Skocz do zawartości

LISTA OBECNOŚCI ...


Recommended Posts

LISTA OBECNOŚCI - zapisy do 3 października :

1. daggulka - 2 noclegi - wpłaciła
2. retrofood - 2 noclegi , wpłacił
3. kiwaczek - wpadnie wieczorem ...
4. gawel- wpłacił
5. jeea - 2 noclegi , wpłacił
6. Barbossa - 2 noclegi - wpłacił
7. Piczman - bez noclegu bo mają blisko - wpłacił
8. Piczmanka - bez noclegu bo mają blisko - wpłaciła

9. labas - 2 noclegi - wpłacił
10. Basia labasowa - 2 noclegi - wpłąciła

11. Moose - 2 noclegi - wpłaciła
12. bajbaga - 2 noclegi - wpłacił
13. Adam_mk - 2 noclegi - wpłacił
14. Cieszynianka - 2 noclegi , wpłaciła
15. Petrus Cieszynianki icon_smile.gif- 2 noclegi , wpłacił

16. elutek - 2 noclegi- wpłaciła
17. Tinek - 2 noclegi, wpłacił
18. Bara , 2 noclegi - wpłaciła Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Jeśli to chodzi o ten październik, to mam pytanie. To jest 3 dni, czy jest jakaś konkretna kulminacja któregoś konkretnego dnia? Chciałabym raz się chociaż pojawić, ale zostawić dzieci mogę ewentualnie max na 1 noc ^^ I nie wiem jak się szykować. Chyba, że znowu coś nie wypali...



właściwa imprezka z płatnym cateringiem jest w sobotę.... ale w piątek zawsze też jest fajnie ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Jakie terminy???? Tak pro forma pytam




14, 15, 16 październik .... pogaduchy tutaj w temacie:
https://forum.budujemydom.pl/POZEGNANIE-LAT...OW--t16043.html

oferta z której mamy wybrać konkret w sierpniu jest tutaj:
https://forum.budujemydom.pl/OFERTA-Holtel-...wie-t16133.html

i jakie pro forma? prosimy się nie czaić, tylko rezerwować termin na urlop i zapraszamy .... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

14, 15, 16 październik .... pogaduchy tutaj w temacie:
https://forum.budujemydom.pl/POZEGNANIE-LAT...OW--t16043.html

oferta z której mamy wybrać konkret w sierpniu jest tutaj:
https://forum.budujemydom.pl/OFERTA-Holtel-...wie-t16133.html

i jakie pro forma? prosimy się nie czaić, tylko rezerwować termin na urlop i zapraszamy .... icon_biggrin.gif



Błagam tylko nie Alex - ciarki mam icon_smile.gif

Urlop to ja mam na koniec sierpnia. A październik?? cos się powinno wygospodarować z kalendarza.
Link do komentarza
Cytat

Błagam tylko nie Alex - ciarki mam icon_smile.gif



ja kiedyś Vedze napisałam te same słowa .... jeno imię było inne : "błagam, tylko nie Dagmara" icon_lol.gif
nie cierpię ...

Cytat

Urlop to ja mam na koniec sierpnia. A październik?? cos się powinno wygospodarować z kalendarza.



bardzo dobre podejście do sprawy icon_biggrin.gif
jak będzie Redaktor Olek pewny - dać cynk, na listę wciągniemy icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość gawel
LISTA OBECNOŚCI:

1. daggulka
2. retrofood
3. kiwaczek
4. gawel
5. jeea
6. Barbossa
7. Piczman
8. Piczmanka
9. labas
10. Basia labasowa
11. Ciril + Smark
12. Ślubny Ciril
13. Moose
[/quote]

No cóż widzę na liście icon_biggrin.gif antycypuję jakieś offroadowe przeżycia Mośka co ty na to trzeba by do Artura plis wysłać icon_biggrin.gif i dogadać no chyba że pojedziemy moją rentą ale to jest taki sobie pomysł bo za szybko wytrzeźwiejecie icon_lol.gif Edytowano przez gawel (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Z różnych powodów, wigilia jest najfajniejsza.

Także „nowicjusze” (sobotni) zawsze podkreślają, że następnym razem, to na wigilie też przyjadą (zasłyszane).



święta prawda...icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Daga, a do kiedy trzeba się zapisywać? bo u mnie po raz w kolejny wchodzi w grę last minute icon_biggrin.gif
tzn 5.09 idę na zabieg i szczerze mówiąc nie wiem jak się będę czuł później....z tego co wiem, to po nim rehabilitacja trwa kilka miesięcy...ale pomyślałem sobie, że jak na początku października będzie ok, to byśmy przyjechali...

Cytat

Kończą się powoli wakacje , do Jeśki zostało niespełna 2 miesiące ... icon_wink.gif
Czas pomyśleć o spotkaniu towarzyskim icon_mrgreen.gif



to kiedy umawiamy się na "kawę" icon_biggrin.gif
trochę z regionu nas jest, grzechem byłoby tego nie wykorzystać icon_smile.gif Edytowano przez adiqq (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Problemem jest to, że nie należy nim ruszać, a czasokres „bezruchu” zależy od tego z jakich powodów wykonano tą operację.
Mój bratanek (przyszywany) po około 30 dniach, od operacji „wypadającego barku” prowadził samochód, a miesiąc potem jeździł na parapecie.
Fakt ortezę (stabilizator) barku nosił trochę dłużej, a i teraz od czasu do czasu ją zakłada (np. na siłowni) ale chyba z chęci lansu, a nie rzeczywistej potrzeby. icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Daga, a do kiedy trzeba się zapisywać?



myślę, że do końca września ... icon_smile.gif



Cytat

to kiedy umawiamy się na "kawę" icon_biggrin.gif
trochę z regionu nas jest, grzechem byłoby tego nie wykorzystać icon_smile.gif



pojęcia nie mam jak to ugryźć ... na dniach firma wchodzi malować mi chałupę ... w domu też będą malować klatkę schodową ... nie wiem ile czasu im to zejdzie , ani ile czasu zejdzie mi z ogarnięciem tego marasu po malowaniu ... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Problemem jest to, że nie należy nim ruszać, a czasokres „bezruchu” zależy od tego z jakich powodów wykonano tą operację.
Mój bratanek (przyszywany) po około 30 dniach, od operacji „wypadającego barku” prowadził samochód, a miesiąc potem jeździł na parapecie.
Fakt ortezę (stabilizator) barku nosił trochę dłużej, a i teraz od czasu do czasu ją zakłada (np. na siłowni) ale chyba z chęci lansu, a nie rzeczywistej potrzeby. icon_biggrin.gif



dobrze wiedzieć...jak będzie tak jak piszesz, to nie widzę przeciwskazań żeby pojawić się z rodzinką na zlocie...icon_smile.gif
orteze to ja już teraz i tak cały czas noszę - praktycznie więc luzik icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Bo 3L ... to całkiem nie wie jak będzie ....
Się troszkę popieprzyło .. bym powiedział .. i nijak planować na tak odległe termina. No mus nam poczekać .. niestety.



no to poczekamy cierpliwie .... z nadzieją .... icon_rolleyes.gif

Cytat

Przy okazji .. jeśli któreś z was maczało palce w kursie CHF .... to ... mam żal. I zapamiętam.



ja mam w złotych , a też mam podniesioną ratę niemało .... nie wiem co się w tym kraju wyprawia ... wedle prawideł - tanieć powinno icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

to imperialistyczni spekulanci chcieli pożywić się na krwi proletariatu


No i udało się. Jak cholera się udało.

Cytat

aaa bo widzisz glare.gif
wszyscy pieją z zachwytu nad tym cudem znad Wisły roku '20
a gdyby cudu nie było, to pewnie i franek byłby tańszy
jeżeli w ogóle by był....


Myślisz .. że gdyby nie Marszałek .. to ruskie by się zatrzymali dopiero jak by im przyszło do Moskwy od wschodu wracać? Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...