Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Klinkier-Bud


Recommended Posts

Gość Megi110174
Wielkioe partactwo. Osiedle słoneczne całe nadaje się do wymiany; popekane ściany, odpadające płytki w windach, zalewane garaże i panoramiczne okna - które miały być największym atutem budynków - przeciekaja i przemarzaja bo zosyały wykonane z niewlasciwych materiałów. Do tej porydeveloper nie wywiązał się ze zobowiązań i brak na osiedlu paru ważnych rzeczy np bramy wjazdowej choć budowę zakonczono w 2007 r! Do naprawy usterek trzeba go zaciagać strasząc sadem bo inaczej ma to gdzieś. Jak juz cos zacznie naprawiać to trwa to rok lub dłuże (panoramiczne okna) i zniszczy do tego zieleń utrzymywaną przez indywidualnych mieszkańców za własne pieniądze. Zero kultury ze strony pracowników, nie odbieranie telefonów, zbywanie petentów. Jak już sprzedadzą ci mieszkanie to maja cie gdzieś
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Bardzo droga firma, odradzam i nie polecam, kupując w pierwszej lepszej firmie kupicie na pewno dużo taniej. Niestety ja dałam się naciąć i przepłaciłam prawie 2 tys. na zakupach za 8 tys !!! Słyszałam też od wykonawcy, który u mnie budował ogrodzenie, że często mieszają II gatunki z I. Czy to prawda nie wiem u mnie nic nie zauważyłam. Ogólnie zdecydowanie odradzam.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...