Skocz do zawartości

OFERTA - Holtel GALICJA w Ulanowie


Recommended Posts

ANKIETA!!!!! czas "klikania" do 28 sierpnia !!! icon_biggrin.gif
zrobiłam sondę .... opisy kolacji są PONIŻEJ - można sobie porównać....
proszę o głosowanie osób wpisanych na listę i tych które rozważają wzięcie udziału w imprezie ...
dodałam opcję wielokrotnego wyboru , ponieważ proszę również o zaznaczenie czy chcemy dodatkowo serwis kawowy z dopłatą 6zł ...

przypominam , że do kwoty cateringu będzie dopłata około 15 zł od osoby za wynajem sali ...

będę wdzięczna za głosy - coś wybrać musimy , wybierzemy tą opcję która zdobędzie większość głosów...

czyli zaznaczamy dwa okienka : propozycję kolacji , oraz czy chcę serwis kawowy , czy nie ...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Stasiu dostał ofertę - dostał śliczną w kolorze - mufa nie siada - ale w takim formacie , że mój złom nie dał rady rozbić , więc będzie oferta bez koloru .... z góry przepraszam icon_redface.gif

Jak widać poniżej : nocleg ze śniadankiem 50zł od osoby
oprócz cateringu trzeba będzie zapłacić jeszcze 300zł za salę - ten koszt trzeba będzie podzielić miedzy wszystkich uczestników - jeśli będzie nas 20 osób , jest to dopłata rzędu 15zł do cateringu , jeśli 30 osób to po 10zł - jak widzimy - im nas więcej , tym lepiej - i nie tylko ze względu na koszty ... icon_biggrin.gif


Proszę się ustosunkowywać - co chcemy w ramach cateringu - który zestaw wybieramy ... icon_biggrin.gif




Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

PROPOZYCJA Kolacji : GRILL + ZIMNA PŁYTA
KOLACJA GRILLOWA (opcja "kolacja grillowa nr. 1" : kiełbasa/kaszanka , udko, boczek, sałatka grecka, pieczywo, dodatki)
+ ZIMNA PŁYTA: sałatka pieczarkowa, sałatka jarzynowa, śledź po węgiersku, pomidor+ogórek, deska serów, wędliny , pieczywo , sok
koszt 75złod osoby


PONADTO ...
w załączniku jest prezentacja atrakcji , które GALICJA proponuje , aby umilić nam czas

Atrakcje_dla_firm_word.doc

Atrakcje_dla_firm_word.doc

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

i się zacznie.... zalamka.jpg




A tam, powiem tak jak Ty, ma być dużo i dobrze icon_biggrin.gif

Cytat

Nie to, że się czepiam – ale, ten obowiązkowy kompot w zestawach obiadowych, tak jakoś kojarzy mi się z zestawami obiadowymi minionej epoki, w stołówkach pracowniczych i FWP. :ih:



A może warto przypomnieć młodszym jak to jadaliśmy ,,za komuny" icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

i się zacznie.... zalamka.jpg



aj tam , aj tam ....
a Ty co?
dawaj swój typ ... icon_biggrin.gif


Cytat

UWAGA :spam:

Nie to, że się czepiam ? ale, ten obowiązkowy kompot w zestawach obiadowych, tak jakoś kojarzy mi się z zestawami obiadowymi minionej epoki, w stołówkach pracowniczych i FWP. :ih:
A może i tu pod określeniem ?kompot? ukrywa się kisiel na ?rzadko?? zalamka.jpg :plotki:



ale to sok jest icon_lol.gif
edit: a nie , zwracam honor ja ślepa baba - przy obiedzie jest kompot icon_biggrin.gif


Cytat

A tam, powiem tak jak Ty, ma być dużo i dobrze icon_biggrin.gif



icon_biggrin.gif

Cytat

A może warto przypomnieć młodszym jak to jadaliśmy ,,za komuny" icon_lol.gif



to już chyba nie te czasy .... niewykonalne ... skąd weźmiesz metalowe miski i łańcuch? icon_lol.gif icon_wink.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Pytanie mam .... czy według Was lepiej jest zacząć wczesnym obiadem i kontynuować skromniejszą kolacją , czy wystarczy nam wczesna kolacja bardziej wypaśna , np. ta IV za 60zł ?




Zawsze zaczynałem od Śliwowicy

A tak na poważnie, dostosuję się do każdej propozycji, nawet tej anormalnej icon_biggrin.gif
Link do komentarza
dobra , to ja zacznę ... mam swoje typy ... icon_mrgreen.gif - jeden z obiadem i jeden bez ... icon_biggrin.gif

opcja 1.
obiad ten pierwszy (numer 1) - 21zł
serwis kawowy (kawa, herbata , ciasteczka) - 6zł
propozycja kolacji III - 50zł
plus około 15 zł za salę
RAZEM 92zł od osoby

opcja 2.
serwis kawowy (kawa, herbata, ciasteczka) - 6zł
propozycja kolacji IV - 60zł
plus około 15 zł za salę
RAZEM 81zł od osoby

PLUS NOCLEGI ze śniadaniami : 50zł od osoby za noc.

pytanie tylko : o której godzinie miałby być obiad jeśli się decydujemy , a o której moglibyśmy rozpocząć kolacją jeśli nie zdecydowalibyśmy się na obiad? to by nam trochę naświetliło, bo nie wiem czy na obiad na przykład o 14 się wszyscy po piątku zwleką... icon_lol.gif

a co z piątkiem? idziemy szaleć na miasto? czy jest tam jakaś świetlica gdzie można będzie klapnąć hurtem nie deprymując innych gości hotelowych? icon_biggrin.gif




Cytat

mi pasuje grill, ognicho - coś w stylu raw



tylko wtedy - czy donieśliby na salę ? to październik - na zewnątrz może być zdeczka zimno ...
poza tym - jeśli byśmy chcieli ten grill , to nie będzie zimnej pyty jak w innych zestawach ... tylko sama kolacja ....

edit:
takie tylko luźne spostrzeżenie ... nic nie narzucam ... Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
to ja jestem za tym żeby jechać icon_biggrin.gif
nie pisz, że zimno w październiku na grilla, bo w lutym robiliśmy i nikomu zimno nie było icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
a te atrakcje z załącznika to za jaką cenę?? Czy na końcu były ceny, a ja żeby już więcej się nie wkurzać, że jeszcze mnie nie ma na liście wyłączyłam w połowie icon_cry.gif
Link do komentarza
Cytat

to ja jestem za tym żeby jechać icon_biggrin.gif



icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Cytat

nie pisz, że zimno w październiku na grilla, bo w lutym robiliśmy i nikomu zimno nie było icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



masz rację .... dla nas nie ma rzeczy niemożliwych .... icon_biggrin.gif

Cytat

a te atrakcje z załącznika to za jaką cenę?? Czy na końcu były ceny, a ja żeby już więcej się nie wkurzać, że jeszcze mnie nie ma na liście wyłączyłam w połowie icon_cry.gif



nie było ceny na końcu .... widać bezcenne ... icon_lol.gif
a serio - retro musiałby się dowiedzieć....
Link do komentarza
Też oglądałem propozycje z załącznika i nie powiem, potaplałbym się w błocie, nawet nie sam icon_lol.gif

Chętnie posiedziałbym przy ogniu w sobotni październikowy wieczór, oczywiście nie sam, z Wami
Gdyby było deszczowo to można zrobić ,,imprezkę" w środku, bo o zimnie nie wspomnę, na to jest odpowiedni trunek.
Link do komentarza
Cytat

Też oglądałem propozycje z załącznika i nie powiem, potaplałbym się w błocie, nawet nie sam icon_lol.gif



ja to bym konno pojeździła - raz w życiu miałam okazję przez chwilę .... nie pamiętam czy mi się podobało, a chciałabym się przekonać.... icon_biggrin.gif


Cytat

Chętnie posiedziałbym przy ogniu w sobotni październikowy wieczór, oczywiście nie sam, z Wami
Gdyby było deszczowo to można zrobić ,,imprezkę" w środku, bo o zimnie nie wspomnę, na to jest odpowiedni trunek.



Retro musi pomyśleć i wymyślić jak to ugryźć.... nie poradzę... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

na to jest odpowiedni trunek.


śliwowicka panocku hej.....
ale jeśli będzie mi dane, to przy karmi jeszcze zostanę...jak pojedziemy w lutym na "narty" - bo wiesz jak w moim wykonaniu wyglądają narty Maciek icon_biggrin.gif - to wtedy sliwowicki spróbuję....z herbatką oczywiście icon_biggrin.gif
oj....dawno my się nie widzieli Labas dawno....czas by już był
Link do komentarza
Cytat

Obiad i kolacja to dla mnie za dużo...
Może być jedno???



no właśnie o to pytałam wcześniej.... bo dla mnie też w zupełności wystarczy sama kolacja , bez obiadu tym bardziej, że w cenie noclegu mamy przecież śniadanko , więc nafutrowani będziemy od ranka ... icon_biggrin.gif icon_wink.gif

retro - jak myślisz? bedzie ok , jak zaczniemy w sobotę jaką kawą kole na ten przykład 16-17 godziny w sali , a potem kolacją kontynuować będziemy - a jaką to jeszcze ludziska wybiorą.... ? Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Kurna, nie mam możliwości czytać wszystkiego dzisiaj (wczoraj)... ja i tak tu tylko w dopadki...
Ale nie rozwijajcie się za bardzo. Cuś się pomyśli o nietypowym...
Niecałe 1000 m od tego hotelu, jest Ośrodek Kultury, gdzie kiedyś byłem dyrektorem... icon_redface.gif (..., czy tam ktoś jeszcze pamięta... )

Powoli... spokojnie, jestem teraz wybitnie nieczasowy, bo mi się zbiegają tematy (zakończenia) pewnie już w pierwszej połowie sierpnia będę mógł się spokojniej tym zająć
Link do komentarza
Cytat

Powoli... spokojnie, jestem teraz wybitnie nieczasowy, bo mi się zbiegają tematy (zakończenia) pewnie już w pierwszej połowie sierpnia będę mógł się spokojniej tym zająć



ok .... nie spieszy się ... ważne tylko żebyś dla nas termin zarezerwował .... reszta może poczekać.... icon_biggrin.gif


Cytat

Niecałe 1000 m od tego hotelu, jest Ośrodek Kultury, gdzie kiedyś byłem dyrektorem... icon_redface.gif (..., czy tam ktoś jeszcze pamięta... )



znaczy zwiedzać będziem? icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Więc ... mamy indywidualną ofertę uwzględniającą nasze potrzeby ... icon_biggrin.gif


menu sobotnie:

16.00 - rozpoczecie na sali kawą i herbatą
17.30 - wczesna kolacja grillowa (opcja "kolacja grillowa nr. 1" : kiełbasa/kaszanka , udko, boczek, sałatka grecka, pieczywo, dodatki)
po kolacji grillowej przechodzimy z powrotem na salę i tam gościmy przy "zimnej płycie" do końca imprezy ...
propozycja zimnej płyty to:
sałatka pieczarkowa, sałatka jarzynowa, śledź po węgiersku, pomidor+ogórek, deska serów, wędliny , pieczywo , sok


alkohol we własnym zakresie , impreza do późnych godzin nocnych
koszt cateringu to 75zł od osoby

koszt sali 300zł , jeśli będzie nas 20 osób , to na głowę jest po 15zł ...

czyli :

koszt całkowity sobotniej imprezki to około 90zł od osoby
koszt noclegu ze śniadaniem : 50zł od osoby za noc

kilka słów komentarza ....
patrzę na te ceny , i wspominając koszty w Łodzi , Ruścu - jest porównywalnie ... jedynie w Krościenku catering był tańszy... icon_smile.gif
ja myślę, że oferta jest do przyjęcia tym bardziej, że w sali jest sprzęt audio z którego możemy korzystać , czyli zabieramy tylko płyty ...
ponadto in plus jest , że salę udostępnią nam do późnych godzin nocnych...

czekam na opinie .... icon_smile.gif

natomiast - jeśli macie jakieś jeszcze inne propozycje - proszę , piszcie ... tylko konkretnie ...
trzeba wspólnie zdecydować co robimy i ustalić cenę , żeby można było już zamknąć ten temat .... bo czas najwyższy...

zdaje sobie sprawę , że 75zł to jest kwota większa niż najdroższa opcja kolacji -, która opiewała na 60zł bodajże, ale chcieliście grilla ...
trzeba zdać sobie sprawę, że grill bedzie wczesną kolacją koło godziny 18 ... zjemy , a potem będziemy siedzieć jeszcze całą noc imprezując ... przecież nie będziemy siedzieć przy pustym stole .... stąd poprosiliśmy o wycenę opcji indywidualnej łączącej grilla z zimną płytą i taka opcję nam wyceniono...

jeśli macie inne propozycje , konkretne propozycje lub głosujecie za którąś konkretna opcją przedstawioną na początku przez Hotel Galicja - proszę się wypowiadać...
bo coś trzeba zatwierdzić... Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ja się dostosuję...
Uważam jednakże, że im mniej żarcia tym lepiej.
W końcu nie na żarcie tam jadę... icon_mrgreen.gif



kurde , Oska .... normalnie przez kolano i przylać.... icon_razz.gif
dawaj konkretną propozycje .... masz do wyboru to co na górze w pierwszym wpisie , i to co teraz ... nie ma "dostosuję się" , bo jak każdy tak napisze , to nic nie ustalimy ... icon_lol.gif


i każdy z listy tak samo .... po dobroci, bo zastraszać będę na priv ... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
może tak będzie łatwiej - zrobiłam sondę .... opisy kolacji są w pierwszym wpisie - można sobie porównać....
proszę o głosowanie osób wpisanych na listę i tych które rozważają wzięcie udziału w imprezie ...
dodałam opcję wielokrotnego wyboru , ponieważ proszę również o zaznaczenie czy chcemy dodatkowo serwis kawowy z dopłatą 6zł ...

przypominam , że do kwoty cateringu będzie dopłata około 15 zł od osoby za wynajem sali ...

będę wdzięczna za głosy - coś wybrać musimy , wybierzemy tą opcję która zdobędzie większość głosów...

czyli zaznaczamy dwa okienka : propozycję kolacji , oraz czy chcę serwis kawowy , czy nie ... Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Jestem realistą szanse wytrzymania w paxdzierniku na grilu są małe, nie mam kufajki a w płaszczu służbowym zimowym nie wypada.

Cytat

Ja się dostosuję...
Uważam jednakże, że im mniej żarcia tym lepiej.
W końcu nie na żarcie tam jadę... icon_mrgreen.gif


Ośka święte słowa zgadzam się.
PS Jedziesz tam dla ofrołdow. icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Jestem realistą szanse wytrzymania w paxdzierniku na grilu są małe, nie mam kufajki a w płaszczu służbowym zimowym nie wypada.


ej gaweł nie marudźz icon_biggrin.gif...przecież od grilla będzie coś rozgrzewającego....to mi może być trochę zimno ale se polarek ubiorę i będzie gites....a zaraz potem na salę na balety Daga pisała przecież icon_biggrin.gif

a co do kolacji, to ta opcja jest ok, ale jak coś zmienicie, to też będzie ok icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

samiec z ogórkiem?? JADĘ!!!... icon_lol.gif



też tak ostatnio patrzyłam ... patrzyłam .... oczy przecierałam , ale doszłam do wniosku ze Im się literówka wkradła ....
to myślisz , że ...... co.... że jednak nie? że taka .... promocja? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_redface.gif icon_lol.gif


Cytat

no,dziewczyny zapisywac sie,beda atrakcje icon_surprised.gif



no teraz , to powinno się z 10 zapisać ... tylko nie wiem, czy dla wszystkich samców z ogórkiem wystarczy :hahaha2:
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...