.gif

Link do komentarza
Pooglądałam Sandra fotki .... i bardzo Wam gratuluję . Kawał dobrej roboty icon_smile.gif
P.S. Zawsze marzyłam o szarej łazience .... te Twoje są chyba szare, bardzo ładne .
Bardzo ładnie u Ciebie .
No i teraz całe życie na dokańczanie , zmienianie , kupowanie .... zagracanie różnymi rzeczami icon_biggrin.gif
Jeszcze raz gratuluję :hug:
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

(...)

gawel a dziękuję, miło, że Ci się podoba. icon_smile.gif To dopiero poczatek ale zamysł dobrze odkryłeś - baza nowoczesna, dodatki starocie icon_biggrin.gif Ale tak będzie tylko w salonie i kuchni. Sypialnię planuję nowocześnie, w czerni i bieli, a mój pokój w stylu takim własnie coś jak vintage, bardziej shabby chic. W pokoju od Radka będzie siłownia więc tam stylu nie planuję. icon_lol.gif


icon_eek.gif Moim zdaniem z sypialnią nie musisz się spieszyć i zagracać icon_rolleyes.gif . Najważniejszy "sprzęt" sypialniany już masz icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...