Skocz do zawartości

LISTA OBECNOŚCI ...


Recommended Posts

Proszę o dokonywanie już wpłat za Jeśkę .
Ostatecznie dokonanie wpłaty/przelewu w banku za Jeśkę trzeba zrobić najpóźniej w czwartek w przyszłym tygodniu , ponieważ 3- go października w poniedziałek muszę mieć już wszystkie pieniążki na koncie i konkretną liczbę osób .

Numer konta każdy zapisany na liście otrzymał na priv - jeśli ktoś zagubił, skasował lub jest coś niejasne i nie wie ile wpłacić - proszę pisać do mnie na priv.

KOCHANI - ZAPRASZAM DO UCZESTNICTWA .... będzie jak zwykle fajnie ...


p.s. dwie osoby mi napisały , że dopiero z końcem miesiąca będą pewne co do przyjazdu - i te osoby wyjątkowo mogą zrobić przelew w poniedziałek - jak już będą pewne uczestnictwa ....
Link do komentarza
Świecą na niebiesko Ci którzy wpłacili .... icon_biggrin.gif
Jednocześnie przepraszam za niedogodności , ale kolejny raz uaktualnię listę o wpłaty jutro około godziny 13 , a potem już dopiero w piątek , czyli wtedy kiedy będę miała dostęp do komputera.
Mam nadzieję , że w piątek kiedy się zaloguję na koncie - będą na nim już wszystkie wpłaty icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witajcie..
że tak powiem...
bardzo mi smutno z tego powodu...
ale niestety wykreślcie Cirilkę z całym motłochem jej... Cirilka ma w ten czas zjazd w szkole i niestety ale nie da rady przemieścić się 700 km ze szkoły do Was.A tak ponadto Cirilkowa rodzina nie ma już powozu, który mógłby ich gdziekolwiek dowieźć... także zdana na łaskę i niełaskę PKS, PKP MPK i osób pożyczających swoje wehikuły... cóż, jest to niewykonalne...
Bardzo mi jest przykro... zazdroszczę świetnej zabawy...
ehhh
Link do komentarza
Cytat

Witajcie..
że tak powiem...
bardzo mi smutno z tego powodu...
ale niestety wykreślcie Cirilkę z całym motłochem jej...



Ula - szkoda bardzo , ze Was nie będzie .... icon_cry.gif


Cytat

A czy to ważne z kim się śpi? Ważne, żeby się wyspać!



Ładne rzeczy się tu wypisuje ... icon_razz.gif icon_lol.gif


Cytat

No albo rybka albo i nie. Poproszę o podświetlenie na niebiesko icon_biggrin.gif



Podświetliłam ... nie mam wpłat od pozostałych uczestników .... powysyłam dziś sms w takim razie w wolnej chwili do osób które jeszcze nie wpłaciły ...
Już teraz widzę, że trzeba będzie dopłacić na miejscu po kilka zeta z tytułu dopłaty do sali - nie uzbiera się nas 20 chyba , że dziś lub w poniedziałek jeszcze ktoś mi zgłosi że chce wziąć udział ...

Czekamy jeszcze do poniedziałku - może komuś się zachce ... w poniedziałek zamykamy listę ... bardzo proszę osoby zapisane o wpłaty , informację o numerze konta każdy dostał na priv...
Link do komentarza
Cytat

a już zdecydowany jestem,
ale kasy dziś nie wpłacam, bo i tak w poniedziałek ją dopiero zobaczysz, to w niedzielę puszczę, niech rośnie na moim koncie do niedzieli icon_wink.gif



super, Tinuś .... bardzo się cieszę, że jedziesz ... czyli wsje z listy jadą.... icon_biggrin.gif

kto jeszcze rozważa niech przestanie rozważać i się zdecyduje ... icon_biggrin.gif
czekam do poniedziałku icon_smile.gif
Link do komentarza
Dziś wieczorem zamykamy listę .
Proszę osoby które jeszcze nie wpłaciły a są na liście o wpłatę dziś .
Ponieważ wszyscy potwierdzili mi obecność na imprezie - taką ilość podaję jutro do noclegów (oprócz Piczmanów i Kiwaczka , bo są na miejscu) .
Czy ktoś ma może jakieś pytania? icon_smile.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
KOCHANI - OSTATNI DZWONEK!!!!!!!!!!!!!!

czy ktoś jest jeszcze chętny? jutro rano podaję ostateczną liczbę uczestników ....

kurcze .... serducho się mnie ściska ... Kotek , molytek - kurka .... noooooo ... icon_cry.gif
i wielu wielu innych .... nie sposób wymienić wszystkich ...
nie ? na pewno nie? jesteście pewni, że nie? a może jednak? icon_biggrin.gif

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...