Skocz do zawartości

Domek Prosty / Domek


momikaf

Recommended Posts

Gość mhtyl
Witaj!
Co prawda,nie buduję takiego samego domku ja Twój,ale mój jest w 90 % podobny do Twojego. Musze przyznać,że układ pomieszczeń jest bardzo przejrzysty i praktycznie każdy kąt jest wykorzystany. Na pewno ten domek będzie tani i ekonomiczny w utrzymaniu.Jeżeli mogę cosik doradzić to ... Ja osobiście zlikwidowałbym ten balkonik na poddaszu a w zamian zafundowałbym taras zadaszony ,drzwi balkonowe przeniósłbym w miejsce okna i ten sposób byłby taras zadaszony ,było by to przedłużenie dachu tyle,że pod mniejszym kątem. Powodzenia icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Witajcie icon_biggrin.gif Nasz Domek Prosty stoi już 4 lata. Wcześniej przeszukiwałam fora, ale nie znalazłam nikogo, kto budowałby taki dom, a tu taka niespodzianka icon_lol.gif
@mhtyl dzięki za sugestie!
Ponieważ dom już stoi, mieszkamy już w nim trochę, więc mogę podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami odnośnie funkcjonalności tego domu. Dodam, że mamy wersję z garażem oraz odbicie lustrzane - taras po lewo od wejścia, a garaż po prawo. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi!
Link do komentarza
Witam
Ja zakupiłem ten projekt w wersji murowanej. Jestem na etapie nanoszenia drobnych poprawek:
-zamiana okna z drzwiami na taras
-przesunięcie garażu tak by można do niego wchodzić drzwiami z kotłowni
-zmiana schodów zabiegowych na schody ze spoczynkiem i murowane
Z tego co zrozumiałem to wszyscy budujecie w szkielecie, lecz mimo to chętnie poznam Wasze rozwiązania dot. ogrzewania i kosztów z nim związanych (to pytanie do momikaf ). U mnie nie będzie gazu a elektr. odpada więc chyba pozostaje ekogroszek i napowietrzna pompa ciepła z dwufunkcyjnym zasobnikiem, ale ciągle się zastanawiam...
Budowę zaczynam za niespełna rok.,
tu znalazłem też dyskusję o DOMKU PROSTYM :

"raz klik tutaj "
i trochę tutaj Edytowano przez slawicz (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam,
Informacja dla zainteresowanych zakupem projektu "DOMEK PROSTY"

W specjalnej ofercie przygotowanej dla Państwa przez redakcje portali BudujemyDom.pl i WybieramyDom.pl otrzymacie Państwo powiększoną paczkę prezentów:
- dziennik budowy
- roczną prenumeratę miesięcznika Budujemy Dom
- półroczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze
- bon o wartości 100 zł do wykorzystania na www.UrzadzamyDom.pl
- trzy tomy Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego
dodatkowo dla osób, które kupią projekt przygotowaliśmy upominki od naszego wydawnictwa:
- koszulka Budujemy Dom
- kubek Budujemy Dom

Promocji podlegają tylko zamówienia złożone przez stronę WybieramyDom.pl . Podczas składania zamówienia prosimy o podanie hasła:
"Forum Budujemy Dom"
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...