Skocz do zawartości

Instalacja kanalizacyjna w kominie wentylacyjnym


Recommended Posts

Remontujemy z narzeczonym poddasze, stanęliśmy przed dylematem... Rodzice wymienili dach, niestety nie podnieśli go nawet o centymetr - mniejsza o większość. Moje pytanie brzmi, czy w kominie wentylacyjnym można umieścić rury kanalizacyjne? Nie mamy zbyt dużego pola manewru - wszystkie smrodki - toaleta, wanna, umywalka w kuchni, zmywarka, będą odprowadzane do jednej rury, w związku z tym muszą być usytuowane blisko siebie.

Z góry dziękuję za pomoc.
Link do komentarza
Cytat

Remontujemy z narzeczonym poddasze, stanęliśmy przed dylematem... Rodzice wymienili dach, niestety nie podnieśli go nawet o centymetr - mniejsza o większość. Moje pytanie brzmi, czy w kominie wentylacyjnym można umieścić rury kanalizacyjne? Nie mamy zbyt dużego pola manewru - wszystkie smrodki - toaleta, wanna, umywalka w kuchni, zmywarka, będą odprowadzane do jednej rury, w związku z tym muszą być usytuowane blisko siebie.

Z góry dziękuję za pomoc.


jeżeli nie jest wykorzystywany wg swego przeznaczenia, to tak
a nie możecie zrobić z tego mechanicznej wywiewnej poprzez dołożoną OBOK rurę bo jeżeli to poddasze to grawitacyjnie moze być kłopot
jakaś tam wentylacja grawitacyjna to min 2m w pionie (ogaconym), żeby cokolwiek działało
Link do komentarza
Cytat

jeżeli nie jest wykorzystywany wg swego przeznaczenia, to tak
a nie możecie zrobić z tego mechanicznej wywiewnej poprzez dołożoną OBOK rurę bo jeżeli to poddasze to grawitacyjnie moze być kłopot
jakaś tam wentylacja grawitacyjna to min 2m w pionie (ogaconym), żeby cokolwiek działało




Tak to poddasze i ciężko umieścić jej w innym miejscu. Super to teraz wiem co robić, dziękuję za odp.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...