Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Czy ja aby jestem psychicznie zdrowy?

Recommended Posts

• 3 tygodnie temu...
Zastrzelił żonę na polowaniu. Myślał, że to dziki.

40-letni krakowian podczas polowania w miejscowości Niemcza, koło Dzierżoniowa, zastrzelił swoją 43-letnią żonę. Mężczyzna zeznał, że w ciemności widział jedynie kontury postaci wychodzącej zza krzaków i myślał, że to dziki.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...e_to_dziki.html
Może mu zdziczała i wywiózł do lasu by sie wyhulała ?? A że się przyłączyła do innego stada..

Ale jakim to trzeba być ........ by zwierzyny kopytnej od bądź co bądź homo sapiens nie rozróżnić ??
Inna sprawa, że jak jest polowanie to chyba wiadomo z jakiego kierunku ma iść zwierzyna i sie nie pchać pod lufy...
Cytat

Inna sprawa, że jak jest polowanie to chyba wiadomo z jakiego kierunku ma iść zwierzyna i sie nie pchać pod lufy...

Może właśnie dlatego zaprosił żonę na polowanie...

A swoją drogą, to sezon polowań zaczyna się w św. Huberta, zdaje mi się. A to listopad. Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
To już jest poniżej normy,tego prokuratora to wysłać na białe niedźwiedzie (albo jest tak głupi albo naiwny ,że na słowo harcerza wypuścił,to się w pale nie mieści), niektórzy to rozum mają gorzej niż dziecka, jednym słowem dziadostwo i skur...ństwo .I gdzie tu sprawiedliwość i poczucie bezpieczeństwa?
Chce wykurzyć lokatorów za pomocą... studentów. Uda się mu?

Cytat

"Posiadam piękny dom pod Krakowem, 15 min jadąc samochodem w dzień od Wawelu, dom ma 220m2, działka 1400m2 (14arów) niestety zameldowane są tam dwie uciążliwe osoby - starsza pani i jej syn i nie zamierzają opuścić mojego domu polskie prawo niestety chroni nieuczciwych ludzi - nie mam za bardzo możliwości pozbycia się niechcianych lokatorów, są zameldowani (przez moją głupotę) a chłopak ma 17 lat więc wg prawa jest nieletni - nie można ich usunąć w żaden sposób dlatego chętnie wynajmę swój naprawdę bardzo ładny dom grupie przynajmniej ośmiu studentów (im więcej tym lepiej) lub innych osób, których sposób bycia jest głośny, hałaśliwy, imprezowy etc.

Nie chcę żadnych opłat przez pół roku. oprócz tego chętnie zapłacę za trzymiesięczne pełne utrzymanie kompanii biesiadników w pełnym asortymencie (jedzenie, picie - wszelkie picie, opłaty) - pod warunkiem że się zameldują tam na trzy miesiące i po pierwszym miesiącu nie będzie już śladu po moich dotychczasowych lokatorach.

Brak obrazka

Odwiedź moją stronę Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
Cytat

Chce wykurzyć lokatorów za pomocą... studentów. Uda się mu?
Odwidź moją stronę

Trochę uprościłeś :

to chytra bestia ten co chce wykurzyć zmanipulował starszą panią na pożyczkę za hipotekę i kupił za 10 % wartości to co na fotografii teraz chce ich wyrzucić na bruk . Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Cytat

Trochę uprościłeś :

to chytra bestia ten co chce wykurzyć zmanipulował starszą panią na pożyczkę za hipotekę i kupił za 10 % wartości to co na fotografii teraz chce ich wrzucić na bruk .

Jak to zamieszczałem, to nie wiedziałem, ale później ktoś gdzieś o tym pisał, bo zrobiło się głośne.
Cytat

3fb12c30a08fbeb97eeaf8c32f50c5e4.jpg

To już trochę nieaktualne ale może wymyślą coś nowego .

Ja dostałem niedawno takie coś przed wyborami .

Brak obrazka

Brak obrazka

Podpisał się Jarosław K. czyli ten nr tel. powyżej tej wiadomości to pewno do Jarka jak macie jakąś sprawę to dzwońcie pewnie załatwi od razu .

Przesłać nie zdążyłem bo nikt mnie nie przekonał . icon_cry.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Zjadłeś tartinkę na firmowej imprezie? A co z podatkiem?

Cytat

W sprawie, która trafiła do poznańskiego WSA, chodziło o spotkania integracyjne (np. świąteczne, jubileuszowe itp.) organizowane przez jedną ze spółek we własnej siedzibie oraz w restauracjach. Spotkania są finansowane ze środków obrotowych spółki, a udział w nich jest dobrowolny.

Izba Skarbowa w Poznaniu uznała, że w takiej sytuacji każdy z pracowników, który może uczestniczyć w spotkaniu, ma z tego tytułu przychód, a spółka jako pracodawca powinna odprowadzić od niego zaliczkę na podatek.

http://www.tvn24.pl/-1,1720478,0,1,zjadles...,wiadomosc.html
Więzień opowiada o luksusach za kratami: "Relaksujemy się, gramy w tenisa, bilard..."

Cytat

Mogłoby się wydawać, że pobyt za kratkami nie powinien cieszyć 41-latka. Jak jednak napisał w liście do swojej 9-letniej córki, żyje mu się tam bardzo wygodnie: "Mamy bilard, siłownię, piłkę nożną, różne gry, ściankę wspinaczkową, możemy grać w tenisa (...). Mam też TV i to mnie bardzo relaksuje. Jest całkiem dobrze" - zachwalał Shaw

Taka relacja z więzienia wywołała wściekłość w byłej żonie kryminalisty, 40-letniej Sally Shaw. - Myślałam, że więzienie ma być karą, a nie wakacyjnym obozem. On nie czuje się, jakby został ukarany. Wiem, że teraz się ze mnie śmieje - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami. - Nigdy nie dał mi ani grosza na nasze córki, a teraz jest dumny, że jego życie jest lepsze niż moje. To taka zniewaga... To cholerny wstyd - dodała.

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,911...elaksujemy.html Edytowano przez retrofood (zobacz historię edycji)
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

W którą by nie skręcić to i tak woda,woda i woda icon_biggrin.gif tak więc wyboru za dużego się nie ma.

Jak to nie da się ,wystarczy z tyłu drogi wybierać ziemię i nasypywać z przodu .Nie będzie to jakaś zawrotna prędkość ale będziemy się przemieszczać . icon_smile.gif Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzień dobry OPIS PROBLEMU: Chciałem się poradzić w sprawie wentylacji mojego domku letniskowego (kończę budowę). Sprawa wentylacji w takim obiekcie wydaje mi się być szczególnie istotna, ponieważ jak wiadomo zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym obiekt nie będzie zbyt często użytkowany, a więc i ogrzewany. Tym samym jest ryzyko, że temperatura na zewnątrz budynku będzie bardzo zbliżona do temperatury wewnątrz budynku. Wydaje się więc, że ruchu powietrza nie będzie lub będzie on niewystarczający, aby można było mówić o sprawnie działającej wentylacji. Jak wiadomo stąd już o krok do grzybów i pleśni. OPIS BUDYNKU Piszę tutaj o budynku parterowym z poddaszem (dach dwuspadowy pod kątem 45 stopni). Dolna część obiektu ma kubaturę około 68 [m3], szerokość x długość x wysokość (4,5 x 6,0 x 2,5), z kolei góra ma kubaturę około 30 [m3], szerokość x długość x wysokość w najwyższym punkcie (4,5 x 6,0 x 2,5). Parter oprócz łazienki stanowi jedną przestrzeń, przestrzeń ta łączy się z górą schodami - nie ma po drodze drzwi. Całość w konstrukcji szkieletowej. Budynek jest ocieplony na zewnątrz i wewnątrz wełną. MOJA KONCEPCJA Pomysł mam taki, aby na dole zainstalować na parterze dwa nawiewniki. Oba w okolicy podłogi. Jeden blisko części kuchennej, a drugi w okolicy mającego się kiedyś pojawić kominka. Z łazienki myślałem, aby poprowadzić kanały wentylacyjne na dach które zwieńczyłbym obrotową nasadą kominową. Tak samo myślałem, aby postąpić w części kuchennej/dziennej - koniec przewodu wentylacyjnego zwieńczyć obrotową nasadą kominową. Naturalnie mam tym samym nadzieję, że wspomogę wyciągane powietrze z budynku. Aby jednak wytworzyć jakąś sensowną różnicę temperatur i tym samym pobudzić wentylację do działania myślę nad dwoma rozwiązaniami. Mógłbym mianowicie pod oba nawiewy podłączyć albo powietrzy kolektory słoneczny lub ewentualnie mógłbym zastosować gruntowy przepływ powietrza - dzięki temu zyskałbym chłodne powietrze w lecie i ciepłe w zimie. Ułożyłbym pod ziemią rury, całość przysypał ziemią - coś takiego jak na końcu tego artykułu: https://budujemydom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/a/7528-wentylacja-dom-pelen powietrza Bardzo Was proszę o poradę czy to opisałem ma sens. Ewentualnie proszę o informacje co zrobić powinienem, aby było to wykonane należycie. Co mam kupić? Czy byliby Państwo uprzejmi i mi cos doradzili? Pozdrawiam Dziękuję Adam adGUNS@wp.pl
    • Gość joozef
      aradio, możesz coś więcej powiedzieć o pompie, którą masz? czytałem, że ta firma cieszy się zaufaniem klientów.
    • Gość kalamikoff
      marekk, a długo już tę pompe u siebie posiadasz? możesz powiedziec coś więcej?
    • Buduję dom podpiwniczony z poddaszem chwilowo nieużytkowym. Powierzchnia parteru to ok 120 m2, piwnica tyle samo, poddasze ok 70 m2. Piwnicy tymczasowo nie chciałbym ogrzewać chociaż znajduje się tam kotłownia więc siłą rzeczy będzie coś grzało i tak. Jak w takim przypadku dobrać piec na ekogroszek/pellet oraz komin systemowy? Czy uwzględniać wszystkie pomieszczenia i wybrać większy piec? Dodam że za kilka lat chciałbym przejść na gaz i ekogroszek/pellet zlikwidować lub zostawić w razie "W" czyli np. wzrostu cen gazu.   Czy są teraz jakieś piece w których można jeszcze palić np papiery czy gałęzie na ruszcie ? Mam dużo drzew w ogrodzie, co roku masę gałęzi więc  szkoda by było to wyrzucać. Na podgrzanie wody latem by się przydało
    • Gość zły
      po ki h...j komentarze, których nie można rozwinać
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...