Skocz do zawartości

Tak więc 0.15W/m2 xK ? to iluzja


Recommended Posts

Cytat

No to są ostre słowa ale po ich przeanalizowaniu przyjmując że jego technologia ocieplania od wewnątrz działa są to słowa niezbędne przewidujące przyszłość, żeby dać ludziom impuls do oszczędzania-wzrost cen energii itp.



A możesz wskazać, choć jeden wpis, który negowałby taki sposób ocieplenia ?
Bo, moim zdaniem, to TB negował wszystkie inne metody – poza ta jedną, jedyną i najsłuszniejszą ze słusznych.
Link do komentarza
Cytat

Tak zupełnie na marginesie, to T.B. miał na liczniku "pomógł" kilkaset kliknięć. "Politycznie" był niepoprawny, kontrowersyjny i prowokujący, ale czy znajdzie się osoba, której wyrządził szkodę?
Mi osobiście pomógł w kilku kwestiach, może wymagały one doprecyzowania i wyjaśnienia, które otrzymałem od innych ostój forum, ale jednak.
Przyznać się też muszę, że od czasu jego zbanowania zrobiło się bardzo spokojnie w wątkach i dzięki temu przyjemniej się je czyta i można szybciej odnaleźć cenne wskazówki/odpowiedzi.



wiesz, nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale ode mnie dostał całkiem sporo "pomógł" za co bardziej debilne pomysły i wypowiedzi - wtedy jeszcze nie było opcji kasowania plusów, a teraz nie chce mi się szukać tych wszystkich postów żeby je mu zabrać...

Cytat

A możesz wskazać, choć jeden wpis, który negowałby taki sposób ocieplenia ?
Bo, moim zdaniem, to TB negował wszystkie inne metody – poza ta jedną, jedyną i najsłuszniejszą ze słusznych.



no i dostał tytuł WMLOOŚ - Wielki Mistrz Loży Ociepleń Od Środka icon_biggrin.gif


jakakolwiek dyskusja z TB sprowadzała się prędzej czy później do ocieplania od środka, wszystkich polemizujących z nim traktuje z góry, domaga się od adwersarzy wyliczeń, dostając wyliczenia, nie zauważa ich, tylko leci dalej ze swoimi wywodami...taki typ człowieka...taki typ zachowań pewnie ma nawet w literaturze fachowej swoją nazwę icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

a jesteś pewien, że to były uczciwe kliknięcia a nie dla "podniesienia" swojego prestiżu na forum po to , by móc podpierać się swoim autorytetem wśród swoich klientów ?


Tego nie jestem i nigdy nie będę. Wiem Daga, że jesteś jedną z jego "miłośniczek", ale skoro "odszedł" niech spoczywa w pokoju. Mój staż na forum wskazuje, że mogłem się na nim nie poznać. Może to i lepiej ... Edytowano przez Karlsen (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...