Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Czy ja aby jestem psychicznie zdrowy?

Recommended Posts

Cytat

Po prowokacji, jak informuje Radio ZET, odbyła się specjalna narada u marszałek Ewy Kopacz na temat zabezpieczeń parlamentarnego kompleksu. Zdecydowano na niej, że na wjazdach do budynku powstaną wysuwane śluzy. Dodatkowo w krzewach rosnących wokół Sejmu zamontowane zostaną niewidoczne z ulicy zasieki.

Brakuje jeszcze rosomaków na ulicach.
  • 1 miesiąc temu...
Groszowy spór, który rozstrzygnąć będą musiały policja i prokuratura. Bo wójt gminy Dębno k. Tarnowa oskarżył o kradzież prądu mieszkańca, który podczas obrad gminnej komisji podłączył do gniazdka akumulator kamery. Mieszkaniec chciał sfilmować wypowiedzi wójta, miał na to zgodę przewodniczącego, ale zabrakło mu prądu.

Full kontakt
noaleocochodzi.................

Wszystkie sklepy powinny się tak nazywać.
mało masz po szufladach rzeczy, które kupiłeś a se leżą tam wiadomo dlaczego, bo są nowe i wydałeś na nie kaskę?

Ja to takich mam w garażu, po szufladach, od groma........ icon_smile.gif
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Teraz historia rybaka i pechowej rybki. Dokładnie kilku rybek. Jeszcze dokładniej: trzech okoni, dwóch karasi, krąpi i płotki o zawrotnej wartości 9 złotych łącznie. Pan Henryk, który je złowił w swoim stawie, został oskarżony o kłusownictwo. Rybki trafiły bowiem do stawu zrządzeniem natury: wylała pobliska Warta, zalała stawik, potem woda opadła, a rybki zostały. Efekt policyjnej akcji, prokuratorskiego zacietrzewienia i sądowej ślepoty: 3 miesiące w zawieszeniu. Ale dla prokuratury i to było za mało.

Haczyk prawny
  • 2 tygodnie temu...
Jaka jest częstotliwość migania kierunkowskazu na minutę? Czy dolna osłona silnika jest obowiązkowa w samochodzie osobowym? Jaką długość powinien mieć drążek od skrzyni biegów? Z takimi pytaniami mierzą się kursanci na nowych egzaminach na prawo jazdy. - Trzeba zastanowić się nad tym, czy chcemy szkolić kierowców, którzy bezpiecznie będą poruszać się po drodze, czy interesuje nas kształcenie inżynierów - mówią instruktorzy.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,14299506,Absurd...l#ixzz2ZVYT6yCj

czy ja aby jestem psychicznie zdrowy? czy może ten kto wymyśla te pytania icon_smile.gif

"Dostałam np. pytanie o to, jak należy zacząć odpowietrzanie układu zasilania o zapłonie samoczynnym. Czy to normalne, żeby znać odpowiedź na to pytanie? Chyba nie, bo odpowiedzi nie znał nikt z moich znajomych, którzy mają prawo jazdy od kilkudziesięciu lat. Nawet mój instruktor musiał szukać odpowiedzi - tłumaczy Marlena Gronowicz, która kilka tygodni zdawała egzamin w Gdańsku."

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)

Zerknijcie jakim autem jeździ Wasz proboszcz? Pochwalcie się!

? Syn moich niezamożnych sąsiadów z bloku jest księdzem z 6-7 letnim stażem i właśnie nabył roczne Mitsubishi Evo X. Pięknie gra z rury! ? pisze na forum internetowym pan Robert z Radomia. Takich wpisów jest bez liku.

http://www.fakt.pl/Jakim-autem-jezdzi-Wasz...y,221415,1.html Edytowano przez Jani_63 (zobacz historię edycji)
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Specjalna łyżeczka do cukru za 117 zł
http://wmfsklep.pl/505.html

icon_eek.gif A może to normalne tylko ja "pustak" jestem?

nie żebym się naśmiewał
ale kuuuuuuuuuuurczzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sam kiedyś kupiłem odkurzacz Rainbow - który kosztował wtedy jak "Maluch" polski 126p icon_biggrin.gif
Fuj!
Gupio mi troszeczke Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Cytat

Rodzice!
Forumowicze!
Przemyślcie kolejną wizytę u stomatologa ze swoimi pociechami.
Może nie warto ryzykować oskarżeń prokuratora i w konsekwencji "pierdla"

Wg pkt 6 nawet za nie odwiedzanie stomatologa można trafić do kicia icon_biggrin.gif
Siedzą w urzędach i za nasze pieniądze wymyślają takie bzdury aby zabłysnąć ,tylko pytanie gdzie chcą zabłysnąć.
  • 2 tygodnie temu...
Weterynarze uważają, że właśnie dlatego mogą one popaść w depresję. Ich zdaniem ośmieszanie zwierząt w ten sposób jest okrutną i prymitywną zabawą.

Sekretarz brytyjskiego Związku Kynologicznego, Caroline Kisko nie ma jednak wątpliwości, że ta zabawa jest tylko pozornie niewinna. Psy nie lubią jak się je ośmiesza, zdecydowanie czują, że coś jest nie tak

icon_biggrin.gif

http://www.rmf24.pl/ciekawostki/news-nowa-...4181?utm_source Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Jak dowiedział się "Fakt", 60 pracowników Ministerstwa Pracy weźmie udział w kursie antystresowym.
W ciągu jednego dnia intensywnych ćwiczeń będą zgłębiać tajniki antystresowych technik umysłowych, np. autosugestii, wsłuchiwania się we własne uczucia.
Przejdą także kursy antystresowego masażu głowy, twarzy, karku i przedramion.
" Zupełnie jak w serialu angielskim "IT Crowd - technicy magicy", gdzie psychopatyczny szef nakazał pracownikom kursy antystresowe i walkę ze stresem.
Kto mimo to się stresował - był wyrzucany z pracy." icon_biggrin.gif

http://www.fakt.pl/ministerstwo-pracy-masa...y,427679,1.html
  • 2 tygodnie temu...
Idealne od św. Mikołaja lub pod choinkę.
Szczególnie postać panny młodej Ali, która "se oko wydłubała, nikt jej nie chciał, bo zgniłym jajem śmierdziała" oraz pirata "jakich mało, który spadł z trapu, gdy lać mu się chciało..."

Takie edukacyjne, rozwojowe, wyobraźnię pobudzają... i fajne takie! icon_smile.gif

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
"Reklama litewskiej wody mineralnej Vytautas zakrawa o szaleństwo i absurd. W wielu niewybrednych słowach lektor zachwala działanie wody, która ma być panaceum na wszelakie dolegliwości ciała jak i umysłu. "
Żeby nie było - ta woda naprawdę jest w sprzedaży icon_smile.gif

http://www.bdsklep.pl/produkty.html?producent[2935]=2935&cena_od=&cena_do=&query=woda+mineralna&gclid=COa9p4HGgrsCFYlF3godzjMAkg

a tu reklama wody

• 2 tygodnie temu...
Lotnisko w Modlinie zamknięte. Dreamlinery uziemione. Stadion Narodowy zamknięty. Pieniądze na autostrady zablokowane. PKP Śląsk nie jeżdżą. VAT podniesiony (nawet na firmowe pączki). Ponad 30 tys nowych radarów na drogach RP. Bezrobocie, pierwszy raz w historii sięgnęło 30% wśród młodych. Urząd Skarbowy otrzymał prawa służb specjalnych (do kontroli, podsłuchów oraz naliczania kar wstecz)

A TVN jako pilną informacje podaje, ze Katarzyna Waśniewska znowu ma na sali sądowej spięte włosy! Dziękuje za uwagę.

Bo do tych wszystkich zmian coś opisał w pierwszej części ludziska się przyzwyczaili,to normalność.
Natomiast tą "Panią" media kreują na ch.... wie kogo ale kreują, albo budzi ona taka sensację ,że podnosi oglądalność i poczytalność.

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...